'Namus için öldürdüm' diyen cani koca eşini aldatmış!

Konya’da çocuklarının gözü önünde eşini 20 bıçak darbesiyle katlettikten sonra “namus için yaptım” diyerek kendini savunan cani koca Bekir Erkol’un, öldürdüğü karısı Tuba Erkol’u aldattığı ve bundan dolayı defalarca tartıştıkları ortaya çıktı.

26 Ağustos 2019 Pazartesi 07:58
'Namus için öldürdüm' diyen cani koca eşini aldatmış!

Son dönemde artan kadın cinayetleri Türkiye’yi ayağa kaldırırken, Kırıkkale’de 10 yaşındaki kızının gözü önünde eski kocası tarafından öldürülen Emine Bulut cinayetinin bir benzeri de Konya’da yaşanmıştı. Konya’da eşi Bekir Erkol tarafından 3 çocuğunun gözü önünde 20 bıçak darbesiyle öldürülen 37 yaşındaki Tuba Erkol’un, vahşi cinayetten 4 gün önce poliste verdiği ifadeye ulaşıldı. Dayak yediği kocasından şikayetçi olan ve “uzaklaştırma kararı” alan talihsiz annenin tüm yaşadıkları bu ifadede yer aldı.

Yeni Şafak’ın haberine göre Bekir Erkol ile 16 yıllık evli olduğunu ve 3 çocuklarının bulunduğu anlatan Tuba Erkol, “Eşim daha önceki zamanlarda beni aldattığı için kendisi ile birçok kez tartıştık bu yüzden evi terk ederek ailemin yanına yerleştim. Eşim bir daha yapmayacağına söz verdi. Ailemin de telkinleriyle tekrar barıştım ve birlikte yaşamaya başladık. Yaklaşık 4 aydır birlikte yaşıyorduk. Eşim yine eski huylarına devam ederek yine aldatmaya başladı. Kendisini birçok kez uyardım. Evde basit meselelerden de aramızda sürekli tartışma çıkar” dedi.

Ölümle tehdit etti

Ayrılmak istediğini söyleyince kocasının ölümle tehdit ettiğini belirten Erkol, şunları söyledi: “Ayrılacağımı söylediğim zamanlarda ya kendisini öldürmekle ya da beni öldürmekle tehdit ederek benim ayrılmama müsaade etmiyordu. Koruma ve uzaklaştırma talep ediyorum. Adresini verdiğim evimde kalacağım. Beni aldatan ve sürekli tehditlerde bulunarak baskı yapan eşim Bekir Erkol’dan davacı ve şikayetçiyim.”

Dayak ve aldatmayı inkar etti

Tuba Erkol’un şikayeti üzerine katil koca Bekir Erkol ifade için emniyete çağrıldı. Erkol, eşini dövmediğini ve kovmadığını iddia etti. Erkol, “İddia edildiği gibi eşimi aldatmadım. Hakkımda yapılan suçlamaları kabul etmiyorum. Benim kimseden şikayetim yoktur” iddialarında bulundu.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 26 Ağustos 2019 Pazartesi 07:58

YORUM YAZ

 • HalukHaluk26 gün önce
  AKİT ... HİÇ BİR İNSAN SADECE BOŞANMAK İÇİN KARISINI ÖLDÜRMEZ YOKMUŞ BÖYLE CANİLAR VAR TABİ AMA GENELİ BÖYLE DEĞİL İNSANLAR SEBEBİNİ GÖRÜRÜNS YEDİRMEDİĞİ İÇİN NAMUS MESELESİ DEMİYOR AMA SEBEP BELLİ
 • KüstahKüstah26 gün önce
  Eh işte zina suç olsaydı (aldatan tarafı delilleriyle ispat ettikten sonra) bu gibi namussuzlar en az 5 sene hapise atsan bu cinayetler önemli ölçüde azalır....vicdanları rahatlatmak lazım
 • vatandaş soruyorvatandaş soruyor26 gün önce
  eyyyyy by kemalllllllllllllayyyyy amerikaaaaaaa
 • emekliemekli26 gün önce
  kadın defalarca şikayette bulunmuş kocam aldatıyor diyerek kadını defalarca bu nedenle darp etmiş adamın gayrimeşru hayat yaşadığı tespit edildi kadın dayanamıyarak şiddetli anlaşmazlık oluşmuş adam bıçaklamış
 • Kızıl ElmaKızıl Elma26 gün önce
  Bizim Devletimiz ve Hükümetimiz..hiç düşündümü..sanmıyorum düşünsün çünkü hükümete akılı adam yok ki....Acaba Soniki Senedir Cinayetler .yolsuzluklar ,Ahlaksızlar ,Rüşvet ,Terörde artış....AK partinin içinden Fırıldaklar kendini göstermeye başladı. ,... Bütün bu olayların ....Neden dozu gittikçe artmaya başladı.Türkiyeyi üçürüme Sürüklüyor......Hiç düşünen var ,mı acaba..,Benim şahsi,,düşüncem.. .....Bize dayatılan Avrupa Anayasası değişmedikçe...........Avrupa Medeni kanunlar değişmedikçe.............İstanbul Sözleşmedi Fesihi edilmedikçe...........Milli Eğitim müfredatı değişmedikçe ve Eğitim Sistemi Milli olmadıkçaDin Tarih Dersleri mecburi olmadıkça..........Diyanet işleri başkanlığı ve İlahiyat fakültesininde köklü bir reformun yapılmadıkça.. .........Medya kuruluşlarındasansür kısıtlama,..ve,,TV ,ler Yabancı ve yahudi FOX gibi yayından kaldırılmadıkça veya Şartlı yayın yapıladıkça........RÜTÜK,,Cumhurbaşkanlığına bağlanmadıkça,,,,......Türkiye ,ye İDAM getirilmedikçe,,BizDünyanın ve Ortadoğunun,,En kritik Bölgesi,, Emperyalistleri .Vesayet ve paralı Asker ŞavaşçılarınKendi çıkarlarına hizmet halinde gelen bir bölgede olmamız,,,,,İDAM,,,İDAM....İDAM...ŞART. VE. ELZEMDİR.. İDAMINKALDIRILMASI ........AVRUPANIN BİZE BİR DSYATMADIDIR,,,,,BİR SÜRÜ DSHA VAR...AMA...BUNLARI. ,,GÖZDENGEÇİRİLMEDİKÇE. DEVLETİMİZ. ,,,HÜKÜMETİMİZ.VE. MİLLETİMİZİ. ÇOK. ZOR. GÜNLER BEKLİYOR. DEMEK..BİR. VATANDSŞ OLARAKDÜŞÜNCELERİM...BU....
 • AhmetAhmet26 gün önce
  Kanun kanun değilki yalan söyleyene Devleti aldatana dahi göz yumuyor sen amerikada söyle bakalım o yalanları elektrikli sandalyeye oturturlar adamı Bursada halk ayaklandı uyuşturucu satıcılarını darpetti hergün kadın öldürülüyor birisi dün tüm ailesini katletti Reis için 2 konu var amerika ypg ve kılıçtaroğlu Reis uyuyorsun memleket elden gidiyor Adaletin A sı kalmadı senin kalbinmi mühürlendi 4 yılım var diye geziniyorsun Allah sana o 4 yılı verecekmi acaba bir düşün Emine hanımda 50bin dolarlık çantalar bumu müslümanlık?
 • Ahmet Y.Ahmet Y.26 gün önce
  Sn YeniAkit yetkilisi, "'Namus için öldürdüm' diyen cani koca eşini aldatmış!" diye başlık atıyorsunuz da, bu başlığı neye göre atıyorsunuz? Siz de mi "KADININ BEYANI ESASTIR" tezine göre karar verenlerdensiniz? İddia sahibi, iddiasını SOMUT DELİL ile ıspat etmek zorundadır. VAR MI BÖYLE BİR DELİL??? Şahsen ben, ne katil tarafındanım, ne de maktül tarafındanım. Ama yaşadığım acı gerçeklerden biliyorum ki, kadın milleti çok masumane yalan ve iftiralarda bulunabiliyor. O sebeple zaten "KADININ BEYANI ESASTIR" tezini duyduğum zaman, sigortalarım atıyor.
 • EmeklEmekl26 gün önce
  İtin suratına baksana azda olsa insanda bir güzellik hafif nur olur surat şeytan demekki öyle bir pis kalbe sahipki yüzüne yansımış ve bu cezaevinde beslenecek semirecek bir günde af maf iyi davranış sokakta ceza Evine girenler ayakları zincirli taş ocaklarında çalıştırılsın yedikleri yattıkları içtikleri görevlilerin maaşlarını ödesinler cezaevleri otel değil öyle çalıştırılsınlarki cezaevine girmektense ölmeyi tercihlesinler suç oranı çok azalır
 • MUHAMMET YILDIZMUHAMMET YILDIZ26 gün önce
  bu cani hangi partiye oy veriyor acaba. hangi dunya göruşunde.hangi mezhepten cok merak edici.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Eylül 2019