Lifecell, ‘Çok net’ ile interneti katlıyor

Lifecell’in imza attığı yeni dijital oyun “Çok Net” sayesinde Turkcell ve Lifecell’liler birbirlerine internet kazandırıyor.

25 Nisan 2019 Perşembe 11:34
Lifecell, ‘Çok net’ ile interneti katlıyor

Lifecell’in imza attığı yeni dijital oyun “Çok Net” sayesinde Turkcell ve Lifecell’liler birbirlerine internet kazandırıyor. Lifecell’in merakla beklenen dijital oyunu 3 Mayıs’a kadar sürecek.

Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ömer Barbaros Yiş, Lifecell’in ruhuna uygun olarak kullanıcıları her geçen gün yeni özelliklerle buluşturarak, bugüne kadar karşılaşmadıkları bir deneyim sunduklarını belirtti. Bugüne kadar birçok sıra dışı yeniliğe imza attıkları markanın farkını ortaya koyarak kısa zamanda milyonlarca müşterinin tercihini kazandığını kaydeden Yiş, “Yeni dijital oyunumuzla da fark yaratarak tüm kullanıcılarımızın oynadıkça birlikte kazanacağı sürpriz bir kurgu hazırladık. Türkiye’nin ezberleri bozan dijital markası ile müşterilerimizi şaşırtmaya ve onlara kazandırmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 25 Nisan 2019 Perşembe 11:34

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    19 Mayıs 2019