Küçükkaya tarihi buluşmada kimin daha iyi olduğunu açıkladı!

Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Korkmaz Karaca, program sonrası konuştuğu Küçükkaya'nın kendisine "Binali Bey daha iyiydi" dediğini aktardı.

18 Haziran 2019 Salı 09:34
Küçükkaya tarihi buluşmada kimin daha iyi olduğunu açıkladı!

Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Korkmaz Karaca, pazar akşamı gerçekleştirilen Binali Yıldırım-Ekrem İmamoğlu yayınını değerlendirdi. Karaca, program sonrası konuştuğu Küçükkaya'nın kendisine "Binali Bey daha iyiydi" dediğini aktardı.

Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Korkmaz Karaca, İnternethaber Yönetim Kurulu Başkanı Hadi Özışık ile birlikte pazar akşamı gazeteci İsmail Küçükkaya'nın moderatörlüğünde gerçekleşen Binali Yıldırım-Ekrem İmamoğlu yayınını değerlendirdi.

Karaca, söz konusu yayın sonrası Küçükkaya'yı aradığını belirtti ve şunları söyledi:

"Dedikoduya girmesin ama programdan sonra İsmail Küçükkaya'yı aradım. Uzun uzun sohbet ettik. Üzerinden büyük bir yük kalkmış onu hissettim. Rahatlamıştı, kazasız belasız bu işi atlattığı için. 'Nasıldı' dedim, 'İlk bir saat çok gergindi' dedi. Ama bir şey söyleyeyim şimdi İsmail kızacak. 'Kim daha iyiydi?' dedim, 'Binali Bey daha iyiydi' dedi."

 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Haziran 2019 Salı 09:34

YORUM YAZ

 • Kimin daha iyi olduğunu boşver de soruları kim kime verdi onu açıkla!?Kimin daha iyi olduğunu boşver de soruları kim kime verdi onu açıkla!?1 ay önce
  Binali bey senin Chp nin has adamı olduğunu bildiği halde "istedikleri yarde istedikleri sunucuyla" diyerek özgüven ve samimiyetini ortaya koyarken....sen otel odalarında "basit" Ekremle soru hazırlamakla mı meşguldün ? Gazeteci değil sanki kiralık ajan mübarek ! Soruları basit Ekrem mi hazırladı yoksa !?
 • kuntakintekuntakinte1 ay önce
  Ya bu adam hakkaten saf olduğuna inanıyorum saf ayakları falan yapmayı da beceremiyor bu adamı kullanıyorlar muadili öyle değil şu beyanatı basına vermesi bile artı işareti dir kendisi için yani böyle bir beyanat YILDIRIM BEY e kazandırır asıl tilki muadili muadili şu beyanı bile saf temiz olduğuna dair işarettir benceotel buluşmasında da tezgaha gelmiş soruların alınıp verilmesinin basına kasıtlı sızdırılmasında da oyuna gelmiş maksat tarafsız algısı yaratmak birde gaf yapması ekreme sayn başkan demesi de normal değil düşünemiyecek kadar saf bizim oralarda yani halk arasında saf denilen kişiye mal derler kafası basmaz derler siz anlayın
 • ......1 ay önce
  Evet, Küçükkaya CHP' ye hemde çoook yakın. Bu yaptığı da sadece dümen ve direksiyon. Kimse yemez ama olsun kendilerinin yiyecekleribaşka bir yem kalmadı. Güya Yıldırım'ı daha iyi bulmuş. Günah çıkartıyor anlayacağınız.
 • aslan aslan 1 ay önce
  HERŞEY MENFAAT
 • galipgalip1 ay önce
  HANİ BU İSMAİL CHP YE YAKINDI
 • MisafirMisafir1 ay önce
  Otellerde gizli gizli buluşmanıza, o kadar ayak oyununa rağmen tabiki binali yıldırım her konuda inamoğlundan yüz gömlek üstün çünkü sahici olduğu gibi kendini olmadığı gibi gösterme çabasında değil

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Temmuz 2019