• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Kimin belediyesi olabilir ki? Bu manşette 'Gizli bırakılmış' noktayı biz tamamlayalım

Milli Gazete, bugün yaptığı "Saadet Partili gençler çöpleri topladı belediye izledi" haberinde Saadet Partili gençlere yardım etmeyen Mudanya Belediyesi'nin kime ait olduğunu gizledi. Milli Gazete'nin haberindeki boşluğu biz dolduruyoruz. Milli Gazete'nin gizli bıraktığı belediye, Saadet Partisi'nin ittifak ortağı CHP'ye ait.

Yeniakit Publisher
2020-09-29 12:58:00 - 2020-09-29 13:00:11
Kimin belediyesi olabilir ki? Bu manşette 'Gizli bırakılmış' noktayı biz tamamlayalım

Milli Gazete, bugünkü "Saadet Partili gençler çöpleri topladı belediye izledi" başlıklı haberinde "Saadet Partisi Bursa İl Gençlik Kolları"nın düzenlediği 'Çevre Harekatı'nı kaleme aldı. Milli Gazete, haberde ise bir noktayı eksik bıraktı.

Yardım etmeyen belediye CHP'li

Milli Gazete, Saadet Partisi Bursa İl Gençlik Kolları'nın kentteki çöp ve atıkları toplamak için 'Çevre Harekatı' başladığını duyurdu. Milli Görüşçü gençlerin, çevrenin güzelleşmesine katkıda bulunmak için rol oynadığını belirten gazete, Mudanya Belediyesi'nden talep edilen çöp arabası ve çöp konteynerı konusunda ise yardım alamadıklarını belirtti. Ancak Milli Gazete, Saadetli gençlere yardım etmeyen belediyenin kime ait olduğuna ise değinmedi. O boşluğu Milli Gazete'nin yerine biz dolduruyoruz. Saadetli gençlere yardım etmeyen Mudanya Belediyesi, Saadet Partisi'nin Millet İttifakı'nda ortağı olan CHP'ye ait.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Kaan

Sevgili Akit, Milli gazete ile sürtüşmenin faydası yok, Milli gazete insanların namaz kılmaya korktuğu dönemlerde Allah ve Efendimiz (sav) manşetine taşıyabilen çizgisinde hiç bir zaman prüz olmayan bir gazetedir. Ayrıca CHP'nin yanında olacak yada bir şekilde onun ideolojisine bilerek bilmeyerek hizmet etmeyecek tek gazete Milli gazetedir. Rahmetli Erbakan hocımızın emanetidir o. Milli gazete ile CHP tarih boyunca hep iki zıt kutup olmuştur. CHP zulmünü biz Milli gazeteden duyduk öğrendik...
 • Yanıtla

Recep Güler

ABDULHAMİD'İ ARKADAN VURAN SİYONİSTLERDEN FARKSIZ,KARAMOLLA-YAN GİBİ,Davut-yan,kılıçtaryan-imamyan-kaftancı-yandan farksız,lawrensten farksız olarak,sAKIN HA eRBAKAN HOCAMIZIN ADINI ANMAYIN-ANANIN AĞZI EĞRİLSİN!!!
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23