Kılıçdaroğlu'ndan saldırı sonrası ilk açıklama: Bir milim geri adım atmayacağım!

Terör örgütü PKK'nın siyasi uzantısı HDP ile ittifaka girdiği için şehit cenazesinde galeyana gelen halk tarafından saldırıya uğrayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, genel merkezin önünde saldırıyla ilgili yaptığı açıklamada, ''Bir milim geri adım atmayacağım.'' ifadelerini kullandı.

21 Nisan 2019 Pazar 17:35

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'nın Çubuk ilçesinde yaşadığı fiili saldırıya ilişkin olarak CHP Genel Merkezi'nde açıklama yaptı.

Bana yapılan saldırı Türkiye'nin birliğine ve bütünlüğüne yapılmış demektir. 82 milyonu kucaklayan bir genel başkanım. Ayrıca hiç kimse unutmasın hiç kimse. Ben kuruluşun ve kurtuluşun partisi olan Cumhuriyet Halk Parti'nin genel başkanıyım. Hiç kimse unutmasın, Kuvayi Milliyecilerin partisi Cumhuriyet Partisi genel başkanıyım. 82 milyonu kucaklayan bir partinin genel başkanıyım. Şavşat'tan Ardanuç'a giderken PKK terör örgütünün saldırısına uğramıştım, aynı saldırının benzerini bugün yaşadım.

'Bir milim geri adım atmayacağım'

Onlar sanıyorlar ki, CHP'nin genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu biz saldırınca geri adım atacak, 1 milim adım atmayacağım. Bu ülkenin dirliğini ve bütününü hepimiz savunuyoruz. Bu ülkenin çakıltaşını bir kişiye feda etmem, vermem. Bu ülke için canını verecek birisi varsa onun adı Kemal Kılıçdaroğlu'dur.

Şehitler ölmez, vatan bölünmez, bu bizim şiarımızdır. Çanakkale'de şehitlerimiz var bizim. Dumlupınar'da, Sakarya'da, Afrin'de var şehitlerimiz bizim. Biz şehitler arasında hiçbir zaman ayrımcılık yapmadık. Başımız üstünde yeri vardır, 82 milyonun gururudur. Biz böyle bilir, böyle davranırız. Biz bu ülkeyi nasıl kurduk, bu ülkeyi nasıl inşa ettik. Bu ülkenin temellerinde, harcında onbinlerce, yüzbinlerce şehidimizin acısı, kanı, gözyaşı vardır. Siz hangi yüzle bir şehit cenazesini kıldırmıyorsunuz, dönüp hep beraber sormak zorundayız.

'Namaz kıldırmadılar'

Şehidimize Allah’tan rahmet diliyorum. Şehit ailesi üzüldü. Bunların şehide, namaza, inanca saygısı yoktur. Bunlar müslüman da değildir. Namaz kıldırmadılar. Siz namazdan, şehitten ne istiyorsunuz. Ben Mehmetçik babasıyım. Şehitler ölmez vatan bölünmez, bu bizim şiarımızdır. Çanakkale’de, Dumlupınar’da, Sakarya’da, Afrin’de var şehidimiz. Biz şehitler arasında ayrım yapmadık. Şehit 82 milyonun onurudur. Bu ülkenin harcında yüzbinlerce şehidin kanı vardır. Siz hangi yüzle şehit cenazesini kıldır mıyorsunuz? Beni üzen durum şudur. Saldırıya uğradım diye üzülmedim. Hakkı hukuku, adaleti savunanlar tarihin her döneminde saldırıya uğramışlardır. Feriştahları da gelse savunacağız. Beni üzen şehide yapılan saygısızlıktır. Cenaze namazı doğru dürüst kılınmadı. Anne, baba acılıdır. Dışarıdan gelenlerin tezgahıdır. Ne yaparlasa yapsınlar bizi yıldıramazlar. Benim için darağaçları kurdular, her türlü tehdit de bulundular. Bir canım var; bu ülkenin bekası, huzuru, kalkınması için, çocukların mutlu olması için bir can gerekiyorsa o canı vermeye hazırım. Hiçbir saldırı bizi yıldıramaz. Bu ülkeyi büyütmek zorundayız. Ne yaparsanız yapın asla vazgeçmeyeceğiz

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 21 Nisan 2019 Pazar 19:35

YORUM YAZ

 • MUŞLUADAMMUŞLUADAM1 ay önce
  Solun esamesi bile okumayan Çubukta,Gelme, istemiyoruz tepkilerine rağmen,NEDEN VE ISRARLA ŞEHİD CENAZESİNE GİDİP PROVAKASYON YAPIYORSUN.pkk paydaşlarıyla yaptığın ittifaka Şehid yakınlarının tepkisiz, DEMOKRATİK HAKKINI kullanmayacağınımı sanıyorsun PROVAKATOR keMAL
 • serhatserhat1 ay önce
  hani chp değitim diyerek barıştan sevgiden bahsediyordu? hem pkk yandaşlığında ısra hem geri adım atmayıp istemedikleri halde insanların cenazelerine gitmek milletle inatlaşmak,acılı insanları tahrikedip topluma rahatsızlık vermektir
 • nene hatunnene hatun1 ay önce
  Bu ülkenin dirliğini ve bütününü hepimiz savunuyoruz. Bu ülkenin çakıltaşını bir kişiye feda etmem, vermem. Bu ülke için canını verecek birisi varsa onun adı Kemal Kılıçdaroğlu'dur.SENİN BU SÖZLERİNE KİMSE KANMAZ AMA KARGALAR GÜLEBİLİR.HAA UNUTMADAN YARIN BİR AVRUPA TURU HAZIRLA TÜRKİYEYİ ŞİKAYETE BAŞLA HAİN....
 • nene hatunnene hatun1 ay önce
  EE VALLA KÖYDEDE RENGİN KAÇMIŞTI GENEL MERKEZE GELİNCE KONUŞMAYA BAŞLADIN TABANSIZ KORKAKPEK BABAYİĞTMİŞSİN ORADA KORUMALARIN KANATLARI ARASINDA SİNMİŞTİN.....
 • ŞİRİNŞİRİN1 ay önce
  O ZAMAN SURATİN DARMADAĞIN OLMAYI HAK EDİYOR VURANIN BİLEĞİNE SAĞLIK
 • mertmert1 ay önce
  pkk ile işbirliği yapma.
 • SalihSalih1 ay önce
  Kemalist rumuzlu birşey bilmez,Türküm dersiniz kanadalı bir yahudinin televizyonundan hakikatı öğrenmeye çalışıŕsınız.,milli olmayan emparyalist kuklalarına oy verirsiniz,sandıkta her türlü melaneti yaparak oy devşirenleri desteklersiniz, bu ülkeye her daim zarar vermeye çalışan ermenilerin gazetelerini okursunuz,gerçek manada vatan ,millet,bayrak,ezan diyenlere düşmanlık edip yobaz dersiniz batı taklitçiliği yaparsınız,örfünüze adetineze sahip çikmazsınız...sizinki altı doldurulamayan türkçülük
 • izmirliizmirli1 ay önce
  Sen bir adım atmassan sana adım atan oluraklında bulunsun bir daha şehit cenazesine gitme şansın olmayabilir. hdp le ellele kolkola sonra yok öyle bir dünya.
 • SedaSeda1 ay önce
  Sere.siz herif.hala utanmadan vazgecmiceni soyluyor.allah belani versin
 • benben1 ay önce
  Kılıçdaroğlu hendek kazan arkadaşlarının cenazesine gitsin. yakışır. hem orada el üstünde tutarlar.
 • kamil hoşoğlukamil hoşoğlu1 ay önce
  Kılıçdaroğlu bir milim geri adım atmam diyor. Niye atsın ki. Davasına o kadar sadıktır ki provakatörlüğü kimseye kaptırmaz. PKK ya kol kanat gerip şehit cenazesine gitmek bence prvakatörlüğün ta kendisidir. Talafonla ertesi gün taziyede bulunması daha uygun olurdu. Provakasyon olduğu açık. şöyleki o saatlerde kartalda Ekrem İmamoğlu kalabalığı toplamış. Hiç aldırış etmeden konuşmaya devam ediyor. Anlaşmalı gibiydiler. 82 milyon insana sorsanız o cenazeye Kılıçdaroğlunun gitmesi uygun mudur. Kimse uygundur demezdi. Arap baharından sonda provakasyonlarla Türkiyede de baharı getireceğini söylemekten çekinmiyor zaten. Daha büyük provakasyonlara hazır olunmalıdır. Halkımız, milletimiz, polisimiz, güvenlik güçlerinim, yargımız uyanık olmalıdır. Allah fitnidin halkımızı korusun. Allah birliğimizi beraberliğimizi daim eylesi. Unutulmasın ki bu ülke bizim, bizim bizden başka dostumuz yoktur.
 • 145314531 ay önce
  Kemal ve avaneleri hep aynı teraneyi çalıyor.Böldürmeyiz,vermeyiz,cart curt.Saldırıdan bir milim gerei adım atmayız diyor,Darbe olursa ilk ben çıkarım tankın üstüne diye efelenen de sendin,tankı görünce arasından da ilk sen tüyüdün.Adam küstahça kazanırsanız bileceksinizki bizim sayemizde,buda bizim gücümüz dedi,sen hala felsefe yapıyorsun.Gözün gördüğünü dahi inkar edecek durumdasınız ne şeytani bir güçmüş ki sizi bir araya topladı böyle yahu.
 • dahilekdahilek1 ay önce
  adam hala pkk ya destek taviz yok diyor. şehit cenazesine gelmen provakatif eylemdir. hakkında dava açılmalıdır.
 • eynesurlueynesurlu1 ay önce
  tutmayın küçük enişteyi! yine döktürmüş taklacı ke-MAL
 • DenizDeniz1 ay önce
  Teröristler ler le işbirliği ne devam eden sonuçlar ina katlanır bay Kemal
 • Anti sp Anti sp 1 ay önce
  Saronunmescid_iaksaya girmesi aklıma geldi
 • mikail okuroglumikail okuroglu1 ay önce
  istenmedigin yere gitme yüzsüzlük yapma yaptıların ve eylemlerinden dolayı özür borçlusun olursa özünle sözün de bir ol.
 • KerimKerim1 ay önce
  Şu yorumlara bakınca ülkedeki siyasi rezaleti anlamak çok daha kolaylaşıyor. Herkes kendine bir saf belirlemiş, A haber ve onun gibi kanalları izlemekten beyinleri yıkanmış insanlarla dolu maalesef. Artık uyanın, lütfen...
 • hirsiz varhirsiz var1 ay önce
  münafik kemal. adam ol itiraf et. ben dhkpc liyim de. imamoglu da fetöcü de. imamoglunun mitingini gölgelemek icin bugün sehidi istismar ettim de. chp de kazan kayniyor de. koltuk elden gidiyor de. oy hirsizligi benim aslinda pek isime gelmedi de. siz ne karaktersiz sürüngenlersiniz ulan.
 • Bozkurt Bozkurt 1 ay önce
  HayatBu sözler anca EZANDAN rahatsiz olan kisilerin agzindan cikabilecek sözler.Hahahahaaaa.  Hem terörist cenazesi hem sehit cenazesi nevarmis bak bak suna. Siz teröristlerin genis dis ülkelere hep dayatirdiginiz icin arkadan herkesi kediniz gibi saniyorsunuz.
 • SnsSns1 ay önce
  Yahudi  ...maya devam et.
 • elmas madensici ugurelmas madensici ugur1 ay önce
   dinsiz mahluk senin namaza, islama inancinmi var sanki,alevi bile degilsin, anneyin hristiyan dininden gidiyorsun sen kilicdaroglu... bir adim geri atmayacakmis, hangi konuda atmayacaksin ?pkklilara arka cikmaktanmi geri adim atmayacaksin birde onu aciklasaydin.. iyi tiyatro yapiyor yada sikizofrenik bir hastaliginmi var.
 • Alkan Alkan 1 ay önce
  KEMALIST RUMUZ...KENDINIZIÇOK AKILLISANIYORSUNUZYOK PKK LILARI ÇIÇEKLER ILE KASILANMISTA YOK PKK LILAR TERÖRIST BASI KILICDAROGLUNUNKONVOYUNA SALDIRMISTA BIR SÜRÜ HIKAYEDEN BAHSEDIYORSUNUZDEVLETPKK TERÖRISTLERINE BIR SANS VEREREK ÇÖZÜM SÜRECINI BASLATMISLARDIR VE DEVLETIN VERMIS OLDUGU ÇÖZÜM SÜRECI FIRSATINI BU TERÖRISTLER FIRSAT BU FIRSAT KENDI LEYINE ÇEVIRMISLERDIR VE EN SON BARDAGI TASIRDILIR VE BU DEVLET BU ÇÜZÜM SÜRECINI HEMEN ANINDA BITIRDI BU DEVLET ANALARINI BILMEM NEYINE KOYDU VE KOYUYORDA PEKI MADEM PKK TERÖRISTLERI TERÖRIST BASIN KILICFAROGLUNU ÖLDÜRMEK ISTEDIYSE KILICDAROGLU NEDEN FETÖCÜ TERÖRISTLER ILE NEDEN HDP PKK DHSKPC ILE ISBIRLIGI YAPTI VE SECIMLERDEDE ISTANBUL ANKARA FETÖCÜ HDP PKK ILE ORGENIZE YAPARAK SEÇIMLERDE SAHTEKARLIKLA ISTANBULU ELE GEÇIRMEDILERMI KILICDAROGLUNUN TERÖRISTLER ILE ARASINDAN SU SIZMIYOR MADEM PKK TERÖRISTLERINE KARSIYSANIZ OZAMAN NIYE HALEN BEYNAMAZ SAPIK KILICDAROGLUNU NEYINI SAVUNUYORSUNUZ BANA HIKAYE ANLATMAYIN 31 MARTTA SEÇIMLERIN EN KALLESLIGINI.YAPAN SENIN KILICDAROGLU DUR BENIM IÇIN KILICDAROGLU BAS TERÖRISTDIRBEN INANIYORUM KI SEHIT CENAZESINE GIDEREK PROVOKÖTÜRLÜK VE SOW YAPMISTIR KILICDAROGLU TAM HAIN VE KALLES IKI ILERI IKI GERI ADIM ATAN BIR VATAN HAINIDIR BU BÖYLE BILINE AKIL VAR MANTIK VAR.......
 • fetösavarfetösavar1 ay önce
  valla kemal abi artık sen bu cenaze işine girme... git düğünleri falan dolaş. bu sefer iyi sıyırdın...
 • Mahmut OzMahmut Oz1 ay önce
  Kemal Kılıçdaroğlu'dur.Şehitler ölmez, vatan bölünmez, bu bizim şiarımızdır. Hic 1 sozden ' Şehitler ölmez, vatan bölünmez ' den tiksindigim kadar tiksinmedim diyen serefsiz Ezan ve Millet dusmani kefere cadi SK.dasenin genel baskani oldugun muessesede MV.dir.
 • GerceklerGercekler1 ay önce
  Acilen bu ulke kurtulmali. Osmanli nizami gelmeli ve Nizam-i alem icin Candarli Halil Pasaya verilen hukum birilerine verilmeli. .Evet Nizam-i alem icin Haramzedelere bu vaciptir. Ulkeyi kaosa suruklemenin bir cezasi vardir. Allah-u Teâla nında bir hesabi vardir elbet . Yolumuz Osmanli soyuna ayan . baskasini tanimayiz deyû...
 • SnsSns1 ay önce
  Bidahaki sefere ... .kurtaramazbu mezhepçi pkk lı.
 • KEMALİSTKEMALİST1 ay önce
  ALKAN RUMUZ SEN 2010 DAN BU YANA BAKSANA KİM KİMİN YANINDA? KİM KARŞISINDA ANDIMIZ DİYORUZ .2013 KALDIRILAN ....SEN ANLAMIYOR MUSUN DOĞUDA CHP KAÇ YERDE BİRİNCİ PARTİ?DEMEK Kİ,KİM KİMİ DAHA ÇOK SEVİYOR MUŞ? SENİN HABERİN YOK DÜNYADAN..KENDİNİZİ KANDIRMAYIN .BU İŞLER BURAYA NASIL GELDİ TEK TEK YAZDIRMAYIN ADAMA... TKDP KURULUŞUNA İZİN VEREN KİM? SÖZDE TÜRKİYE KÜRDİSTAN DEMOKRAT PARTİSİNE KİM KARŞI ÇIKTI ?KİM SEÇİMLERE SOKTURMADI CHP'LİLER ANT ŞU BU BAĞIRIKEN BİRİLERİ NEREDEYMİŞLER KİMLERİ KARŞILIYORLARDI ÇİÇEKLERLE... HABERİ YOKMUŞ SENİN YOK HABERİN HİÇ BİRŞEY'DEN HEMDE , ADAMI BU YÜZDEN ÖLDÜRMEK İÇİN HERŞEYİ YAPTIPKK; KILIÇDAROĞLUNU İKİ DEFA ÖLDÜRMEYE SİLAHLI SALDIRRIDA BULUNDU2016 TARİHİNDE ARTVİN'İN ARDANUÇ İLÇESİNDE CUMHURİYET HALK PARTİSİ (CHP) GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU'NUN KONVOYUNA SİLAHLI SALDIRI DÜZENLENDİ. KONVOY, ŞAVŞAT-ARDANUÇ YOLU PKK DÜZENLENDİ ROKET ATILDI ASKERİMİZ, ÖLDÜ,GÜVENLİK GÜÇLERİ YARALANDI,ÇATIŞMADA ÖLDÜ BUNLAR YALAN MI?TABİ YUKARIDA KARŞI ÇIKTIK PKK’NIN YAPACAĞI TÜM BU SEBEPLE KILIÇDAROĞLUNU ORTADAN KALDIRMAK İÇİN YA NEDEN?BİLİYOR BAŞA GELİNCE BUNLAR GERİ GELECEKMİLLET OY GELMEMİŞ DE PARTİSİNEONUN PEŞİNDE YOKSA HDP EN ÇOK SİZ SEVERSİNİZ SİZ DESTEKLERSİNİZ HERKES BİLİYOR...
 • CANAN AKSEDEFCANAN AKSEDEF1 ay önce
  Bu ...başa bela devlet tedbir alsın artık .Pkk onlardan çıkıyo,tikko onlardan,dhkp-c onlardan şehid cenazesini provoke eden adamda onlardan.Bu nusayri-dürzü zerdüştler kendilerine başka vatan bulsun
 • ŞahinŞahin1 ay önce
  Bu sefer yakalarlarsa seni s....ler.Bu milletin sınır uçları ile oynama. Senin dedelerini dersimde katleden partinin başındasın .Katledenlere uşaklık yapıyorsun. Önceadam ol da chpkk dan hesap sor.
 • Şehmus oralŞehmus oral1 ay önce
  Müslüman mahallesinde salyangoz satmaya kalkışmayacaktın.hayin kılıçtaroğlu sen baş sağlığına gitmedin oraya sen orayı provakeetmeye gittin ve başardın.yediğin dayağın hakkını verdin.
 • Mehmet Mehmet1 ay önce
  Kiliclaroglu geri adim atmaycakmis ortak oldugun pkk o askerimizi sehit etdi sen ancak kandile gitsen hem askerimi sehit edenlerle beraber olucaksi birde cenaze katilcaksin bunu millet yutmaz
 • CennetCennet1 ay önce
  Bu yazıyı okudum simdi kakır kikir gülmekten kendimi alamıyorum. Yahu allahtan rahmet dılıyormus. Sen allahı kıtabı bilirmiydin icki icersiniz icmeyene gerici yobaz dersiniz basórtüsüne anayasaya aykırı dersiniz secim ōncesı. Meclıste türbanlı bayana. Chi rosetı tajçkarsınız yav biraz gercekcı olın yav. Hem sen ale.sin Kemal aga ne tuncelili dir kendisi
 • Hatice Hatice 1 ay önce
  Artık biraz daha sorumlu yazsan7z halkı ayrıştırmaktan kışkırtmaktan vazgeçseniz desem boşa mı olur iyi değil bu tutumlar bi aklınızı başınıza alın
 • Şemseddin YILMAZŞemseddin YILMAZ1 ay önce
  Bir insanın yüzü bu kadar kösele olamaz.Eğer cenaze sahipleri birilerinin cenazelerine gelmelerini istemiyorsa,durup düşünmesi lazım.Acaba beni neden istemiyorlar?Şehitlerin vefatından CHP'nin payı büyük.
 • ArnavutArnavut1 ay önce
  Bu ülkenin bekası için terörist ile ittifak kurmayı bırakın.
 • sonersoner1 ay önce
  Günlerdir İmamoğlu aşağı İmamoğlu yukarı diye gündem devam ederken, gene bir el dokundu vetamda Kılıçtaroğlunun istediği şekilde Kılıçtaroğlu kendi gündemini oluşturdu, hergün İstanbulun heryerinde İmamoğlu miting yapıyor, adam belediye başkanlığı yapmıyor miting yapıyor sürekli, onlarda biliyor seçim hileli yenilenecek, ezik ve mağduru oynuyorlar hep beraber, bunların hepsi düzmece...
 • Onuncu köyOnuncu köy1 ay önce
  82 milyonu kucaklayan bir baskanmıs. . beni sayma ben seninle aynı havayı bile solumam.. sen git pekakayıhedepeyifetöcüleri kucakla. .
 • Yunus 16 Yunus 16 1 ay önce
  YA BU SİYASİLER OS. RD. KÇA YALAN SÖYLÜYOR? HDPKK İLE İŞ BİRLİĞİ YAPAN KİM??. HDP =PKK. KEMAL SEN KİMİN ADAMISIN? PKK+HDP =AMERİKA =FETÖ
 • Hasan denen kişiHasan denen kişi1 ay önce
  Bu ülkede teröriste haine destek vermenin cezası ölüm olması gerekirken vatandaşın yumruklaması ve tepkileri niye zoruna gidiyor. İhanetler sahtekarlıklar zoruna gitmesi lazım
 • İlhami babaİlhami baba1 ay önce
  Kılçıkoğlu sen bu kafayla gidersen askere nah alırsın teskere istenmiyorsun gitme hem katillerle bir olacaksınhemde şehit cenazelerine yine gideceğini söyleyeceksin o zaman yumruğu yersin sonrada zeytinyağı gibi suyun üstüne çıkacaksın yemezler karnımız tok bilesin
 • Sadece bir yumruk muSadece bir yumruk mu1 ay önce
  Bizde geri adım atmayacağız ihanetin bedelini ödeyeceksiniz işbirliğinin bedelini ödeyeceksiniz
 • SelimSelim1 ay önce
  Olay basit Türkiyeyi hem Suriye konusunda hem de S400 için sıkıştırmak isteyen ABD nin ve İsrailin kirli tezgahı. ABD ye acil şehit cenazesi lazımdı. ABD Kuzey Iraktaki askerlerimizin yerini PKK lılara verir onlarda 20-30 kayıp vermeyi bile göze alarak askerlerimiz şehit edilir. Cenazeler gelince de KK ya cenazeye katıl denilir. Bu arada cenazede provakatörlük yapacak adamlar da hazırlanır. Olay vuku bulur. Tabi çoktan twitterda trollük yapacak Fetö itleri de KK nın oğlu askerlik yaptı, Barzani ile AKP işbirliği yaptı vıdı bıdı teitelri hemen servis etmeye başlanır. OYUN BÜYÜK görün artık ahmak salaklar.
 • 1 isi1 isi1 ay önce
  Hdp ile ittifak yapıp birde şehit cenazesine git asıl provokasyonu ke mal yaptı.
 • Mustafa Kemal Akarsu Mustafa Kemal Akarsu 1 ay önce
  UTANMAZ ADAM
 • mustafamustafa1 ay önce
  KILIÇTAROĞLU SENİN TAAAAAAAA AMK. BİRDE UTANMADAN NAMAZ KILDIRMADILAR DİYOR. 2 REKAT NAFİLE NAMAZ KIL DESEN, O NASIL KILINIR DİYEN ADAMIN AZINDAN ÇIKAN LAFLARA BAK. HANİ PAPA GELMİŞTE SULTANAHMETTE BAYRAM NAMAZI KILAMADIM İÇİM BURUK AYRILDIM İSTANBULDAN DEMESİ GİBİ BİRŞEY BU. HA PAPA BUNU DERMİ DEMEZ AMA BU KAMAL KILIÇDAROĞLU DER.
 • TükürükTükürük1 ay önce
  sende 1 milimlik bir türklük var mı acaba Tunceli ermenisi sayın Zart zurt
 • SerhatSerhat1 ay önce
  Suç sadet olacak partide ve sağcıdiye geçinenlere iyi parti tantanacı ayıptır....pkk ile iştutanlar sevinsin iyi partili ülkücüler sağcıgeçinenler...... bakın meydanı bunlara bıraktınız pkk cenazesine koşan bu insan nüsfettelerine
 • SelcukluSelcuklu1 ay önce
  Bu kilictarogluda tekfirci cikti!!
 • Milletin iradesiMilletin iradesi1 ay önce
  KeMAL Kılıçdaryan 3 var 1,ini al
 • Cüneyt beyaz Cüneyt beyaz 1 ay önce
  Konuşmasını tam olarak yayınladığınız için teşekkürler...
 • KEMALİSTKEMALİST1 ay önce
  ALKAN RUMUZ SEN 2010 DAN BU YANA BAKSANA KİM KİMİN YANINDA? KİM KARŞISINDAANDIMIZ DİYORUZ .2013 KALDIRILAN ....SEN ANLAMIYORMUSUN DOĞUDA CHP KAÇ YERDE BİRİNCİ PARTİ?DEMKİ KİM KİMİ DAHA ÇOK SEVİYOR MUŞ? SENİN HABERİN YOK DÜNYADAN..KENDİNİZİ KANDIRMAYIN .BU İŞLER BURAYA NASIL GELDİ TEK TEK YAZDIRMAYIN ADAMA... KDP KURULUŞUNA İZİN VEREN KİM? SÖZDE TÜRKİYE KÜRDİSTAN DEMOKRAT PARTİSİNE KİM KARŞI ÇIKTI ?KİM SEÇİMLERE SOKTURMADI CHPLİLER ANT ŞU BU BAĞIRIKEN BİRİLERİ NEREDEYMİŞLER KİMLERİ KARŞILIYORLARDI ÇİÇEKLERLE... HABERİ YOKMUŞ SENİN YOK HABERİN HİÇ BİRŞEY'DEN HEMDE , ADAMI BU YÜZDEN ÖLDÜRMEK İÇİN HERŞEYİ YAPTIPKK; KILIÇDAROĞLUNU İK İDEFA ÖLDÜRMEYE SİLAHLI SALDIRRIDA BULUNDU2016 TARİHİNDE ARTVİN'İN ARDANUÇ İLÇESİNDE CUMHURİYET HALK PARTİSİ (CHP) GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU'NUN KONVOYUNA SİLAHLI SALDIRI DÜZENLENDİ. KONVOY, ŞAVŞAT-ARDANUÇ YOLU PKK DÜZENLENDİ ROKET ATILDI ASKERİMİZ, ÖLDÜ,GÜVENLİK GÜÇLERİ YARALANDIÇATIŞMADA ÖLDÜBUNLAR YALAN MI?TABİ YUKARIDA KARŞI ÇIKTIK PKK’NIN YAPACAĞI TÜM BU SEBEPLE KILIÇDAROĞLUNU ORTADAN KALDIRMAK İÇİN YA NEDEN? MİLLET OY GEMEMİŞ ONUN PEŞİNDE YOKSA HDP EN ÇOK SİZ SEVERSİNİZ SİZ DESTEKLERSİNİZ HERKES BİLİYOR...
 • Şehit babasıŞehit babası1 ay önce
  Kılıçdaroğlu doğru söylüyor.O nun Dumlupınar da, Sakarya'da Yunan lı dostları geberdi. Afrinde ypg li pkk lı arkadaşları gebertildi. Birde kalkmış Dumlupınar da Sakarya da afrinde şehitlerimiz var diyor utanmadan sıkılmadan.Senin istanbul il başkanın olan, domuz eti ile beslenen namussuzun avradı Canan kaftancıoğlu denen karı ne diyordu size hatırlatayım.Şehit kelimesinden nefret ediyorum diyen bir il başkanına sahipseniz şehit cenazelerinde bulunmanızaçık ve net provokasyon dur. Siz chp liler,ypg- pkk-pyd-dhkpc li kahpe piçlerinin leşlerini gömmeye gidin. Terörist leri ziyaret edin.
 • HayriHayri1 ay önce
  Kılıçdar görevini bihakkın yerine getiriyor. Genel başkan olduktan sonra hiç şehit cenazesine gitmis mi? Şimdi mi geldi aklına şehid cenazesine gitmek? Ülkeyi karıştırmak için çok detaylı plan yapmışlar belli ki. Seçim sonuçları vesilesiyle halkı birbirine düşüremediler. Hdp ile kolkola hareket edip yerini iyice belli ettikten sonra şehid cenazesine itmek ancak provakasyon amaçlı olabilir. Allah bilir ordaki arbedeyi başlatan da ya bizzat kendi adamlarıdır ya da kendilerini yönlendiren akıl babaları bunlara haber vermeden provakasyonu başlatacak birini göndermiştir. Herif yaşasa bir bela ölse bir bela. Allah onların planlarinı kendi aleyhlerine çevirsin.
 • Reis Hürdolaş Reis Hürdolaş 1 ay önce
  Kesin provakasyonda artık hiç şüphem yok. Böyle bir provakasyon bilerek yapıldı ki ysküzerine baskı yapılsın. Yemezler bir başka kapıyı ey zilletçiler
 • DELİ DUMRULDELİ DUMRUL1 ay önce
  Yahu, kimin umurunda. Sadece milletin maneviyatı üzerinden laf geceleme yeter.
 • hayathayat1 ay önce
  hdp'lilere teröristlerin cenazesi ekmek kapısı, mhpde askerin cenazesi ekmek kapısı, şehitler mhpnin, akpnin tapusu değil. tüm siyasi partilerin şehitlerine cenazesine iştirak etmek istemesi insani bir davranıştır. bunu insanlıktan nasibini almamışlar anlayamaz.. mhp bahçeli sayesinde kendini kaybetti kin ve nefret tohumları ekiyor..
 • aliali1 ay önce
  Adam gibi adamsın Kemal KILIÇDAROĞLU seni sevmem ama Türkiyenin huzuru için Türkiyeye lazımsın
 • okudunmu okudunmu 1 ay önce
  turgut denilen satilmis lastik devlete pislik armayi iyi biliyorsun devletin bütün cakallari senin iyi oku bunu rahatlarsin.
 • hsnhsn1 ay önce
  adam şehit ailesine nerdeyse pkk li yakıştırması yapıyor yazıklar olsun ona ve onu palazlandıran seçmene. adam chp yi hdp haline getiriyor chp seçmeni ne yapıyor
 • duydunmuduydunmu1 ay önce
  bakin türkiyeyi ne hale getirdi CHP ve HDP denilen teröristler ey millet bunlara oylari verdiniz simdi utanmadan bakin türkiye batarsa sanmaki sen kalacaksin bu hainlere oy verenlerde aynidir.
 • hsnhsn1 ay önce
  chp seçmeni hala,hdpkk lılaştırma saldırısı altındaki chp ye sahip çıkmayacak mısınız kılçdrğli şu ana kadar tüm yaptıkları ile chp yi yarı hep li hale getirmişdurumda
 • BdrBdr1 ay önce
  Adamda yüz yokki hâlâ yolumdan dönmem diyor saginda pkk solunda feto var sen zaten istesende donemezsin bırakmazlar seni yüzsüz adam
 • Yavuz 1517Yavuz 15171 ay önce
  By kemal, bu ülke senden daha utanmaz bir adam görmedi. Bir taraftan kuvai milliyeciğim diyeceksin, öbür tarafta MEHMETÇİĞİMİZE mermi sıkan, ŞEHİT eden terör örgütü pkk'nın siyasi ayağı ile belediye seçimlerinde ortaklık yapacaksın, 24 Haziran milletvekili seçimlerinde onları meclise sokacaksın. ve bir de utanmadan artvin de pkk terör örgütü tarafından uğradığın saldırı ile taziye köyünde uğradığın saldırıyı eşleştirerek, taziye köyündeki acılı insanlara terörist muamelesi yapıyorsun. Seni ALLAH bildiği gibi yapsın.
 • Alkan Alkan 1 ay önce
  BAZI YORUMCULARIN DÜNYADAN HABERLERI YOK SORARIM BAZI YORUMCULARA HIÇMI BILGINIZ YOKTERÖRIST BASI KILICDAROGLUNUN FETÖCÜ HDP PKK DHSKPC ILE ISBIRLIGI IÇINDE OLDUKLARINI SIZLER KIME GAZEL OKUYORSUNUZ HEM TERÖRIST LER ILE AYNI KAPTAN YIGIN ICIN BERABER KOLKOLA GIRIN SONRADA SEHITLERINIZIN CENAZESINE GIT SOW YAP BIRAKIN BU AGIZLARI UT
 • KenanKenan1 ay önce
  Hadin lan ordan ödlek 1 kurusıkı ile yeni kapı ruhuna ihanet ettin.Ulkeyi kurtaran chp degil halktir.Chp su gunlerde dış güçlerin güdümündedir.Tepki zoruna gittiyse pkk leşlerinin gömülmesine katıl
 • KEMALİSTKEMALİST1 ay önce
  PKK' TÜRK'E,TC YE KARŞI DEĞİL Mİ? KARŞI DEĞİL Mİ?YILLARDIR BASBAS BAĞIRMAKTAYIZ BİR TAKIM SAĞIRIMIZA, TÜRK ANDINI OKURKEN DE SALDIRALARAUĞRADIK BİZ ,BİR TAKIM GURUPLARCA BİZ BİLİRİZ ,BİLİRİZ KİM ÜLKESİNİ SEVER YADA SEVMEZ BU KADAR UZUN KONUŞMAYA GEREK YOK!BU DA YALAN MI????HADİ OKUYALIM HEP BERABER BAKALIM TÜRK DEDİĞİMİZ ZAMAN KİMLER GURUPTAN AYRILACAKLAR TEST EDELİM Mİ .VARMISINIZ?
 • hasanhasan1 ay önce
  KILICDARYAN PROVOKASYONLARINA BİR SON VERMELİDİR ARTIK. CENAZEDE SEHİT AİLESİ SENİ İSTEMEMİŞ. GELMESİN DEMİSLER. AYRICA ŞEHİTLİK İSLAMİ BİR KAVRAMDIR. KRİPTO ERMENİLER , MARKSİSTLER ,ATEİSTLERBU KAVRAMI KULLANMASINLAR LUTFEN. KENDİ KAVRAMLARINIZLA KONUŞUN.KOMİK OLUYORSUNUZ.
 • Alkan Alkan 1 ay önce
  TERÖRIST HALEN BIR MILIM GERI ADIM ATMAZMIS ULEN TERÖRIST SEN HEM ASKERIMIZI SEHIT EDEN HDP PKK FETÖ DHSKPC ILE ISBIRLIGI YAP YEDIGINIZ IÇTIGINIZ BIR GITSIN SONRADA GIT SEHIT ASKERIMIZIN CENAZESINE GIT SOW YAP ULAN DINSIZ ULAN SOYSUZ ERMENI TERÖRISTI SANA YUMRUK ATAN DELIKANLI NIN ELINI ÖPERIMKESKE DISLERINI BIGAZINA IKI GÖZÜNÜDE MORALTSALARDI VEDE SENIN GIBI TERÖRISTI HASTENELIK ETSELERDIÇOK DAHA IYI OLACAKTI ULAN TERÖRIST SEN TERÖST LESLERINI NIN CENAZESINE GIT SENIN GIBI TERÖRISTI SEHITLERIMIZIN CENAZESINEDE GÖRMEK ISTEMIYORUZ ULAN ERMENI SOYSUZU NEYMIS NAMAZ KILDIRMAMISLARULAN TERÖRIST SENNAMAZ KALMASINI ANDEST ALMASINI BILIYORMUSUN CENABET TERÖRIST BEN BURADAN SEHIT AILELERINESEHIT DERNEKLERIMIZE SESLENIYORUM BU TERÖRIST KILICDAROGLU NU ASLA VE ASLA SEHIT CENAZELERINE ALMAYINIZ ZIRA BU TERÖRIST KILIÇDAROGLU FETÖCÜ DAGDAKI CEMIL BAYIKLARLARIN DAGDAKI OSMAN ÖCALANLAR IN DAGDAKI MURAT KARAYILAN LARIN HDP PKK DHSKPC CILERIN TERÖRIST BASI KILICDAROGLU DUR BU CENABET KILICDAROGLU DUR DINSIZ IMANSIZ PUST KILICDAROGLU SENI
 • hercaihercai1 ay önce
  VAY YA.SAK VAY, ILK ONCE PKK GEBERINLERINI SAVUNUYORSUN SONRA DA GERCEK SEHTLERIMIZI1
 • Ismail Ismail 1 ay önce
  Daha çok milim girer devam et
 • CHPNIN IFLASICHPNIN IFLASI1 ay önce
  HIRSIZLIKLARINI ÖRTBAS ETMEK ICIN SEHIT CENAZESINI BILE PROVOKE ETMEKTEN KACINMAYAN KANI BOZUK GEVUR GÜDÜMLÜ CHP. BASARAMIYACAKSINIZ.
 • AyşeAyşe1 ay önce
  Artvine giderken yandaşı PKK ona bir ceza vermek istemişti.bizim.mehmetçigimiz KK yı koruyayım diyeöldürüldü.bu olay KK nın açıkladığı gibi masumane değildir...KK doğru konuş.
 • İnsafİnsaf1 ay önce
  Chp nin oy hırsızlığından sonra ilk icraatleri.1 rudawa terör raportajı2 antrikot pr ı3 veri tabanı casdluğu4 heykel tahereti5 şehid cenazesi provokasyonuBu emirleri gevur üstadlarından aldıkları malum. Seçim deehal yenilensin.
 • Anti sp Anti sp 1 ay önce
  Bi vatansever yokmu su temeli biraz sevse, okşasa....
 • 1 ay önce
  K3mal kılıçdaroğlu aptal değil. Bu tür bir tepkinin geleceğini biliyordu.bile bile gitti amaç ney acaba bir provakasyon ortamı yaratıp halkı sokağa dökmekmi. Senin adamların vurup şehit etmiş askerimi azcık utanma olsa gitmezdin şehidimin cenazesine hidipte şehidimi incitmezdin . Ke mal bey kurulu bir kukla akıl hocaları ne derse ona göre hareket ediyor.Daha öncede pkk tarafından saldırıya uğradım diyo. PKK ile anlaşmalo show yaptın kemal bey. 1000 metreden askerimi vufa bilen elinde füzesi olan bir örgüt istese seni yok edemezmiydi. Geç bu aykları kardeşim geç. Halk aptal değil. Üç kuruşluk aklınla bizimle dalga geçmeye çalışma
 • YorumcuYorumcu1 ay önce
  Ülkeyi gerersen bir dahaki sefer .. da yersin
 • TakipçiTakipçi1 ay önce
  Canan Kaftancıoğlu şehitlere hakaret etti.Kılıçdaroglu şehit cenazasına gitmeden önce Kaftancıoğlulun dilini kesmiş olsaydı belkide büyük saygıyla karşılanırdı, susması manidardır !!!!!.
 • TURGUTTURGUT1 ay önce
  YAZIKLAR OLSUN, NEREDE BIZIM TORELERIMIZ. ADAM CIKMIS CENAZEYE GELMIS, SIMDI BU YAPILACAK BIR HAREKET MI? BIZ DINDARLAR, BU CAHILLERIN YAPTIGI HAREKETLERDEN ZARAR GORUYORUZ. ASLINDA KEMAL KILICSAROGLUNU DEGIL, KENDIMIZI BITIRIYORUZ. INSALLAH BU PROVAKASYOLARIN ARKASINDA DEVLETIN KIRALIK CAKALLARI YOKTUR.. KILICDAROGLUNDAN DA MUTLAKA DEVLET NAMINA OZUR DILENMELIDIR.
 • Vatansever Vatansever 1 ay önce
  Programında olmadığı halde kulağına ne ve kim fısıldı da koşa koşa terörist ve saldırmaz dediği ypg’nin şehit ettiği askerin cenazesine gitti bu kanının rengi belli olmayan zat????!!!!
 • kemalkemal1 ay önce
  40 bin kişinin katili Aponun heykelini dikeceğim diyen Demirtaş özgürlükçü.barışçı oluyor.İki yüzlü davranışa tahammül edemeyen halk ayrılıkçi oluyor..
 • Efnanur dersimliEfnanur dersimli1 ay önce
  Kilicdaroğlu pkk teròr òrgūtūmū hdp onun soyasi kolumu.fetö ve yandaşlari vatan hainimi.cevabi versene.bence sen dersimli değilsin.sonradanmi geldin.hakiki dersimliler adam gibi adamdir.ama şunu bil olayi tasvip etmiyorum.soruma cevap ver.yetet.
 • Hayrettin Hayrettin 1 ay önce
  Ne bekliyordun proje Kemal az bile yapmışlar,yüzsüzlüğün de bir sınırı olmalı.leş ülke olduk diyen vatandaş doğru diyorsun sayenizde olduk.
 • nostaljinostalji1 ay önce
  Sayın Süleyman soylu görevini hakkı ile yerine getirmeli ve saldırganları bir an önceyakalamalıdır. Üstelik onların AK P ile ve varsa Feto ile bağlantılıraını da ifşa etmelidir.
 • Dadaş Dadaş 1 ay önce
  İki tane oy fazla almak için soğan patlıcan patates biber döviz operasyon geniş kitlelerele itifak adı altında bütün değerlerden taviz veren sensin burdada bir oyun var iktidar bu işin peşini bırakmaz sayın Süleyman soylu gerekirse orda karargah kurup bu oyun bozmalı
 • ÜmitÜmit1 ay önce
  15 Temmuz’da korkudan Tir Tir titreyen kaçanKemal söylüyor atma Kemal palavraya gerek yok
 • osmanlı tokadıosmanlı tokadı1 ay önce
  pkk lığa devam teröre destek devam diyoro zaman protestolarıda hak ediyor malın önde gideni
 • Adnan kayaAdnan kaya1 ay önce
  Oyy gozlerim yasardi..sanki timsahin gozyaslari filmini tekrar gorur gibi oldum..bimendil verin.herif utanmasa kendini cenrail ilan edecek
 • Oguz KaganOguz Kagan1 ay önce
  Kilicdaroglu basarili bir siyasetci degil olmadi ve olamayacakta chp nin siyaseti hicbir zaman milleti icin olmamis bir partidir ama böyle kirli oyunlarla hep gündemde kalmayi basarmislardir. Kilicdaroglu samar cocugu hedef imamoglunu yükseltmek.
 • BOYCOTT ISRAELBOYCOTT ISRAEL1 ay önce
  "Cüneyt beyaz" yukaridaki haberi tekrar okumanda fayda var..
 • Deli İboDeli İbo1 ay önce
  Eyyyy.K.Kılıçdaryanoğlu senin ne işin var şehit cenazesinde, bizim şehidimiz seni hiç ilgilendirmez, biz acımızı tüm Türkiye Sevdalıları ile birlikte yaşarız. Sende yumruğu yer, yaka paça kendini rezil ettirirsin. Bundan sonra sen ancak PKK ve yandaşlarının leşleri defnedilirken protokolü tamamlarsın. Bizim şehidimizinyanına yaklaşma, git teröriste ağıt yak.
 • HaticeHatice1 ay önce
  Hadi ordan bunlarin hic bir soyledigine inanmiyacaksin demokrasi demokrasi diyorsunuzda o sizde yok demokrasi dediginiz allahin dini islamda var sizdede islam anlayisi yok
 • Oguz KaganOguz Kagan1 ay önce
  Bu saldiri kasten ve bilinerek yapildi oyunun bir parcasidir. Konusmalara bakarsaniz hedef olarak iktidar gösteriliyor. Burdan Insanlarimiza seslenmek istiyorum inanmayin kanmayin bu oyunlara. Ilk hedefte de Süleyman Soylu var böyle oyunlarla kendilerini hakli duruma ve acindirma duruma getirmek istiyorlar.
 • AlpAlp1 ay önce
  HİÇ KİMSE BATININ VAZGELMEZİ DEĞİLDİR. İŞİ BİTENİ ÇÖPE ATARLAR.
 • AlpAlp1 ay önce
  HE YAVRU HE !
 • ÖmerÖmer1 ay önce
  Türkiye'nin birliği ve Kılıçdaroğlu :) Başka söze gerek yok. Her CHP'li aileden bir oy HDP'ye kampanyası vardı bunların değil mi? Teşkilatın bunları yapsın ses çıkartma ve engelleme sonrada kalk şehit cenazesine git. Teröristlere terörist diyemeyenler ile kucaklaşarak Türkiye'nin birliği olmaz. Bu milletin tarihinde bir sürü devleti yıkılmış her defasında yeni devletini kurmuş o zaman hiç devlet kurmaz kucaklaşırdık adına da birlik derdik.
 • HamiHami1 ay önce
  Şehit cenazesinide berbat ettin senin ilgi alanına girmeyen alanda ne işin var bak 20 köpek k.irakta gönderildi ortaklarinla orası sana da uygun
 • Sebahattin Sebahattin 1 ay önce
  Askerleri şehit edenlerle senin ne farkın var bilakis sen onların ağababasısın ALÇAK
 • Isa kayaIsa kaya1 ay önce
  Ama senin ne isin var orada kilicdaroglu bir yanda pkk ya boyun egeceksin diger yanda sehit torenine gideceksin.Brnce artik chp sapkayi onune koyup sehit cenazesine gidemeyen bir adamla ne kadar devam eder bilmesi gerek
 • KomençeroKomençero1 ay önce
  Eğer olay düzmece bir tiyatro değilse, saldıranlar da senin arkadaş dediğin pkk severler değilse...

Günün Özeti

Günün Karikatürü

25 Mayıs 2019