Keskin nişancımız YPG'li teröristi böyle avladı

Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgede huzur ve barışı sağlamak amacıyla başlattığı Barış Pınarı Harekatı kapsamında Türk keskin nişancının YPG'li bir teröristi avladığı görüntüler ortaya çıktı.

13 Ekim 2019 Pazar 00:13

Türk silahlı Kuvvetleri'nin, terör yuvalarının temizlenmesi için Fırat'ın doğusuna yönelik başlattığı Barış Pınarı Harekatı'nı tüm hızıyla devam ediyor. Son alınan bilgilere göre, 415 YPG/PKK'lı terörist öldürülürken, 18 köy teröristlerden temizlendi.

Boşluğa bakan terörist öldürüldü

Harekat kapsamında öldürülen bir YPG'li teröristin ise vurulma anları ortaya çıktı. Görüntülerde bir evin çatısında boşluğa bakan YPG'li terörist keskin nişancı Türk askeri tarafından öldürüldü.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 13 Ekim 2019 Pazar 00:13

YORUM YAZ

 • aaaa1 gün önce
  siddeti ovmek ilkelliktir!!!
 • Leyla Leyla 2 gün önce
  Hepsinin sonu bu olacakkaçanlar belki ama gerisinin sonu kargalara yem olacakkanı bozuk pis ermeniler bunların leşleri kargaları bile zehirleyebilir
 • Abdulcabbar Abdulcabbar 2 gün önce
  Bu mahluk larla sayfanızı kirletmeyin
 • Video açılmadıVideo açılmadı2 gün önce
  Domuzun nasıl vurulduğunu izleyip yüreğimin yağlarını eritecektim olmadı! Asıl, zebanilerin bu iti nasıl karşıladıklarını merak ediyorum!
 • BektasogluBektasoglu2 gün önce
  Bu videolari paylasmayin lutfen..olup gitmis zaten...bu isi sulandiranlara koz veriyoruz...
 • Mehmet AliMehmet Ali2 gün önce
  Domuz avladığım günler hatırıma geldi.
 • Doğan MiraçDoğan Miraç2 gün önce
  Hepsi bunun gibiyse işimizvar.....

Günün Özeti

Günün Karikatürü

15 Ekim 2019