Kayseri’ye 620 milyon liralık yatırım

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen yatırımlar bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı toplu açılış töreni ile hizmete girecek.

13 Ekim 2018 Cumartesi 09:38
Kayseri’ye 620 milyon liralık yatırım

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen yatırımlar bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı toplu açılış töreni ile hizmete girecek. 41 başlıkta yüzlerce yatırımı hizmete açacaklarını müjdeleyen Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, tesislerin yaklaşık 620 milyon liraya mal olduğunu söyledi. Çelik, “Ulaşımdan yeşil alana, kentsel dönüşümden alt yapıya, ilçelere yapılan yatırımlardan kültürel hizmetlere, eğitim çalışmalarından akıllı şehir projelerine, spor etkinliklerinden kurumlara yapılan modern tesislere kadar pek çok alanda büyük bir gayretle çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızın bir bölümünü Sayın Cumhurbaşkanımızın takdirine sunacak olmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.


Yeni Akit Gazetesi

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 13 Ekim 2018 Cumartesi 09:38

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    21 Mart 2019