• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Katil Netanyahu'dan kan donduran sözler

Yeniakit Publisher
2024-05-20 01:09:00 -
Katil Netanyahu'dan kan donduran sözler

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun Savaş Kabinesi üyeleri Benny Gantz ve Gadi Eisenkot ile esir takası müzakereleri nedeniyle tartıştığı belirtildi. Katil Netanyahu Gazze için yapılan savaşı sona erdirme sözlerine ilişkin şoke eden bir açıklamada bulundu.

İsrail'in Kanal 12 televizyonunun haberine göre, İsrail'in 7 Ekim'den bu yana saldırılarını sürdürdüğü Gazze Şeridi'nde ateşkes ve İsrailli esirler hakkındaki müzakereler Savaş Kabinesinde ele alındı.

Savaş Kabinesinde, İsrail ordusunda kayıp kişiler ve esirlerden sorumlu komutan Nitzan Alon'un yürüttüğü müzakerelere ilişkin öneri sunduğu ifade edildi.

Toplantı sırasında Gantz'ın Netanyahu'ya, "Müzakere heyeti konuşurken sana bakıyordum. Yüz ifadelerin ve vücut diline baktığımda, yaptıkları işi beğenmediğin belli. Eğer mesele buysa, değiştir ve güvendiğin birilerini getir." dediği aktarıldı.

Netanyahu'nun buna karşılık "Savaşı sona erdirecek herhangi bir öneri almak istemiyorum." şeklinde cevap verdiği kaydedildi.

Eisenkot ise Netanyahu'ya, "Burada hiç kimse savaşı durdurmak istemiyor ama senin tutumun esirlerin geri gelmesini sağlamıyor. Heyete anlaşma yapması için hiç fırsat vermiyorsun." ifadeleriyle karşı çıktı.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

GANTZ'TAN NETANYAHU'YA HÜKÜMETTEN ÇEKİLME TEHDİDİ

Gantz, dün düzenlediği basın toplantısında Netanyahu’ya seslenerek, İsrailli esirlerin geri getirilmesi, "Gazze’deki Hamas yönetiminin devrilerek askerden arındırılması", "Gazze’de ortak bir ABD, Avrupa, Arap ve Filistin yönetiminin kurulması", tahliye edilen kuzeydeki İsraillilerin evlerine geri getirilmesi ve Suudi Arabistan ile normalleşmenin desteklenmesi taleplerinde bulunmuştu.

Benny Gantz, Gazze’nin İsrail saldırıları sonrasındaki idaresine ilişkin bir planın 8 Haziran’a kadar onaylanmaması halinde liderliğini yaptığı Ulusal Birlik Partisinin hükümetten çekileceğini söylemişti.

Kaynak: AA

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

OMUT

İŞTE BU TOPALINTIDAN ÇIKAN AHLAKSIZCS SÖZLER BU ZALİM BARBAR CANİ CANAVAR LANETLİ..... BİR MİLLETT OLDUĞU AYAN BEYEAN ORTAYA KOYMAYA YETİYOR.

Emir Timur

Yahudi cemaatinin yüz karası utanç verici adamı katil adam yahu Hz Musa şu halini görse suratına tükürür eyyy netanyahu sen azgınlar a dahil oldun benim doğum yerim Hatay yetistigim yer İskenderun biliyorsunuz Hatay 72 millete sahip şehrimiz benimde yahudi kökenli arkadaşlar oldu lakin onlarda senden utanıyor netanyahu adeta pislik abidesi diyorlar senin için ahhhh çok tarih okudum cokkkkkkk biz Yahudi cemaati nasıl biliriz ticaret yapan kendi halinde sinagog a giden sıradan vatandaş yahu Yahudi'nin devleti olmaz. Sen paganist inanç etrafında sapkın oldun netos efendi mısırdan çıktığınızda o firavunun inancını tasidiniz Hz Musa inancını anlamadınız daga çıkan Hz Musa aşağı indiği vakit kardeşi haruna fırça attı niyeeeeee niyeeeeee çünkü azgınlar oldu dedi harun firavunun inancı geri geldi deyince Hz Musa sinirden köpürdü 10 emri bilmiyorsunuz bak netanyahu senin gibiler Avrupa ABD içinde Zengin olabilir ama bir Türk aklı ile sidik yaristirma Bozkurt Karakurt bir plan yapar sen ve senin gibiler Avrupa ABD içinde barinamaz en güzel örneği Hz isaya Roma'da kim zulüm yaptırdı desek Katolik dünya senin halkını 1492 deki gibi kovar olan senin halkına olur adam olun git Türk'e biat edin ezerim sizleri böcek gibi kut almış ile asla baş edemezsiniz emir Timur gibi geliriz aklı Selim ol ve kenara cekil daha doğru olan istifa et
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23