• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Kabin memuru anlattı! İşte uçakta yapılan en iğrenç şeyler

7'den 70'e farklı insanlara hizmet veren bir kadın kabin memuru, bazı yolcuların uçaklarda yaptığı iğrenç şeyleri anlattı.

Yeniakit Publisher
2020-07-04 09:19:00 -
Kabin memuru anlattı! İşte uçakta yapılan en iğrenç şeyler

Express’in aktardığına göre, bir kabin memuru, Reddit sitesinde anonim olarak yaptığı özel paylaşımda, bazı insanları uçuş sırasında etik kurallarını tamamen unuttuğunu belirterek, “Yolcular, gerçekten yapmamaları gereken yerlere bir şeyler sokma konusunda şaşırtıcı bir alışkanlığa sahip. Çocuk bezleri. Gıda. Kusmuk Torbaları. Tüm bunlar, koltukların altına, koltukların arkasındaki küçük ceplere konuluyor” diye yazdı.

Kadın görevli, uçakların ancak tüm seferler bittikten sonra temizlikten geçirildiğini kaydetti.

Kabin görevlisinin bu itirafını okuyan Reddit takipçilerinden biri, “İşte bu yüzden uçakta hiçbir şeye dokunmuyorum” yorumunda bulundu.

Bir başka görevli de bazı yolcuların içecek beklerken yaptığı tuhaf şeyleri şu sözlerle anlattı: “Yolcuların önündeki masaların üzerinde çocukların bezlerini değiştirdiğini, tırnaklarını kestiğini gördüm”. Kabin memuru, yolcuların her zaman önündeki masaları dezenfektanlarla silmeyi tavsiye etti.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Ucak daki bir kuralsızlık hosteslerden deyıl, kural tanımayan sabırsız yolccular var hemde çogunlukda

eger uçak bir saat gecikse sakın oturulurken, uçak yere indiginde daha durmadan, ayaga kalkanlar o telaşla el bagacınıa sarılan. Yerinden kalkıp diger oturan yolcuların tepesine dikiliyor buda nefes darlıgına sebeb oluyor ucagın durması kaıların acılması hayli zaman alıyor astım ve panik atakda olanlarıda düşünün bunlları yapan yolcular uçak görevlileri deyil aslında ne, uygun deyılse yazılmalki kural tanımayanlar belki anlar.
 • Yanıtla

İğrenç

Otobüs minibüs taksi tren vapurhepsi aynı
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı