İzmir Barosu personel alım başvuruları ne zaman yapılacak

İzmir Barosu iş ilanları son dakika. İzmir Barosu Muhasebe servisi için sınav ve mülakatla 25 yaşını doldurmuş, üniversitelerin dört yıllık ilgili bölümlerinden mezun personel alımı yapılacağını duyurdu. Peki İzmir Barosu personel alım başvuruları ne zaman yapılacak? İzmir Barosu muhasebeci alım başvuru şartları neler? İzmir Barosu başvuruları nereye yapılacak?

18 Haziran 2019 Salı 14:36
İzmir Barosu personel alım başvuruları ne zaman yapılacak

İzmir Barosu Muhasebe servesi için sınav ve mülakatla 25 yaşını doldurmuş, üniversitelerin dört yıllık ilgili bölümlerinden mezun personel alımı yapılacağını duyurdu. Peki İzmir Barosu personel alım başvuruları ne zaman yapılacak? İzmir Barosu muhasebeci alım başvuru şartları neler? İzmir Barosu başvuruları nereye yapılacak?

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Haziran 2019 Salı 14:36

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    23 Temmuz 2019