İYİ Parti milletvekili adayları Samsun

Türkiye 24 Haziran’de gerçekleştirilecek olan cumhurbaşkanlığı başkanlık sistemi ve 27. Dönem milletvekilliği seçimlerine kilitlendi. İYİ Parti 27. dönem milletvekili aday isimlerin kimler olacağı merak ediliyor. İYİ Parti Samsun milletvekili adayları ve isimleri

21 Mayıs 2018 Pazartesi 07:59
İYİ Parti milletvekili adayları Samsun

Türkiye 24 Haziran'da gerçekleştirilecek olan erken genel seçimleri için nefesini tuttu. Bu kapsamda İYİ Parti 27. dönem milletvekili aday isimlerin kimler olacağı merak ediliyor. Peki İYİ Parti Bursa milletvekili adayları kimler? Türkiye 24 Haziran’de gerçekleştirilecek olan cumhurbaşkanlığı başkanlık sistemi ve 27. Dönem milletvekilliği seçimlerine kilitlendi. Meral Akşener liderliğindeki İYİ Parti’de 24 Haziran milletvekili adayları belli oldu mu?

24 Haziran 2018 tarhinde yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. dönem milletvekili seçimleri için partiler aday belirleme sürecini gerçekleştiriyorlar. CHP ve Saadet Partisi’yle Millet ittifakını gerçekleştiren İYİ Parti’de 27 dönem milletvekili aday isimleri merak ediliyor. İYİ 24 Haziran’da gerçekleştirilecek seçimlerde partisini Meclis’te temsil edecek milletvekili adaylarını tespit etmek için çalışmalarına devam ediyor. İYİ Parti’ye 2 bin 800 başvuru gerçekleştirildi. İYİ Parti, AK Parti'den sonra aday adaylık başvurularında ikinci sırada yer aldı.

İYİ Parti Samsun milletvekili aday adayları

Samsun Büyükşehir Belediyesi'nde Şube Müdürü Akın Üner (Elk. Elkt. Müh.)  -İlkadım İYİ Parti İlçe Başkanı Av.Ayşe Ayan'ın   -Biltekin Özdemir (Eski Milletvekili)  -İbrahim Özyer (İYİ Parti Gnl. Mkz. Kur. Üyesi  Muhasebe ve Mali Müşavir)  -Nazım Yüksel (Tarım Kredi Koop. Eski Gnl. Md.)  -Ufuk Saral (İkizpınar Eski Bld. Bşk.)  -Dursun Ali Ayan ( MEB Müfettişi)  -Furkan Eren Özdemir (Grafiker)  -Selahattin Taşkın (Mimar)  -Sinan Sakallı (Sanat Tarihçisi)

İYİ PARTİ 27. DÖNEM MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

İYİ PARTİ İSTANBUL 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI

Tuba Alaylı, Cenk Muradoğlu, Emir Abbas Gürbüz, Mesut Sivri, Kemal Faruk Aysu, Mehmet Okan Oğuz, Mehmet Uğur Özyetgin, Ahmet Kemal Şan, Aysel Çarıkçılar, Nazmi Karabulut, Onur Hanlıoğlu, Ayberk Yüksel, Nazlı Elif Gökdemir, Osman Alper Tunga Hepgür, Mustafa Koray Yücel.

İYİ PARTİ İSTANBUL 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI

Furkan Kucur, Bahtiyar Kurt, Mehmet Aslan, Ayşe Taciser, Ülkü Levent, Muammer Demirci.

İYİ PARTİ İSTANBUL 3. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI

Nazlı Ece İşbaşaran, Ali Deveci, Kürşat Özer, Zahide Söğüt, Ali Kıdık, Eser Bozkaya, Aziz Murat Hatipağaoğlu

Haftanın Özeti

Haber Tarihi: 21 Mayıs 2018 Pazartesi 07:59

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    16 Ocak 2019