• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

‘İstemezükçüler’den yeni taktik! ‘Yalan İstanbul’ korosu iş başında

CHP’li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun binbir yalanla karalamaya çalıştığı Kanal İstabul projesiyle ilgili hazırlanan iftiralarla dolu afişler, CHP’liler tarafından sosyal medyada yayınlanmaya başlandı. Aynı zamanda toplu taşıma araçlarındaki ekranlarda da, söz konusu afişler yayınlanarak kara propaganda faaliyeti yürütülüyor.

2020-01-21 15:36:00 -
‘İstemezükçüler’den yeni taktik! ‘Yalan İstanbul’ korosu iş başında

 yeniakit.com.tr  CHP ve güdümündeki siyasi partiler, Türkiye’yi şaha kaldıracak olan asrın projesi Kanal İstanbul’u lekelemek için ellerinden geleni yapıyor. Akıl ve bilim diyerek projeye karşı çıkan muhaliflerin, bilimi ve aklı bir kenara bırakarak yalanlar üzerinden karalamaya çalıştıkları projeye dair, aktif bir kara propaganda projesi yürütülüyor. Başını CHP’li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun çektiği Kanal İstanbul karşıtları, deprem gibi vatandaşların korkusu haline gelen durumlar üzerinden algı oluşturmaya çalışarak akılalmaz iftiralar savuruyor.

Modyo TV ve sosyal medyada afişler dönüyor

İstanbul’daki toplu taşıma araçlarındaki ekranlarda Modyo TV aracılığıyla, kamu malını kullanarak Kanal İstanbul’a karşı iftiralarla dolu propaganda yapan İmamoğlu, söz konusu ekranlarda kullanılan afişleri sosyal medyada da dolaşıma soktu. İşte skandallarla dolu afişlerin bir kısmı:

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

SURIYELI ARAP

AKIT EKREM ILE KAFAYI BOZMUS.BU ADAM YOBAZLARIN DENGESINI MAHVETMIS. HERGUN EKREM ILE ILGILI 10 HABER VAR AKITTE.BIZ SENI SEVIYORUZ IMAMOGLU ADAMSIN
 • Yanıtla

Hatice

Suc isliyorlar bunlar daha ne kadar suc isleyecek bunlarin cezai mueyyidesi ne zaman basliyacak yeter yeter artik bunaldik
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı