I.S.R.A.E.L. inşifresi...

Gazetemiz okurlarından Ahmet Akif, ‘I.S.R.A.E.L. inşifresi...’ başlıklı yazısını bizimle paylaştı.

11 Eylül 2019 Çarşamba 14:08
I.S.R.A.E.L. inşifresi...

Ortadoğu’da 1948’de siyonistlerin ve tabii ki onların güdümünde ki (U.N) Bir.leş.miş  Millet.lerin ve İngiliz siyasetinin marifetiyle kurulan I.S.R.A.E.L Terör Devletinin yakın milli hedefleri şu iki aşamadan oluşmaktadır.

(Kaynak. H.Yılmaz ÇEBİ. İsrail’in Şifresi.Pegasus Yay.)

BİRİNCİ AŞAMA: Bu aşama I.S.R.A.E.L devletinin adında saklıdır.

İ Harfi IRAK Devletini işaret eder.

S Harfi Syrie.SURİYE Devletini işaret eder.

R Harfi Royaumde Jordanie. ÜRDÜN Devletini işaret eder.

A Harfi Arabie. ARABİSTAN Devletini işaret eder.

E Harfi Egypte. MISIR Devletini işaret eder.

L Harfi Liban. LÜBNAN Devletini işaret eder.

Bu demektir ki, ismini oluşturan bu 6 harfin işaret ettiği Arap ülkelerini ele geçirilmek suretiyle,

Ortadoğu’daki birinci aşamayı teşkil eden milli hedeflerine ulaşmış olacaklardır ilk etapta...

1992’de Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN Hocamızın o meşhur konuşmasında belirttiği gibi, gün gelir iş SURİYE’ye dayanırsa bilin ki  HEDEF TÜRKİYE’dir demiştir. İkinci Aşama’da bundan bahsedeceğiz.

Ayrıca, cennet mekan Sultan 2. Abdulhamid’in şehit kanıyla alınan topraklar satılmaz deyip, para karşılığında FİLİSTİN’den yer vermediği T.HERZL’ın ve Siyonist yahudilerin(Ben’i İsrail’in) bugünkü

İsrail’i bir numune tarım çiftliğinde.okulunda kurdukları da aşikardır. Osmanlı mülkünün böylece ele geçirilebilmesi için Sultan Abdulhamid’in  Siyonistlerce tahttan indirilmesi ve Osmanlının dağıtılması gerekiyordu.

İKİNCİ AŞAMA: Grand Ortadoğu Projesini yani BOP’u Büyük İsrail Projesini çok duyduk. Bunun aslı Nil ile Fırat arasındaki, Vaad edilmiş Topraklar olarak kabul edilen Siyonizm Mikrobunun, B.İ.P Büyük İsrail Projesini bilmek lazım gelmektedir. Milli Görüşün Lideri Sayın Erbakan Hocamız bunu sürekli gündem de tutmaktaydı. Yine Kaynak kitabımızdan, İkinci Aşama yorumunu vererek yazımızı bitirelim; Bu bölgede söz sahibi olan Türkiye’nin susturulması lazımdır diyor Çebi.. Birinci aşamayı gerçekleştirecek olan ISRAEL Devleti’nin, ikinci aşamada milli hedefi şüphesiz Türkiye olacaktır.

Zira, bayraklarındaki Yahudi Yıldızının üstünde ve altında yer alan iki mavi çizgi Fırat ve Nil nehirlerini göstermektedir. Buraya güneydoğumuz da Kapadokya’dan Van Gölüne kadar girmekte olup, Kıbrıs da buraya dahil kabul edilmektedir.

Kıbrıs Zaferinde İsrail bayrağına gönderme olarak bizzat Erbakan Hocamız tarafından Kıbrıs bayrağı beyaz zemin üzerine bu kez Türk bayrağının simgesi ile birlikte altına ve üstüne iki kırmızı çizgi çekilerek, İsrail’e kırmızı çizgilerimiz hatırlatıldığı için, Siyonistlerin tesiriyle bugün dünya tarafından Kıbrıs yeterince tanınmamış ve Ada devleti olduğu için Akdeniz’deki nimetlerden mahrum sayılmak isteniyor.

Onun için Nil’in çıktığı topraklar olan Eritre’de Müslümanlar başarılı olamamış ve Sudan Müslüman ve hıristiyan olarak göstermelik referandumla ikiye ayrılmıştır. Sudan Zamkı denilen hammadde olmasa Cola üretimleri duracak Amerika’da...

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 11 Eylül 2019 Çarşamba 14:08

YORUM YAZ

 • ÜzücüÜzücü2 gün önce
  Bunlar gerçekten şu an nasıl haber oluyor anlamıyorum. Rahmetli Erbakan’la şu yukarıda yazdıklarınızın alakası yok.. Adam anti-siyonistti, komplo teorisyeni değildi.
 • anan zaa xdanan zaa xd3 gün önce
  Kafayı yemişsiniz olm siz :D
 • FetihFetih3 gün önce
  ISRAEL kelimesinin manasını çok iyi attınız tebrik ediyorum.ISRAEL veya ISRAIL kendilerini israil oğulları olarak gördükleri içindir yoksa suriyeyle irakla bir alakası yoktur.Yalnız bu ülkeler üzerinde emelleri olduğu kesindir.
 • Sher EzSher Ez3 gün önce
  Yani bu kadar hasta kafa ancak bu gazetede yayınlayabir.Yahu nereden bu ıvır zıvırları bu paranoid adam çıksrıyor.Ey cahiller,ILK ISRAIL DEVLETI kuruldugunda bütün bu saydigın devlerin arasında sadece Mısır devleti var idi,yani 3100sene evel.o zanan yazdıgın bu harfler dahi yoktu, ibranicede Isrsel TanırınıHz Yakuba verdigi addır.Amma nasıl derler,dogrularla kafamızı karıştırma diye. 
 • FeritFerit3 gün önce
  Şeytana gerek kalmamış her yerde bu yahudi milleti şeytanın görevini yapıyor bu yahudiler yer yüzünde olmazsa inanın dünya süt liman olur ama inşallah dünya insanlığı uyanır ve bu işi biter.
 • Tr.Tr.4 gün önce
  Dikkat edin vaadedilmiş topraklar sürekli güncelleniyor.1898 basel kararları,1948 israilin kuruluşu,1982 Oded Yinonn'un açıklamaları sürekli genişliyor.İlk başta fırat-nil,sonra van gölü,dicle,kapadokya(petrol,enerji,su,tarım)girdi.Akdenizdeki petrolden ötürü kıbrısda girdi.Sanıyorsunuzki bittimi...Bitmez bunlar siyonist dünya onların olmadıkça asla rahat durmayacaklar...

Günün Özeti

Günün Karikatürü

15 Eylül 2019