• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İsmail Demir'den İsmail Saymaz'a tepki! Paramount Oteli ile ilgili konuştu

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, Paramount Oteli ile ilgili hakkında çıkan iddialarla ilgili olarak İsmail Saymaz'a tepki gösterdi.

Yeniakit Publisher
2021-06-15 15:24:00 -
İsmail Demir'den İsmail Saymaz'a tepki! Paramount Oteli ile ilgili konuştu

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, Paramount Oteli ile ilgili hakkında çıkan iddialara 24 TV'de yanıt verdi. Demir, "Burada art niyetten başka hiçbir şey aramamak gerekiyor. Bir insan ailesiyle tatil yapmış. Tatil yaptığı yerin sahibi araştırma gibi bir zorunluluğu yok. Şunu söyleyeyim, kızım ağlayarak biz bunu hak etmedik diye beni aradı. Şimdi kızımın gözyaşları ile İsmail Saymaz beyin mutluluk gözyaşları karışmıştır ve mutludur. Kendisini tebrik ediyorum" ifadesinde bulundu.

Paramount Oteli ile ilgili hakkında çıkan iddialara 24 TV'de yanıt veren Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, "İddialar art niyetli, saklayacak hiçbir şeyim yok. Kızım ağlayarak biz bunu hak etmedik diye beni aradı. Şimdi kızımın gözyaşları ile İsmail Saymaz beyin mutluluk gözyaşları karışmıştır ve mutludur. Kendisini tebrik ediyorum" dedi.

Sözcü Gazetesi'nden İsmail Saymaz'la görüşmelerine yönelik açıklamalarda bulunan SSB Başkanı Demir şunları söyledi:

"İddialar art niyetli"

Gazeteci arkadaşımız beni aradı ve sorular sormaya başladı. Ben çok rahat bir şekilde, "Hayır kardeşim benim özel hayatımı karıştıramazsın" deyip kapatabilirdim. Ama saklayacak hiçbir şeyi olmayan bir insanın rahatlığıyla arkadaşımızın sorduğu sorulara cevap vermeye çalıştım. Hatta bazı konularda hafızamı tazeleyerek cevap verdim. Hayatım boyunca bu dördüncü tatilim mi ne oldu. Çocuklarımla belki 8 seneden beri ilk defa tatil yapıyorum. Arkadaşım da, "Abi şurada bir tatil yapsak" dedi. Şimdi ben otelin sahibini araştırmakla sorumlu değilim, davet edilen yer sorgulamakla yükümlü değilim. Yani anlaşılabilir bir tutum değil. Sanırım burada art niyetten başka bir şey aramamak gerekiyor.

İsmail Saymaz'a tepki

Burada art niyetten başka hiçbir şey aramamak gerekiyor. Bir insan ailesiyle tatil yapmış. Tatil yaptığı yerin sahibi araştırma gibi bir zorunluluğu yok. Şunu söyleyeyim, kızım ağlayarak biz bunu hak etmedik diye beni aradı. Şimdi kızımın gözyaşları ile İsmail Saymaz beyin mutluluk gözyaşları karışmıştır ve mutludur. Kendisini tebrik ediyorum

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Melosss

Şu anda dönen dolaplardan anladığım şu ki, aynı cubbeliye yapilan jetski olayı gibi devletin bakan ve üst yetkili kişilerine de aynı oyunlar tezgahlanmis, ve oyun perdeleri şu anda aralanıyor. Bu dinsiz imansız şer odakları şimdi bunları servis ederek hükümeti düşürmeye çalışıyor, bu oyunlarla cehennemde yerini hazırlayanlar unutmayın ki Allah'ın da bir oyunu vardır, sessiz çoğunluk olarak sabırla bekliyoruz, BASARAMAYACAKSINIZ
 • Yanıtla

muhammed yılmaz

bu devirde kim kimi günlüğü 100 bin tl otelde bedava ağırlar ismail bey.milletin aklı ile alay etmeyin .ayıp ayıp.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23