İŞKUR’dan Akit’e nezaket ziyareti

İŞKUR Genel Müdürü Cafer Uzunkaya, Akit Medya Grubu’nun Küçükçekmece’deki genel merkezine nezaket ziyaretinde bulundu.

25 Nisan 2019 Perşembe 11:12
İŞKUR’dan Akit’e nezaket ziyareti

Akit Medya Grubu’nun Küçükçekmece’deki genel merkezi önemli konuklara ev sahipliği yaptı. İŞKUR Genel Müdürü Cafer Uzunkaya, Akit Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Karahasanoğlu’na nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Samimi bir ortamda geçen ziyarette, güncel meseleler ele alındı ve birçok konuda fikir alışverişinde bulunuldu. Genç bir nüfusa sahip olan Türkiye’nin istihdam ve işgücü piyasası hakkında değerlendirmelerde bulunan Cafer Uzunkaya, çalışmaları hakkında bilgi verdi. Ziyaretin ardından İŞKUR Genel Müdürü Uzunkaya, samimi ev sahipliği için Karahasanoğlu’na teşekkür etti. Mustafa Karahasanoğlu ise nazik ziyaretinden dolayı Uzunkaya’ya başarılar diledi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 25 Nisan 2019 Perşembe 11:12

YORUM YAZ

  • aklı beşeraklı beşer23 gün önce
    Ne mübarek adammış akitin sahibi. Onu selamlıyorum buradan ve haber sitenizin ve habercilik anlayışınızı çok beğeniyorum. A haber, sözcü gibi tam taraflı değil yeri geldimi eliştirmeyi de biliyorsunuz.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Mayıs 2019