• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İşine gelmeyen bir şeyler mi oldu? Kılıçdaroğlu'ndan "dev zirve" sessizliği

Başkan Erdoğan ve ABD Başkanı Joe Biden geçtiğimiz gün ilk yüz yüze görüşmelerini NATO Liderler Zirvesi'nde gerçekleştirdi. Olumlu bir havada gerçekleşen görüşmede iki lider samimi pozlar verdi. Öte yandan partisinin grup toplantısında konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun görüşme hakkında tek laf dahi etmemesi dikkat çekerken "Kılıçdaroğlu’nun işine gelmeyen bir şeyler mi var?" şeklinde yorumlar yapıldı.

Yeniakit Publisher
2021-06-15 16:13:00 -
İşine gelmeyen bir şeyler mi oldu? Kılıçdaroğlu'ndan "dev zirve" sessizliği

Merakla beklenen ve dünyanın dikkatle takip ettiği Erdoğan-Biden görüşmesi dün NATO Liderler Zirvesi'nin düzenlendiği Brüksel'de gerçekleşti.

İlk yüz yüze görüşme

Başkan Recep Tayyip Erdoğan ABD Başkanı Joe Biden ile göreve gelmesinin ardından ilk yüz yüze görüşmesini dün Belçika'nın başkenti Brüksel'deki NATO Zirvesi kapsamında yaptı.

İki lider arasında yapılan görüşme samimi bir ortamda gerçekleşti. Erdoğan-Biden arasındaki yapıcı görüşme Türkiye-ABD ilişkilerinde "yeni bir dönemin habercisi" olarak yorumlandı.

Kılıçdaroğlu'ndan çıt yok

Öte yandan bugün partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda konuşan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun görüşmeye ilişkin tek bir laf dahi etmemesi dikkat çekti.

Girdiği her seçimde sandığa gömülen ve iktidara gelebilmek için ABD'den medet uman Kılıçdaroğlu'nun bu sessizliği "Kılıçdaroğlu’nun işine gelmeyen bir şeyler mi var?" şeklinde yorumları beraberinde getirdi.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Yuh artık.

NATO zirvesinde olumlu olan, lehimize gelişen hiçbir şeyin olmadığını dünya alem biliyor.  
 • Yanıtla

Sütçü İmamın torunu

K.k.nin dizlerinin bağı çözüldü kankasi yakın dostu bidondan bunu beklemiyordu nasıl olurda Reis ile görüşür oysa dostu söz vermişti destek için zilletciler e
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23