İnce’nin oy riyakârlığı

CHP, 24 Haziran seçimleri öncesi din tüccarlığına soyundu.

14 Haziran 2018 Perşembe 12:36

Yıllardır AK Parti’yi ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı dini istismar etmekle suçlayan CHP, 24 Haziran seçimleri öncesi din tüccarlığına soyundu.

CHP’nin mecburen aday göstermek zorunda kaldığı Muharrem İnce, oy devşirebilmek umuduyla kılıktan kılığa girdi. Cumhurbaşkanı adayı gösterilir gösterilmez soluğu Hacı Bayram Veli Türbesi’nde alan İnce, mütedeyyin kesim üzerine oynamaya başladı. Milletvekilliği döneminde namaz kılan öğretmenleri fişleten İnce, namaz kılarken çekilmiş görüntülerini medyaya servis etti. “Başörtüsü takmak bir özgürlük değildir” sözleriyle tesettür düşmanlığı yapan İnce, düzenlediği mitinglerde kimsenin kıyafetine karışmayacaklarını iddia etti.

PES ARTIK: GAZZE’YE GİDECEĞİM!

Beylikdüzü’nde gerçekleştirdiği mitingte başörtülü kız kardeşini kürsüye çıkaran İnce, kirli bir şova da imza atmış oldu. Daha önceki ramazanlarda alkol masalarında görüntülenen CHP’li Muharrem İnce, bu ramazan da ise iftar sofralarına oturdu. Müslüman direnişçilere “Terörist” imasında bulunan İnce, seçilirse Gazze’ye gideceğini ifade etti.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Haziran 2018 Perşembe 12:36

YORUM YAZ

 • tuzcutuzcu7 ay önce
  Beyan esastır adam herkesi severim ben diyor...Ben şimdi böyle söylüyorum siz buna bakın diyor....Biz de öyle yapıyoruz Muharrem....Bak sana oy vereceğiz ama iki konuya dikkat et....1-Çok konuşma lütfen hata yaparsın, birilerini üzersin yalan söylersin yalanın ortaya çıkar mahcup olmazsın falan....Biz de bu sefer başka birini aramaya başlarız üzme bizi olur mu? 2-Ha bir de akçalı işler yaparak zengin olmaya kalkma lütfen olur mu Muharrem? Sen yapma kimseye de yaptırma olur mu canım benim? Hadi hayırlı olsun verdik gitti....
 • mehmetmehmet7 ay önce
  ikdidara gelinceye kadar hiç bir itarazım yok de de sözün doğru olsun.
 • fetösavarfetösavar7 ay önce
  Gazzeye gideceğim açıklamasını Reis yapmıştı gitmemişti...Herkes açıklama yapıyo ağzı olan konuşuyo...Bu adam güçlü bir aday...Ben reisin yerinde olsam bunu yanıma alır iş öğretirim bir sonraki başkanlıkta aday yaparım hitabeti çok kuvvetli prompter de kullanmıyor...
 • agaaga7 ay önce
  .... yeni mi haberin oldu.
 • FellahiFellahi7 ay önce
  Zübük.
 • TurgutTurgut7 ay önce
  Oy almak için hangi siyasetçi riyakarlık yapmıyor? T....Ama hesaplarını Ahirette verecekler.. A,B,C partisi fark etmiyor.... riyakarlık en zirvesinde son yıllarda...
 • YalmanGüçYalmanGüç7 ay önce
  ZAVALLI NECDET -Safvet Nezihinin romanı.ZAVALLI MUHARREM ,omuzuna poşu atmakla,sahnede bisiklete binmekle,başına kasket giymekle ,sahneye baş örtülü kızkardeşini,anneni çıkarmakla (vs. daha ne adilikler yapmakla) seçimmi kazanılır zavallı MUHARREM.
 • nadim hatipoğlunadim hatipoğlu7 ay önce
  bunu adı resmen düzenbazlık riyakarlık iki yüzlülük başka söze gerek yok.
 • AliiAlii7 ay önce
  Haber değil baştan sona ahlaksızlık. Ne zaman müslümanlara terörist iması olmuş, chp filistini her zaman savunmuştur, Türkiyede tüm partiler savunmuştur. ablasını yeni mi kapattı hep kapalıydı. Din ne sizin ne de menfaatlendiğiniz gruplarındır. Din Allah'ındır, Müslümanım diyenin imanına laf etmek kimsenin haddi değildir.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

23 Ocak 2019