• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İmamoğlu yine tatile mi çıktı? Bahçelievler'de bina çöktü, ortalarda yok!

Kısa bir süre önce Bahçelievler'de yıkılan yedi katlı binanın ardından, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan herhangi bir açıklama gelmemesi vatandaşın dikkatinden kaçmadı.

2020-02-14 23:48:00 - 2020-02-15 00:03:29
İmamoğlu yine tatile mi çıktı? Bahçelievler'de bina çöktü, ortalarda yok!

Bugün öğlen saatlerinde hasarlı olduğu gerekçesiyle geçtiğimiz ay boşaltılan yedi katlı bina ansızın çöktü. Söz konusu binanın çökmesinin ardından mahallenin muhtarı ve yoldan geçen vatandaşın bile açıklama yaptığı ama İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun henüz bir açıklama yapmadığı görüldü.

Bahçelievler Belediye Başkanı ve İstanbul Valisi olayı yakından takip etti

Bahçelievler'in Siyavuşpaşa mahallesinde binanın yıkılmasının ardından ilk yardım ve arama kurtarma ekipleri çalışmalar başlattı. Binada oturanların olmadığı ve bir hurdacının binada bulunduğu şüphesiyle çalışmalar hızlandırıldı. Konuyla ilgili Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır ve Vali Ali Yerlikaya açıklamalarda bulundu. Yapılan açıklamalarda; Herhangi bir can kaybının yaşanmadığı çalışmaların yürütüldüğü belirtildi.

İmamoğlu nerede?

İstanbul Valisi, Bahçelievler Belediye Başkanı ve mahallenin Muhtarı dahil, yedi katlı binanın çökmesiyle ilgili açıklamalarda bulunurken, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun olay yerine gitmemesi ve herhangi bir açıklama yapmaması kamuoyunda şaşkınlıkla karşılandı. İstanbul'u ilgilendirmeyen olaylarda dahil birçok yerde gözüken ve açıklamalarda bulunan İmamoğlu'nun İstanbul'da çöken bir bina hakkında açıklama yapmaması ciddi bir şekilde soyal medyada tartışma konusu oldu. Sosyal medya kullanıcıları 'İmamoğlu neredesin?' sorusunu sordu.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Harbiden çüşşş

Bilmem kim gaz çıkardı, başkan yerinde yok diyelim bari.
 • Yanıtla

Hakan

İmamoğlunu boşverin ilk seçimde size uzun tatil görünüyor.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı