• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Hamas'tan ulusal birlik hükümeti teklifi

Yeniakit Publisher
2024-04-21 03:06:00 -
Hamas'tan ulusal birlik hükümeti teklifi

Hamas Siyasi Büro Başkanı Heniyye, “Gazze Filistinliler tarafından yönetilir. Hamas, tek söz sahibi olmada ısrarcı değil. Ortaklık temelinde ulusal birlik hükümeti kurabilir" dedi.

Hamas Siyasi Büro Başkanı Heniyye, “Gazze Filistinliler tarafından yönetilir. Hamas, tek söz sahibi olmada ısrarcı değil. Ortaklık temelinde ulusal birlik hükümeti kurabilir" dedi. Heniyye, "(İsrail’in Refah’ı işgal planı) Refah’a girilmemesi için uyarıda bulunuyoruz çünkü bu Filistin halkına karşı büyük bir katliama yol açabilir” ifadesini kullandı. Heniyye, "Hamas müzakerelerde esneklik gösterirken İsrail uzlaşmaz bir tavır takınıyor. Aksamanın sorumluluğu bu uzlaşmaz tavırda" şeklinde konuştu.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

turk

Hamastan Hep Suphelenmisimdir. HAmas SAnki ISrailin Masasi. Once ISraile Saldiriyor Sona israilde Filistini Darma duman Ediyor AMAc Sebepsiz olmasin. YAni ISrail halki bu kadar mi Aciz. Kurtuus savasinda BAkin Bize kadin Erkek coluk cocuk tirakla tirbanla cepheye kosmuslardir.

kandırmayın kendinizi

bir tarafta mahmut abbas bir tarafta bu adam kendi aranızda bölünmüşsünüz zor biraz bu adamı dünya terörist kabul ediyor avrupa mahmutla konusyor genellikle avrupa
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23