• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Hamas’a “soykırımcı” diyen ünlü sunucu yine rezil rüsva oldu!

Yeniakit Publisher
2023-11-20 12:51:00 - 2023-11-20 12:55:26

İngiliz Gazeteci Owen Jones konuk olduğu Uncensored programında İsrail destekçisi İngiliz sunucu Piers Morgan’ın İsrail'i mazlum göstermeye çalışan iddialarını bir bir çürüttü.

Mısırlı televizyon sunucusu Bassem Youssef'ın da konuk olduğu ve bütün dünyada viral olan Piers Morgan’n rezil olduğu görüntülere bir yenisi daha eklendi.

İngiliz Gazeteci Owen Jones İsrail'in masum Hamas'ın ise soykırımcı olduğunu söyleyen Piers Morgan’a İsrail Başbakanı Netanyahu'nun Filistinlilere "Amalek" benzetmesi yaparak askerlerine açıkça katliam ve soykırım çağrısı yaptığı sözlerle cevap verdi.

İsrail destekçisi Piers Morgan’ın rezil olduğu, sadece YouTube'da bir milyondan fazla izlenen program sosyal medyada kısa sürede viral oldu.

Gazze'deki hükümete göre, 7 Ekim'den bu yana İsrail saldırılarında Gazze Şeridi’nde en az 5 bin 500'ü çocuk ve 3 bin 500'ü kadın olmak üzere 13 bin kişi öldürüldü.

Hamas'ın silahlı kanadı İzzeddin el-Kassam Tugayları, 7 Ekim sabahı, İsrail'in "Filistinlilere ve başta Mescid-i Aksa olmak üzere kutsal değerlerine yönelik sürekli ihlallerine karşılık verme" gerekçesiyle kapsamlı saldırı düzenlerken, İsrail ordusu da Gazze Şeridi'ne yoğun hava bombardımanı başlattı.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

İsrail'de 7 Ekim'deki saldırılarda 310'dan fazlası asker olmak üzere 1200 İsraillinin öldüğü, 5 bin 132 kişinin yaralandığı duyuruldu.

İsrail ordusuna göre, 7 Ekim'den bu yana 62'si Gazze içerisindeki çatışmalarda 6'sı da Lübnan sınırında olmak üzere 383 İsrail askeri öldürüldü.

İsrail'e göre, Kassam Tugayları'nın elinde 239 İsrailli esir bulunuyor.

İşgal altındaki Batı Şeria ve Kudüs'te de 7 Ekim'den bu yana İsrail güçleri ve Yahudi yerleşimcilerin saldırılarında 214 Filistinli hayatını kaybetti.

İsrail ordusu, Gazze'de on binlerce yaralı ile sivilin sığındığı onlarca hastaneyi zorla tahliye ettirmek için yerleşkelerini ya da ana binalarını vurdu. İşgal sırasında bazı hastaneleri bastı. Saldırılarda yüzlerce kişi öldü ve yaralandı.

İsrail ordusu ile Hizbullah arasında 8 Ekim'den bu yana sınırda yaşanan çatışmalarda 76 Hizbullah mensubu ve 6 İsrail askeri öldü.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Hakk güneş gibi aydınlatır ay gibi parlar

İyi güzel ...soykırım olduğunu ispat etmiş de burada başka ve çok daha büyük bir yanlış yapmış...bunun soykırım olduğunu, tüm dünya zaten biliyor...yani kimsenin söylemesine gerek yok ..fakat sunucu İsrail'in bu soykırımı kutsal kitabına ??? dayanarak yaptığını söylemiş..oysa o kutsal kitab kendi icad ettiği...rahmet ve merhametten uzak , kendi uydurduğu, ilahi olmayan bir kutsal kitab..dikkat ederseniz müslümanları da örnek göstermiş...ve " eğer size İslamcı bir lider kutsal kitabindan alıntı yapıp nokta nokta diye de eklemiş...oysa müslümanların kutsal kitabı ilâhî olarak korunmuş...haklara saygılı...zulme karşı çıkmayı emreden..vahiyle ilâhî yoldan indirilen kutsal kitaba hiç bir zaman aynı değil...biz tahrif olmamış... değiştirilmemiş Tevrat' ı ve İncil'i kabul ederiz... kısacası burada insanları yanıltma var... dinlere karşı mücadele kurgusu var...dinsiz dünya düzenine hizmet vardır...
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23