Hakan Atilla kumpas davasında skandal karar!

ABD’nin İran’a karşı uyguladığı yaptırımları delme, bankacılık sahtekarlığı ve bunlarla ilintili iddiasıyla New York’ta tutuklu olarak yargılanan eski Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla, 32 ay hapis cezasına çarptırıldı.

16 Mayıs 2018 Çarşamba 20:38
Hakan Atilla kumpas davasında skandal karar!

New York'ta Türkiye saati ile 17:00'de başlayan davaya bakan Yargıç Richard Berman, Hakan Atilla'ya 32 ay hapis cezası verdiğini açıkladı ve Atilla’nın hapiste geçirdiği 14 ayın da 32 aylık ceza içinde göz önüne alınacağını belirtti.

 

Haber Tarihi: 16 Mayıs 2018 Çarşamba 20:38

YORUM YAZ

 • mnmn5 ay önce
  Açılması,düzmeceFETÖ BELGELER ile ve FETÖCÜ VATAN HAİNİ ŞEREFSİZ Görevlinin parayla satın alınmasi,ile BAŞTAN SONA SİYASİ BİT TİYATRO OLAN bu davanın kararının da ABD-İSRAİL ORTAKLIĞI İLE YAPILAN FİLİSTİNLİ MÜSLİMAN KATLİAMLARINI GÖZDEN KAÇIRMA, ÖNEMİNİ AZALTMA AMACIYLA ZAMANLAMASI DA SİYASİ VE ALÇAKÇA.... ne yapsanız boş Kudüsün HADİM OLAN SELAHATTİN EYYUBİLER, OSMANLILAR, TÜRKLER BİTMEZ, BİTMEYECEK... Hak batıla galip gelecektir, şehadetlerimiz makbul olsun!
 • Mesut SarpMesut Sarp5 ay önce
  Hakan Atilla neden durup dururken dünyanin bir ucu Amerikaya gitti ve teslim oldu?!
 • sukrusukru5 ay önce
  Sizin o bağımsız adaletinize...
 • fesfes5 ay önce
  amerika denilen katiller kendileri kendi yaptiklari ambargolari delerken bu amerikali denilen dünya teröristlerini kim yargiliyor dünya seyirci amerika katliyamlar yapiyor amerikan mahkemeleri sahtekarlik yapiyor bunlari dünya daha nereye kadar gözlerini kapatacak amerika dünyayi tehdit eder bir duruma geldi böyle esir bir dünyada yasamaktansa ölüm kutsaldir.

Günün Karikatürü

18 Ekim 2018