• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Fox TV'den skandal dizi! Otizmli çocuğa, kadına ve hayvana şiddet!

"Atatürkçülük" maskesiyle toplumun bilinçaltına şiddeti enjekte eden Fox TV'nin Mucize Doktor isimli yeni dizisinin ilk bölümünde şoke eden sahneler yer aldı.

Yeniakit Publisher
2019-09-14 02:36:00 - 2019-09-14 16:19:45

 yeniakit.com.tr 

Yahudi Murdoch'ın Türkiye'deki yayın organı Fox TV, milli ve manevi değerleri hedef alan, ahlaksızlığı, aldatmayı, tecavüzü ve şiddeti meşrulaştıran ve özendiren dizilerine bir yenisini daha ekledi.

İnsanları "Atatürkçülük" maskesiyle kaosa sürükleyen yayınlarına devam eden Fox TV'nin Mucize Doktor isimli yeni dizisinin ilk bölümünde şoke eden sahneler yer aldı.

Kadına, çocuğa, hastaya ve hayvana şiddet

Söz konusu skandal dizide bir babanın otizmli çocuğuna 'baba' diyemediği için şiddet uyguladığı görülürken, dizinin sadece bir sanesinde birçok şiddet yer aldı. Sahnede otizmli çocuğun babası tarafından dövülmesi, kafesteki tavşanın duvara atılması, kadına şiddet uygulanması 'pes' dedirtti.

Şiddet öncesi cami ayrıntısı

Dizide içki içen babanın şiddet sahnesinden önce çarpıcı bir ayrıntı yer aldı. Skandal sahneden hemen önce caminin gösterilmesi dikkat çekti. 

Fox TV'nin yayınları kocasını öldüren kadını hatırlattı

Fox TV'nin bu özendirici yayınları geçtiğimiz hafta kocasının başına keserle vurarak öldüren kadını hatırlattı.

Kocasını uyurken başına keserle vurduğunu itiraf eden kadın, emniyetteki ilk ifadesinde, "Daha önce nisan ayında haberlerde bir kadının, kocasını başına keserle vurarak öldürdüğünü öğrenmiştim. O olaydan esinlenerek aynı yöntemle eşime keserle başına defalarca vurdum" sözleriyle şoke etmişti.

RTÜK hala sessiz! Vatandaşlar dizilerdeki şiddete büyük tepki göstermişti

Emine Bulut cinayetinin ardından dizilerdeki şiddete büyük tepki gösteren vatandaşlar, şiddetin yer aldığı dizilerin kaldırılmasını istemişti. Vatandaşlar RTÜK'e çağrıda bulunarak toplumun şiddete özendirilmesinin durdurulmasını talep etmişti.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Slm

1-Şikayet edeyim diye RTÜK ŞİKAYET sayfasını açtım. İsim, mail, Yaş, şehir, meslek, falan falan falan, NE ALAKASI VARSA, Şikayet edilen yayın saati falan falan falan enini cücüğünü istiyor. Üniversite mezunuyum bunaldım, lanet olsun dedim vazgeçtim. 2-Edepsiz videolar yayınlayan bir Web sitesini şikayet etmiştim. 2 yıla yakın bir süre sonra kapatıldı. O zamana kadar zaten zehirlerini tüm topluma saçmıştır. Lanet okudum geçtim. 3-Ülkemizin gelişmesi ve düzelmesi için bize işlerini düzgün yapan bir TAYYİB yetmiyor binlerce TAYYİB lazım.
 • Yanıtla

Zeynep

Bu dizi ler oldukça daha çoook cinayet ler olacak bunu dor diyen Yok mu
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23