• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Faşist Tanju ağzını bozdu

Göreve geldiği günden beri hizmet yerine skandallarla anılan ve son olarak muhacirlerin suyunun metreküp fiyatını 2,5 dolara, nikâh tarifesini ise 100 bin TL’ye çıkararak mazlumların kanını emen CHP’li Bolu Belediyesi’nin ırkçı Başkanı Tanju Özcan, rezaletlerini perdelemek için gazetemizi hedef aldı. Karanlık Oda TV’de nefretini kusan Özcan, mültecilere ve mütedeyyin kesime yönelik gerçekleştirdiği faşist uygulamaları ile ilgili olarak ise tek kelime etmedi.

Yeniakit Publisher
2021-11-26 10:22:00 -
Faşist Tanju ağzını bozdu

Son olarak muhacirlerin suyunun metreküp fiyatını 2,5 dolara, nikâh tarifesini ise 100 bin TL’ye çıkararak mazlumların kanını emen CHP’li Bolu Belediyesi’nin ırkçı Başkanı Tanju Özcan, rezaletlerini perdelemek için gazetemizi hedef aldı.

Akit’in haberlerini ‘hedef göstermek’ olarak çarpıtan ve gazetemize “Tetikçi” hakaretinde bulunan Özcan’ın bu hakareti suçluluk psikolojisi olarak yorumlanırken, akıllara CHP’li başkanın cevapsız bıraktığı ve “Bolu’nun Hitler’i” yorumuna neden olan rezaletleri geldi.

Bolu’da CHP’li Tanju Özcan eliyle uygulanan ve kendi partisinin bile sahip çıkmadığı sistematik ırkçılık ve ayrımcılık örneklerinden bazıları şöyle:

Mülteci düşmanı

CHP’li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, göreve gelir gelmez ilk icraat olarak Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne, “İlimizde yaşamakta olan yabancı uyruklu kişilere ayni ve nakdi yardım yapılmaması” talimatını vererek Suriyeli mültecilere verilen yardımları kesti. Sürekli mülteciler ve yabancı uyruklular hakkında yaptığı açıklamalarla gündem olan CHP’li Özcan’ın, Avatif isimli Faslı bir kadını evinde 1 yıl hizmetçi olarak çalıştırdığı ortaya çıktı. Tam kartın 3 TL olduğu Bolu’da, ikametli üniversite öğrencilerinden 2 TL 25 Kuruş ulaşım ücreti alınırken, il dışından gelen öğrencilere mülteci muamelesi yapan CHP’li Özcan, ikametsiz öğrencilerin tek binişini 2 TL 65 Kuruş’tan ücretlendirildi.

Yalan-israf ne arasan var

AK Partililer camiye ‘hayır’ dedi” yalanını ortaya atarak algı yürüten CHP’li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın yapmayı vaat ettiği cami alanına 30 metre mesafedeki içkili lokantaya sessiz sedasız ruhsat verdiği öğrenildi. Bolu halkının altın terini “20 yıldır cüzdanımda fotoğrafını taşıyorum” dediği platonik aşkı şarkıcı Şevval Sam’a konser bahanesiyle peşkeş çeken Özcan, daha da ileri giderek tek başına aldığı kararla Sam’ın ismini parka verdi.

Ahlak sorunu

Köşeye her sıkıştığında “Annem tesettürlü, annem babam hacı benim. Türkiye’de cami yapan tek belediye başkanı benim” diyerek zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışan CHP’li Özcan, yaptığı açıklamalarla toplumun ahlakını tehdit ediyor.

CHP’li Özcan, tüp bebek tedavisi için kendisinden yardım talebinde bulunan tesettürlü bir kadın ile ilgili anısını aktarırken iğrenç bir imada bulunarak mide bulandırdı.

Ahlak sorunu haline gelen Özcan, Belediye Meclisi’ndeki AK Partililere yönelik “İlaçlı gazoz kime denk geldi”, “Uykun mu geldi. Geldi ise ara verelim”, “Kırmızı yanaklarımla Nuri Alço’ya da benziyorum” şeklinde iğrenç espriler yaptı.

Yine belediye meclisinde performans ile ilgili konuşma yapan Özcan, porno oyuncusu Şahin K.’yı örnek göstererek büyük bir iğrençliğe imza attı. CHP’li Özcan emrindeki bir belediye çalışanının uygunsuz görüntüleri gündeme gelince, “Artık zapt edemiyorum. Belediyenin su şebekesine şap katalım” diyerek tüm şehir halkına hakaret etti.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Yusuf

Hiç vicdanlı merhametli hareket etmiyor.
 • Yanıtla

Antikemalist Akpartili

Bu ve bunun gibi şahıslara, Nazi'den ziyade SİYONİST yakıştırması yapmak daha yakışık kalır! Siyonizm de FAŞİST ve fasit bir zihniyettir, Irkçıdır hatta ırkçılığın atasıdır. 1.düşmanı ARAPLAR ve müslümanlardır. Filistin topraklarında bir tane bile Filistinli Arab'a tahammül edemediğinden yıllardır tarihte eşine zor rastlanır zulüm vahşet ve ırkçı politikalar uygulamakta. Siyonizm Türkiye'ye ve bize de Doğrudan düşmandır. Ellerinde Türk kanı var. "Arzı mevud" dedikleri topraklar arasında Türkiye de var.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23