"Erdoğan'a Allah akıl fikir versin" demişti... Şimdi Erdoğan'a teşekkür etti!

SDÜ’de rektör adayı olan Prof. Dr. İbrahim Barut, Prof. Dr. İlker Hüseyin Çarıkçı’nın rektör olarak atanmasının ardından ilginç bir mesaj yayınladı. Daha önce Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti hakkında ipe sapa gelmez mesajlar yayınlayan Barut, rektör olarak atanmayınca Erdoğan’a teşekkür etti.

22 Ağustos 2019 Perşembe 16:24
"Erdoğan'a Allah akıl fikir versin" demişti... Şimdi Erdoğan'a teşekkür etti!

Süleyman Demirel Üniversitesi’nde (SDÜ) rektör adayı olan Prof. Dr. İbrahim Barut, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mevcut rektör Prof. Dr. İlker Hüseyin Çarıkçı’yı tekrar göreve atamasının ardından ilginç bir teşekkür mesajı yayınladı.

Mesajında, AK Partili Fatma Betül Sayan Kaya, Arife Polat Düzgün, Recep Özel, Mehmet Uğur Gökgöz ve Ali Özkaya'ya teşekkür eden Barut, "Takdir Sayın Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ındır." ifadesini kullandı.

AK Parti ve Erdoğan’a skandal sözler

Bu mesajın ardından Barut'un geçmişteki sosyal medya paylaşımları yeniden akıllara geldi.

AK Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik eleştirileri ile sık sık gündeme gelen Prof. Dr. Barut'un paylaşımlarında, FETÖ'yle mücadeleler de eleştirilerden nasibini almıştı.

Paylaşımlarında Gezi Eylemlerine selam çakan, FETÖ'cü Emre Uslu'nun paylaşımlarına adeta aşk dolu yorumlar yazan Prof. Dr. Barut, FETÖ'nün hem ekonomik hem de eleman kazanma kaynaklarının başında olan dershanelerin kapatılmasını da eleştiren paylaşımlar yapmıştı.

İşte o paylaşımların bazıları:

FETÖ, Prof. Dr. Hasan İbicioğlu'nun rektör olduğu dönemde, SDÜ'yü üs haline getirmiş ve örgütün önemli araçları üniversitede saklanmıştı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 22 Ağustos 2019 Perşembe 16:24

YORUM YAZ

 • O zaman bu rektörde bir iş var!O zaman bu rektörde bir iş var!29 gün önce
  FETÖcü prof(!) bunu beğeniyorsa bu adamda bir iş var bunu sorgulasın AKP,hainlere geçit verilmesin yeter artık!
 • NurNur29 gün önce
  İyiki atanmamış adam uçuyor bir ileri iki geri ne kullanyorsa
 • YurtYurt1 ay önce
  Sen hekim olarak görevini bırak,işine siyaset bulaştırır hastana iyi bakamazsın.En iyisi CHP ye üye ol. bu bir tavsiye.
 • Ayhan sırma Ayhan sırma 1 ay önce
  Adam karışık bir duygu fırtınası yaşıyor sanırım.
 • BeKÇi MuRTaZaBeKÇi MuRTaZa1 ay önce
  Herif Resmen Ak Parti deki İkircikli isimleri ifşa etmiş. Bunu ben bile anladıysam tirt inde AK PARTİ bilmem nesi yazanların anlamaması aşırı ŞAİBE li ??

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Eylül 2019