• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

‘Erdoğan size neden kızgın?’ sorusu soruldu! Temel Karamollaoğlu böyle cevap verdi

Saadet Partisi Lideri Temel Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili kendisine yöneltilen soruya cevap verdi.

2020-02-23 18:00:00 - 2020-02-23 18:03:39

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, kendisine sorulan 'Cumhurbaşkanı size karşı neden kızgın, neden sinirli bir tavır takındığını düşünüyorsunuz?' sorusuna cevap verdi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında yapmış olduğu açıklamalarda isim vermeden Saadet Partisi ve Genel Başkan Temel Karamollaoğlu'na tepki göstermişti.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, memleketi Sivas’tan canlı yayınlanan TV5 ‘Özel Yayını’nda gazetecilerin sorularını cevapladı. 

"Kimseyi şahsen tenkit etme noktasında değiliz"

'Cumhurbaşkanı size karşı neden kızgın?' sorusu yöneltilen Karamollaoğlu, söz konusu soruya cevap verdi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun konuya ilişkin sözlerinden bir bölüm şu şekilde:

Demek ki söylediklerimiz biraz rahatsız etmiş ama biz kimseyi şahsen tenkit etme noktasında değiliz. Bizim derdimiz bu memlekette huzur olması. Bu memlekette barış ortamının oluşması. Bu memleketteki işsizlik gibi problemlerin çözülmesi. Bunlar sağlanırken de farklı fikirde olan insanların birlikte yaşama alışkanlığını kazanmaları. Ben elbette çok farklı düşüncelerde olan insanlarla oturup konuşabilmeliyim. Bütün dünya bunu yapıyor, biz niye yapamıyoruz. Bundan rahatsız oluyorlar.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Yav he he

Biz de vatandaş olarak senden rahatsızıx kifayetsiz muhterislerin medyayı işgal ettiği zamandayız hadizliğin prim yaptığı zamandayız bekliyoruz ki yaşını başını almış kimseler ihtirası peşinde koşmasın. Halk nazarında sıfır oyu olan birini böyle haber konusu yaparak gözümüze sokmayın yeter artık yeter
 • Yanıtla

oflu baba

SEN VE SENIN GIBILER OLDUGU MUDDETCE BU ULKEDE HUZUR OLMAZ
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı