Erdoğan duyurdu: Milletimize müjdelerimiz olacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan "Çok yakında milletimize Suriye meselesi başta olmak üzere güvenlikten ekonomiye kadar her alanda müjdelerimiz olacak" açıklamasında bulundu.

23 Ağustos 2019 Cuma 21:41
Erdoğan duyurdu: Milletimize müjdelerimiz olacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi'nde düzenlenen Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Subay ve Astsubay Mezuniyet Töreni'ne katılarak konuşma yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan şu açıklamalarda bulundu:

Çok yakında milletimize Suriye meselesi başta olmak üzere güvenlikten ekonomiye kadar her alanda müjdelerimiz olacak. Ülkemize içeriden ve dışarıdan yönelen her tehditle baş edecek güce sahibiz.

Biz bir oldukça, iri oldukça, diri oldukça, kardeş oldukça hep birlikte Türkiye oldukça Allah'ın izniyle üstesinden gelemeyceğimiz hiçbir sorun ve sıkıntı yoktur. Ülkemizin gelişmesini, büyümesini, güçlenmesini engelleyemenlerin milletimizin birlik ve beraberliğini bozmak için seferber olmalarının sebebi budur.

Şu anda bu stadyumun içerisinde tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet olarak geleceğe yürüyoruz.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 23 Ağustos 2019 Cuma 21:41

YORUM YAZ

 • ÇağatayÇağatay27 gün önce
  güveniyoruz size sn.başkanım.Rizenin gururu.inişler-çıkışlar elbet olacaktır.Türkiye tekrar o eski ekonomisine ve refah seviyesine gelecektir.
 • Vesile ozturkVesile ozturk27 gün önce
  Allah Cumhurbaşkanımızın sırtını yere getirmesin kolay değil çok büyük mücadele veriyor her yiğidin harcı değil devletleri yönetmek. Yanlışlar çok ama doğrulara çok Devleti yönetmek kolay işlerden değil çok dua ediyorum gece Gündü Allah ferasetini artırsın İslam çizgisinde olmasını nasip etsin. Bugüne kadar gelmiş geçmiş devlat adamlarının içinde Birtane denenebilinir
 • eyteyt28 gün önce
  eyt varmı
 • Ne olacak yineNe olacak yine28 gün önce
  Yine mi kandırıldık?
 • Magdur66Magdur6628 gün önce
  Biz abd ye güvendikçe abd ile iş birliği yapıldıkça biz zararlı çıkacağız fırsatın doğusuna hala giremedik adamlar ağır silahlandılar yarın ağır bedel ödeyeceğimize bugün girseydik daha iyi olurdu iş işten geçmedenbişeyler yapmamız lazım

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Eylül 2019