Emine Erdoğan'dan 'Dünya Yetimler Günü' mesajı!

Emine Erdoğan Dünya Yetimler Günü ile ilgili açıklamalarda bulunarak "Bizler yetim bir peygamberin ümmeti olarak, yetimin yüzündeki tebessümün dünyayı güzelleştireceğine inanıyoruz. Bir yetimi sevindirip, yüzünü güldürene ne mutlu"dedi.

20 Mayıs 2019 Pazartesi 16:02
Emine Erdoğan'dan 'Dünya Yetimler Günü' mesajı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Bizler yetim bir peygamberin ümmeti olarak, yetimin yüzündeki tebessümün dünyayı güzelleştireceğine inanıyoruz. Bir yetimi sevindirip, yüzünü güldürene ne mutlu." değerlendirmesinde bulundu.

Sosyal medya hesabı Twitter'dan Dünya Yetimler Günü dolayısıyla açıklama yapan Emine Erdoğan, "Bugün dünyada 400 milyondan fazla yetim çocuk var. Her biri hayata tutunmaya çalışıyor." ifadelerine yer verdi. 

Emine Erdoğan, "#DünyaYetimlerGünü" etiketiyle paylaştığı mesajda, şunları kaydetti:

"Bizler yetim bir peygamberin ümmeti olarak, yetimin yüzündeki tebessümün dünyayı güzelleştireceğine inanıyoruz. Bir yetimi sevindirip, yüzünü güldürene ne mutlu."

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 20 Mayıs 2019 Pazartesi 16:02

YORUM YAZ

  • YetimYetim1 ay önce
    Yetimler konusunda dili fini ufki ne olursa olsun en son konuşacak daha doğrusu hiç konuşmaması gereken aile RTE ve ailesidir..işin sadece edebiyatını yapıyorlar başkalarının çocuklarının şehadetini siyasi rant malzemesi yapıyorlar ben bunlarda sızlayan bif vijdan ve hisseden bir yürek olduğuna inanmıyorum...Nereden mi biliyorum....yaşadıkları debdebeli hayattan bir yüzükle yola çıkıp köşeyi donmelerinddn
  • Süleyman Sırrı DinçerSüleyman Sırrı Dinçer1 ay önce
    Sağol..varol..Emine..Hanımefendi..İyi.ki..varsınız.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Haziran 2019