Emine Bulut için sessiz protesto

Süper Lig'in 2. haftasında Beşiktaş ile Göztepe arasında oynanan maçta, eski eşi tarafından öldürülen Emine Bulut unutulmadı.

23 Ağustos 2019 Cuma 23:40
Emine Bulut için sessiz protesto

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir'in görüşmesi sonrası alınan karar gereği, karşılaşma 1 dakika geç başladı.

Beşiktaş ve Göztepeli oyuncular ile maçın hakem üçlüsü, alınan karardan dolayı sahaya siyah pankartla çıktı.

Başlama düdüğü öncesi Bulut için bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.

Tribünler de protesto etti

Her iki takımın taraftarları Emine Bulut cinayetine tepki gösterdi.

Vodafone Park'ta maçı izlemeye gelen her iki takımın taraftarları, "Kadına uzanan eller kırılsın" tezahüratı yaparken, Beşiktaş tribünlerinde Emine Bulut'un isminin yazılı olduğu "Anne lütfen ölme" pankartı yer aldı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 23 Ağustos 2019 Cuma 23:40

YORUM YAZ

  • Zeki ÖZKANZeki ÖZKAN1 ay önce
    2 gündür Emine Bulut ismi etrafında,sahte kadın hakları savunucuları ama esasta erkek ve aile düşmanları bu bahaneyle içlerindeki erkek ve aile kurumu düşmanlığının zirve yapmış nefretini kusan,riyakar tipler deşifre olmuş durumda.Yıllardır "kadına şiddet"sahte etiketi ve safsatasıyla başta siyonist medya olmak üzere agresif İslam ve aile düşmanı feminist tiplerin önderliği ve yaygaralarıyla çıkarılan başta 6284 sayılı kanun ve İstanbul Sözleşmesi olmak üzere AB uyum yasaları aile kurumunu dinamitleyerek erkek ve kadını birbirlerinin amansız rakibi hatta düşmanı algısını oluşturup eşler arasındaki en basit anlaşmazlığı bile kriminal hale getirerek kin ve intikam temelli boşanmaları zirveye çıkarmayı başardılar.Başta KADEM gibi malesef AK Partiye akıl hocalığı yapan ama kendileri akıl tutulması yaşayan zavallı tipler kına yaksınlar.Türk-İslam ahlakına ve kurallarına dönüş yapmadıkça kadın-erkek arasındaki suni oluşturulan rekabet temelli anlaşmazlıklar giderek artacak ve üzülerek ifade ediyorum malesef bu tip daha çok cinayetler göreceğiz.Ayrıca agresif İslam düşmanlarının ve bunlara alet olan zavallı İslamcı(?) feministlerin gündemde sürekli tuttukları "kadına şiddet" sloganı ve safsataları ile erkekler maddi-manevi ezilmekte,hukuk önünde erkekler daha baştan "kadının beyanı esastır"şeklindeki evrensel hukuk kurallarına tamamen aykırı yasa ve Yargıtay içtihatlarıyla erkeklerin hayatları karartılmakta,zindana çevrilmekte,malesef sayın Cumhurbaşkanı ve iktidar partisi de buna seyirci kalarak erkeklere zulüm yapılmakta,zulme rıza göstermekle zulme ortak olmakta,bu şekilde mazlum erkeklerin ahı,arşı alayı titreterek iktidarın sonunu hazırlayacak,aynı zulüm tabloları başlarına gelmedikçe de bu dünyadan göç etmeyecekler.Mevcut yasa ve yönetmeliklerle erkekler baştan suçlu ilan edilmekte,nafaka ve tazminat kararları ile de erkekler evlilikten soğutulmakta,toplumda erkek düşmanlığı körüklenmektedir.Çözüm;AB ve siyonist Batıyı taklit değil,İslam eksenli ahlaki emir ve yasakları toplumsal hayatımızın ayrılmaz parçası haline getirerek sürekli kasıtlı gündemde tutulan sadece kadına şiddete değil her canlıya kul hakkı çerçevesinde şiddete hayır diyerek İslamın temeli olan sevgiyi kitlelere ana okulu seviyesinde eğitim ve öğretim ile kalplere nakşederek gerçek huzuru tesis etmektir.Yoksa,taklitçi Batı zihniyeti politika ve yasalarla,bu olumsuz tablo ve olaylar giderek artarak tekrarlayıp devam edecektir.Dost olarak uyarması!
  • güncegünce1 ay önce
    protesto güzelde çözüm olsa böýle insanlara caydırıcı yaptırımlar olmalımesela o kızının çığlıkları kulaklarımdan hiç gitmiyor. O yavrucun gözünün önünde yaptığı hareketin aynısı onada yapılsınki başkaları yalmasın. Yavrucağın hayaleri hayatı yaşarken bitti. O nasıl kazandırılır hayata çook acı

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Eylül 2019