• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Dünya gündemine aldı, Kılıçdaroğlu sus pus! Azerbaycan’ın Ermeni terörist gruplara operasyonu CHP liderini sessizliğe bürüdü

Yeniakit Publisher
2023-09-21 14:49:00 -
Dünya gündemine aldı, Kılıçdaroğlu sus pus! Azerbaycan’ın Ermeni terörist gruplara operasyonu CHP liderini sessizliğe bürüdü

Azerbaycan’ın Karabağ’daki Ermeni gruplara karşı başlattığı antiterör operasyonu sadece Türkiye’nin değil dünyanın bile gündemindeyken CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, konuyla ilgili hiçbir paylaşımda bulunmadı.

Azerbaycan, 2020'de büyük bir başarı ile işgalci Ermenistan'dan kurtardığı Dağlık Karabağ'da yükselen provokasyonlara sessiz kalmadı.

Ermeni teröristlerin döşediği mayınlarla 4 polisin şehit olması bardağı taşıran son damla oldu.

Azerbaycan güçleri, bölgede anayasal düzeni sağlamak ve silahlı yasa dışı Ermeni grupları bölgeden temizlemek için antiterör operasyonu başlattı.

Başarıya ulaşan ve Ermenilerin ateşkes ve silah bırakmayı kabul ettiği operasyon, Türkiye'nin de gündeminde.

TÜRKİYE AZERBAYCAN'I KONUŞUYOR, KILIÇDAROĞLU SESSİZ

Tüm kamuoyu gelişmeleri yakından takip ederken CHP ve Kemal Kılıçdaroğlu sessizliğini koruyor.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Konuya ilişkin tek bir söz etmeyen Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesaplarından da tek bir paylaşım yapmadı.

Kılıçdaroğlu ve CHP tek kelime etmedi

Tüm bu gelişmeler sonrası gözler CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP'ye çevrildi.

Seçim döneminde 'milliyetçilik' naraları atarak oy devşirmeye çalışan Kılıçdaroğlu'nun operasyona ilişkin tek bir söz söylememesi dikkat çekti.

Sosyal medya kullanıcıları Kılıçdaroğlu'na ikinci tur seçimleri öncesi sarf ettiği şu sözleri hatırlattı:

"Bizim milliyetçiliğimizi sorgulayacak kişi daha anasından doğmadı. Açık ve netim. 6 okumuzdan birisi milliyetçilik. Milliyetçilik yurtseverlik, vatanseverliktir."

Kılıçdaroğlu'nun evinde gizemli Ermeni sembolü! gündeme geldi

Terör örgütü PKK ve FETÖ'nün açıktan desteklediği millet ittifakının cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili dikkat çeken bir belgesel yayımlanmıştı. Medyascope'un Kılıçdaroğlu'nu cilalamak için yayınladığı belgeselde bir detay dikkatlerden kaçmadı.

"Kılıçdaroğlu'nun doğduğu ev" diye lanse edilen bir taş evin duvarında, "Haçkar" isimli bir sembol olduğu görüldü.

Haçkar nedir?

Haçkar veya K(h)açkar genellikle Ermenistan'da bulunan, Ermeni kültüründe önemli bir yere sahip işlenmiş anıtsal taşlardır. Haçkarlarda rastlanan en yaygın özellik, altında gül benzeri bir motif veya güneş diski bulunan, çapraz işarettir ki bazen haç işaretine de rastlanabilir. Eserin geri kalanı genellikle yaprak, üzüm veya soyut düğüm motifleriyle süslenir.

Haçkarların dikilmesindeki en yaygın sebep adayıştır: yaşayan veya ölmüş bir kişinin ruhunun kurtuluşuna adanmış, atfedilmişlerdir.

Bunun dışında farklı sebeplerle dikildikleri de olmuştur; askerî bir zaferin, yeni bir kilisenin inşasının anısına veya doğal felaketlerden korunma adına...

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Muhammed genç

K.K . YA DOKUNMAYIN...! KARDEŞLERİNİN YENİLGİSİ ONU ÇOK ÜZDÜ...

İsmail

Halen merak ediyorum kk ve chp yüzde kırksekiz oyu kim verdi nasıl aldı bu insanlar bukadarmı yozlaştı adam neden memnun olsun kk zaten kiriptodu .
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23