• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Destici: PKK/YPG kahpece ve kalleşçe saldırıyor

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Barış Pınarı Harekatı'nda Türk askerinin karşısına çıkmaya cesaret edemeyerek sivilleri hedef alan terör örgütü PKK/YPG'ye çok sert tepki gösterdi.

Yeniakit Publisher
2019-10-12 21:51:00 - 2019-10-12 21:57:23
Destici: PKK/YPG kahpece ve kalleşçe saldırıyor

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Mehmetçiğimizin karşısına çıkma cesareti gösteremeyen terör örgütü PKK/YPG, masum sivil vatandaşlarımıza ve basın mensuplarımıza kahpece ve kalleşçe saldırıyor." ifadesini kullandı.

Destici, yaptığı yazılı açıklamada, PKK/YPG'nin sivilleri hedef alan saldırılarına tepki gösterdi.

Mehmetçik'in karşısına çıkma cesareti gösteremeyen terör örgütü PKK/YPG'nin, masum sivil vatandaşlarla, basın mensuplarına kahpece ve kalleşçe saldırdığını belirten Destici, şehitlere rahmet, yaralılara acil şifa dileğinde bulundu.

Teröristlerin er ya da geç hakettikleri sonu yaşayacaklarını vurgulayan Destici, şunları kaydetti:

"PKK'nın Mecliste olmaması gereken sözde milletvekili hain yandaşları da bir taraftan şanlı ordumuzu işgalci olarak göstermeye çalışırken, diğer yandan sınırın diğer tarafından Türkiye'ye hiçbir atış yapılmadığı yalanını söylüyorlar. Nusaybin, Suruç ve Akçakale'de şehit olan masum vatandaşlarımız, Muhammed bebek kimden, nereden gelen saldırılarla şehit oldu? Bunlar katıksız hain. Bunları sınıra götürüp bıraksanız, koşarak PKK/YPG saflarına katılırlar. Emin olun ki Allah'ın izni ve yardımıyla hain emellerinize asla ulaşamayacaksınız."

Mustafa Destici, açıklamasında ayrıca, Arnavutluk karşısında alınan galibiyet dolayısıyla A Milli Takımı tebrik etti.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

emekli çavuş

SATILMIŞ....PARA..İÇİN....HER..ŞEYİ...YAPANDAN...NE...BEKLENİR.....SAHİPLERİ....NE.........DERLERSE....YAPIYORLAR.....İNSAN....BOZUNTULARI..........
 • Yanıtla

HizipSavar

sadece onlar mı hala onlar ile olan sözde ülkücüler, hala onlarla olan sözde solcualr ulusalcılar atatürkcüler. hala onlarla olan ........lerin toplandığı partiler hepiniz süzme .......sınız 
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23