• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Dedesine eziyet eden partinin sözcüsü… CHP’liler Gül Eda Hür’ün saatine ne diyecek?

Yeniakit Publisher
2024-04-21 12:21:00 -
Dedesine eziyet eden partinin sözcüsü… CHP’liler Gül Eda Hür’ün saatine ne diyecek?

CHP’lilerin kendi lüks yaşantılarına bakmadan AK Partilileri yedikleri yemek veya taktıkları saat üzerinden hedef gösterdiği bu günlerde (ABB) CHP Grup Sözcüsü Gül Eda Hür’ün sosyal medyada paylaştığı fotoğrafı gündem oldu.

Aşık Veysel’in torunu Gül Eda Hür, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde (ABB) CHP Grup Sözcüsü oldu.

CHP’lilerin kendi lüks yaşantılarına bakmadan AK Partilileri yedikleri yemek veya taktıkları saat üzerinden hedef gösterdiği bu günlerde Hür’ün sosyal medyada paylaştığı fotoğrafı gündem oldu.

CHP’li Gül’ün kolundaki saat dikkat çekti. Söz konusu saatin 25 bin dolar (805 bin lira) değerinde Rolex olduğu ileri sürüldü.


ÖNE ÇIKAN VİDEO

AK Partililerin yedikleri, içtikleri üzerinden algı operasyonları yapanların, basit sıradan bir grup sözcüsünün 805 bin liralık saati için ne diyecekleri merak konusu oldu.

CHP’nin tek parti diktatörlüğüyle ülkeyi yönettiği yıllarda dedesi Aşık Veysel kıyafetleri nedeniyle Ankara’ya alınmamıştı…

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Hayro

Lan susun ! Haspaya yakışmıyor mu? Bi defa da hakkını verin ! Donuz yiyen delikanlı domuz gibi olmamışmıydı! Vuruşu tosbağa gibiymiş bizene ! O vurulanın derdi….

Bülent

Sahtesi,200 tl ye tahtalalede zenciler satiyor. İnanmayan gitsin baksın.Bukadar aptallık olmaz.akp ceza chp farketmez.Bence kollarindaki sahta ve algı yarısı .
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23