Davutoğlu'na soru sormak istedi... Böyle engellendi!

Sakarya’da yaşlı adam, parti kurma hazırlığı yapan Ahmet Davutoğlu’na soru sormak istedi. Davutoğlu ekibi tarafından uzaklaştırılan yaşlı adam, provokasyonla suçlandı.

24 Ağustos 2019 Cumartesi 10:47

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Dostlar Platformu etkinlikleri kapsamında Sakarya'ya geldi.

Sakarya’da yaşlı bir adam, şehri ziyaret eden Ahmet Davutoğlu’na soru sormak istedi. Davutoğlu’nun yanındakiler tarafından engellenen yaşlı adam, bir de provokasyon ile suçlandı.

“Hakkım değil mi?”

Davutoğlu’na soru sormak için alanda ilerleyen şahıs, korumalar tarafından durdurulunca, “Vatandaş olarak soru sormak hakkım değil mi? Bir şey soracağım.” diyerek tepki gösterdi.

“Provoke etme”

Parti kurma hazırlıklarını sürdüren Davutoğlu’nun ekibinden bir şahıs, yaşlı adamın önünü kesip, “Bana söyle” dedi, ardından, “Yapma, provoke etme ortalığı” ifadesini kullandı.

Ahmet Davutoğlu'na protesto: Yediğin ekmeğe ihanet etmeyeceksin

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 24 Ağustos 2019 Cumartesi 10:47

YORUM YAZ

 • BOYCOTT ISRAEL(BDS)BOYCOTT ISRAEL(BDS)27 gün önce
  Adam gecenlerde birdefa PKK itlerine aciklamasiyla selam göndermistir..herkesin zoruna gidende BU iste..hainlik degilde ne..???Sehitlerimiz(üc) icin giki bile cikmadi bu "hainin"..Davidson EVET sen kayyum aciklamanla hainligini ispatlamissin..Fetöcü köpeklerinide sevindirdin..tebrikler sana ey "hain"!!!
 • AliAli27 gün önce
  Sakallinin eline 50 lira vermişlerdir git sor diye.
 • UluğbekUluğbek27 gün önce
  AKP'nin içinde olanlardan bende pek hoşnut değilim, amma ayrılmak isteyen herkese "yediğin ekmeğe ihanet etme" dersen o zaman kimse işten ayrılmasın, sebebi ne olursa olsun, bir işyerini bırakıp gittiğin de patron sene aynısını diyebilir
 • BekirBekir27 gün önce
  Haci abi bosver sen a.devitogluna soru sormana gerek yok adamın millet nazarında bok kadar değeri yok....
 • munir mitismunir mitis27 gün önce
  davutun oglunuda adam yerine koyup haber yapiyonuz ya sizde yani
 • Muhacirler, Hocasıyla omuz omuza.Muhacirler, Hocasıyla omuz omuza.27 gün önce
  Fatih döneminden önce Konya'dan Balkanlara göç eden, sonra kaybedilen topraklardan Sakarya'ya geri dönen Muhacirler, Hocasının yanındadır.
 • VatanımVatanım27 gün önce
  Sizin demokrasi anlayışınız bu, kriptolar!
 • MemoMemo27 gün önce
  Davutoglu ... mu bilmem tam bir hain fetocu renkleri belli oldu. Gül, Babacan da dahildir
 • AhmetAhmet27 gün önce
  "Terörle mücadele konusunda defterler açılırsa birçok insan insan yüzüne çıkamaz. Bizi bugün insan yüzüne çıkamazlar, açık söylüyorum. Neden mi? Gelin hafızanızı bir yoklayın. İleride bir gün Türkiye Cumhuriyeti tarihi yazıldığı zaman en kritik dönemlerden biri 7 Haziran-1 Kasım arasındaki dönem olacaktır. Başbakanlık görevini aldığım zaman -bunu izah etmek zorundayım, kampanya dolayısıyla bu soruları aldığım için- 6-8 Ekim olayları oldu. O olaylar esnasında çözüm süreci adı altında Türkiye'nin kamu düzeninin nasıl yerle bir edildiğini görme imkanı bulduk." Kaynak Yeniçağ: Davutoğlu, “Kimse bana hain diyemez”
 • TÜRKOĞLUTÜRKOĞLU27 gün önce
  HACI AMCA ONLAR SİZLERDEN HAZZETMEZLER,SADECE OYLARINIZI ALIRLAR.NE OLDUKLARI NI TAHMİN ET.
 • ilyazilyaz27 gün önce
  diger yorumcunun dedigi gibi bunlarin tiplerifetocuya benziyor... taksilli fetoculardan ekib kurmusdavud
 • SelmanSelman27 gün önce
  Yasli adamin zahiren goruntusu saglam bir mumine benziyor. Davutoğlu denen sadettin kopegin yakin çevresinde istemedigi turlerden yani! E demisti ya, bana haksizlik ettiler, dini siyasete alet ettiler diye??? Euzu billa. Cevresindeki danisman ve korumalari da, ayni kafada, kendi gibi halis munafiklardan seçmiştir!
 • meyyidmeyyid27 gün önce
  kim bu vatanın bölünmesi için uğraşıyorsa ALLAH c.c. nasıl biliyorsa öyle yapsın.amin.buna davutoğlu ve agül de dahil.en doğrusunu rabbimiz bilir çünkü.
 • BOYCOTT ISRAEL(BDS)BOYCOTT ISRAEL(BDS)27 gün önce
  "DavutoğluEkibi Doğrusunu yapmıştır" yorumcu...sen neleri bliyormussun be..gazetecimisin,Davutoglunun özel trolumsun nesin sen..???
 • DAVUTOĞLU NUN ÇEVRESİNDE!!!DAVUTOĞLU NUN ÇEVRESİNDE!!!27 gün önce
  BÜTÜN ERDOĞAN DÜŞMANLARI TOPLANDI!!! FTÖCHDPKIYIYOGPYD ....VE KEMALMERALTEMELCİLER HEPSİ ETRAFINI KUŞATTI. YAŞLI AMCAMIZ SORUSUNU SORSUN, NE VAR BUNDA? BEN BURADAN SORUYORUM AVUTOGLU SEN KİMDEN YANASIN ? DOMUZDAN YANAMISIN?
 • Mesut SarpMesut Sarp27 gün önce
  Nerde o çekirdek kadronun Abdullah Gülü, Babacanı, Davudoğlusu, Beşiroğulları ve niceleri. Neden bunlara hakaretler edildi, dışlandılar? Zamanında hakaret derecesinde Reize sözler söyleyen Devlet Bahçeli ve Süleyman Soylu gibi şahsiyetler Reizin şimdi en büyük destekçileri! Neden böylesine devir ve devran degişti ki!
 • Kürşat Kürşat 27 gün önce
  Neden engelliyorsunuz namussuzlar, bırakın adam sorusunu sorsun.
 • Üç hilalÜç hilal27 gün önce
  Bırakın ya bu davultozuna soru sormayı kendini fasulyeden nine falan zaneder
 • Osman K.Osman K.27 gün önce
  Vatandaşın soru sorma hakkı engelelenmişmiş. Yahu bu muhalif kanada yapılan engellemelere ne demeli. Hepsi de adam gibi sahici adamlar. Güç ve rant devşirmek yerine edepli, namuslu ve demokrat kalmayı tercih ettiler. Başkaları gibi güç ve parayla imtihanda ne paralelleştiler ne de yamuklaştılar. Yozlaşarak yamuk hale gelenlere meydan okumayı tercih ettiler. Reise gelince, davaya ihanet eden esas kendisi ve trenden ivedilikle atılmalıdır. Haberdeki vatandaş gibi android kafalıları trenden atmaya gerek yok. Zira, reisden sonrakendileri hemen atlarlar gibi.
 • ÖmwrÖmwr27 gün önce
  Çok güzel demokrasi! Örneği beğendim davudoğlu hiç durma devam et vazgeçme ama bir dur düşün senin kuracağın parti CHP ye ancak fayda sağlar geçmişten ibret alsan iyi olur
 • BekirBekir27 gün önce
  Fetonun kripto elemanidir ahmet sinsi abdul ve babacan...Fitneyi uyandirana RABBİM lanet etsin...
 • DavutoğluEkibi Doğrusunu yapmıştır.DavutoğluEkibi Doğrusunu yapmıştır.27 gün önce
  Adamın niyeti soru sormak değil, provokasyonluk yapmaktı.Zira amacı soru olsa zaten sorusu Davutoğlu'na iletilecekti. Muhtemelen provokasyon sorusu da görevden alınan Belediye Başkanları olacaktı. Terör Destekçilerine nasıl arka çıkarsınız diyecekti. Sonra Davutoğlu'nun verdiği cevap havuz medyasında kesip cımbızlanacak, terörü savunur gibi çarpıtılacaktı. Davutoğlu'nu durdurmak için büyük senaryolar mutlaka oynanacaktır. Bundan sonra Milletin adamı Davutoğlu'na Senaryolu Kumpaslar hazırlanacaktır. Davutoğlu'nun çevresindekiler, çok daha dikkatli olmalıdır.
 • MilletMillet27 gün önce
  Şu engellemeye çalışanlarıntiplerine bir nakınBu adamlar sünepefetöcülerene de çokbenziyor

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Eylül 2019