Cumhuriyet’ten itiraf gibi yazı! “AK Parti’yi 2012’ye kadar...”

Cumhuriyet paçavrası, bugün birinci sayfadan, ABD kucağındaki FETÖ’ye dair itiraf gibi bir yazı yayınladı.

17 Temmuz 2019 Çarşamba 12:27
Cumhuriyet’ten itiraf gibi yazı! “AK Parti’yi 2012’ye kadar...”

 yeniakit.com.tr Akit TV’de Fatin Dağıstanlı’nın sunumu ve Yeni Akit Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu’nun yorumlarıyla ekranlarınıza gelen Manşetlerin Dili’nde, gazetelerin birinci sayfalarındaki dikkat çeken haberler konuşuldu. Cumhuriyet’in FETÖ’ye dair itiraf gibi yazısının da masaya yatırıldığı programda, sunucu Dağıstanlı ve Yazı İşleri Müdürü Karahasanoğlu çarpıcı yorumlarda bulundu.

“AK Parti’yi 2012’ye kadar uyardık”

Cumhuriyet, “Olayların ardındaki gerçek, FETÖ-15 Temmuz ve unutulmaması gerekenler” başlıklı bir yazı kaleme aldı. Yazıda, “Demirel hükümetleri, Özal hükümetleri, koalisyonlar ve 2002’den itibaren de AKP iktidarına uyarılar yaptık. Ama gelip geçen hiçbir hükümet, Cumhuriyet’in bu yayınlarını dikkate almadı. 40 yılın tüm siyasal iktidarları bu konuda derece derece suçludur. 2002’den itibaren özellikle 2012’ye kadar Cumhuriyet, AKP iktidarını çok sert ve açık biçimde uyarmıştır.” ifadeleri dikkat çekti.

Cumhuriyet’in işaret ettiği 2012 senesinde, Gülen hareketi terör örgütü olarak hareket etmeye başlamış ve MİT müsteşarını tutuklamaya çalışmıştı.

“Suçunu itiraf etti”

Programın ilgili bölümü şu şekilde:

 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 17 Temmuz 2019 Çarşamba 12:27

YORUM YAZ

 • nene hatunnene hatun1 ay önce
  FİRAVUN KILIKLI MAHLUK GÖZLERİNE BAKARMISINIZ CEHENNEM ÇUKURLARI GİBİ..NURSUZ HAİN....
 • Sizin beyniniz yer değiştirmiş galiba kafatası boş
 • MİSAFİRMİSAFİR1 ay önce
  CUMHURİYET PAÇAVRASI NE BİRADER. DAĞISTANLI İSEN GİT DAĞISTAN DA YAŞA. !!!!
 • Mehmet YILMAZMehmet YILMAZ1 ay önce
  BU RESMİ KOYMAYIN RÜYALARIMA GİRİYOR. KORKUYORUM. :)
 • ayhanayhan1 ay önce
  Ortada ne devlet nede bayrak .devleti 2008de yıktılar.lim cumhurbaşkanı kim başbakan kim bakan olacak orodsk karamanlılar yahud mesihçiliği davut ermeni krallığından seçilir.risaleyi nur dedikleri sahte belge ile finans sağlayan her rapordan 2011de 7milyar bir daire parası alanlar pkknın ilaçları konyadan gittiği çocuk işçiliğinden yurtdışı işlemlerinden para götürenler 2008de devletlerini ilan ettiler cumhurbaşkanıda başbakan konya sgk da devlet yok bayrakda seçimlerde sahte hükümelrde akparti siyasileirni bunlar seçer devleti sıfır noktasında yıktılar cumhurbaşkanı fetönün yerine geçecek olan konyada .başbakan cia teknik direktörleri talmud tanrı tanrı oğlu ve kutsal bunlar yönetir.cia mossad bnd cia türkiye şefleri konya sgkda devlet yok vatanda bayrakdak tüm sınavlar bunların kim kiminle evlenecek kim siyasete gelecek hangi köprü uçurulacak siyaseti dizayn eden evangelistler konyada devlet yok bunlar tapınakçı ermeni yahudiler.galadlar.fetöde siyaler elçidir.ülkeyi cia pkk yönetir.türkiye cumhuriyeti devleti yok cumhurbaşkanıda başbakanda konyada çünlü burası kilikya elçilerin işlerinin geçtiği yer.cemaat konyadan yönetir.17-25 aralık davut un oğlu isa davut un tahtına oturur.ülke cianın elinde.SOLHAN'DA SURUÇ KATLİAMI KINANDI | Solhan Haberleri Solhanın ...solhaninsesi.com/solhanda-suruc-katliami-kinandi/27 Tem 2015 - Basın açıklamasını HDP Solhan İlçe Örgütü Yöneticilerinden Yunus Dışarı okudu. Dışarı, okuduğu basın açıklamasında; "Suruç katliamını lanetliyoruz. ... Geçici hükümet, yurttaşlarımızın can ve mal güvenliğini tedbirlerini ...kardeşi başbakan siyasilerde fetönün kuklaları.devleti yıkıp bağımslıklarını ilan ettiler.darbecilerdevlet yok.cumhurbaşkanıda konyada seçimler sahte hükümetler sahte.
 • Devrim ÖZİSLAMDevrim ÖZİSLAM1 ay önce
  Aynı fetö ile işbirliği içerisinde diktatör dediğiniz Erdoğana karşı mücadele ediyorsunuz. Buda yeni algı biçiminiz. "İşbirliği yap, inkar et"
 • TakipçiTakipçi1 ay önce
  2002 den sonra AK parti ayakta durmak zorundaydı, o zaman AK parti yanında olsaydanız FETO o günlerde biterdi ama sizhala FETOnun yanındasınuz.
 • ZiyaZiya1 ay önce
  Terör örgütlerine sahip çıkıyor ondan sonra atatürk milliyetçiliğinden bahsediyoratatürk ü kullanan satılık hainler
 • Umut karka Umut karka 1 ay önce
  Cumhuriyet gene yalan söyluyor feto ile cumhur baskanin arasinin acilmasi 2006 yilina dayanir (dersane kavgasi ile hatta cumhur baskanin yegenini ozaman kupasa getirdiler ramazan akyurek tarafindan ) bunlar gene bir nane yiyecekler onun hazırlığı var ( habetleri iyi inceleyin cunku gıtlaklarina kadar batmis durumdalar)
 • sukrusukru1 ay önce
  Şerefsiz alçaklar 2012 den sonra niye fetönün yanında saf tuttunuz o zaman.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Ağustos 2019