• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pedro Sanchez ile görüştü

Yeniakit Publisher
2023-11-27 19:11:34 - 2023-11-27 19:11:34
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pedro Sanchez ile görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İspanya Başbakanı Pedro Sanchez ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

Görüşmede, İsrail'in Filistinlilere yönelik saldırıları, insani yardımların Gazze'ye kesintisiz ulaşması için atılması gereken adımlar ve kalıcı ateşkes ile kalıcı barış çabaları ele alındı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan görüşmede, İspanya hükümetinin İsrail'in Filistinlilere yönelik gayrimeşru saldırılarına karşı sergilediği duruşun ve Filistin'in tanınmasına yönelik açıklamalarının kıymetli olduğunu ifade etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin bölgede kalıcı barışı sağlayıcı, garantörlük dahil her türlü sorumluluğu almaya ve İspanya ile bölge barışı için birlikte çalışmaya hazır olduğunu belirtti.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

berk akif

diğer bir çok ülkelerin ,toplumların ,sözde toplum kuruluşlarının ,özel,tüzel,kamu ,ve saire ....yüzlerce yıldır veya onlarca Müslüman ülkeler ve Türk Dünyası ülkelerine ve fakir ve Mazlum ülkelere karşın ,Kültürlerine karşı yapılan söylemlere ,yazışmalara ,görsellere ,yayınlara yapanlara verdikleri sözde ödüllerle ,Fahri doktoraliklara,gerek ulusal ve gerekse uluslararası ödüller gibi neden bizlerde Tüm Müslüman ülkeler,Türk dünyası ülkeleri vesaire büyük organizasyonları gibi gerek su anki İspanya ve Belçika iyi gerçek doğru dürüst konuşmalarından dolayı bir cok ödüllerle söylemlerle onları ödüllendirmiyoruz hemen şimdi onları ve halklarını tüm sözel ve görsellerle tüm dünyaya göstermeliyiz her yerde ve her ülkelerde. saygı ve sevgiler
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23