• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Cübbeli Ahmet Hoca’dan HDP'ye tokat gibi cevap: Allah kimin belasını vereceğini en iyi bilendir

Kendisini "Kürt düşmanı" ilan edip beddualar okuyan terör örgütü PKK'nın siyasi uzantısı HDP'ye Cübbeli Ahmet Hoca’dan cevap geldi. Cübbeli Ahmet Hoca yaptığı paylaşımda "Cübbeli'nin ne kadar Müslüman Kürt dostu olduğunu bütün dünya bilir. Allah kimin belasını vereceğini en iyi bilendir" ifadelerini kullandı.

Yeniakit Publisher
2022-05-15 14:03:00 -

Kamuoyunda "Cübbeli Ahmet Hoca" olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, terör örgütü PKK'nın siyasi uzantısı HDP'ye oy verenlere büyük tepki gösterdi.

"HDP'ye oy verenler vatandaşlıktan çıkarılmalı" çağrısında bulunan Cübbeli Ahmet Hoca, "PKK militanlarını destekleyen ve bölünme niyetiyle HDP'ye oy verenleri vatandaşlıktan çıkarmazsanız, vatanın bütünlüğünü sağlayamazsınız. Bölünmeyi önleyemezsiniz" dedi.

Cübbeli Ahmet Hoca sözlerini şöyle sürdürdü:

"Allah partilerini ilhak eylesin, oy verenlerin bütün ellerini iptal eylesin. Allah'ım yüzde 11-12'nin altındaki reylerini sıfırın altına düşürsün. Allah tüm belaları onların üzerine onların üzerine göndersin."

 

Cübbeli Ahmet Hoca'nın bu sözleri sonrası HDP'den skandal bir açıklama geldi.

Cübbeli Ahmet Hoca'yı "Kürt düşmanı" ilan edip beddualar okuyan HDP Şırnak Milletvekili Hüseyin Kaçmaz, "Allah belasını versin" dedi.

Konuyla ilgili Cübbeli Ahmet Hoca'dan yeni bir açıklama daha geldi. Sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Cübbeli Ahmet Hoca şunları kaydetti:

"Cübbeli'nin ne kadar Müslüman Kürt dostu olduğunu bütün dünya bilir. Ben vatanın bölünmesi niyetiyle HDP'ye rey verenlerin aleyhine konuştum. Allah kimin belasını vereceğini en iyi bilendir."

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

@@@

Hoca, bedduayı ve belayı sen başlattın, devlet zaten gereğini yapıyor, sen durduk yere maydonoz oldun. Kıvırma artık.

Ömer Ulaş

Düşünebiliyor musun bu vatanın evladına kursun atanların sahipleri mecliste ve bu insanların sırtından toplanan vergi ile maaş alıyor bu nasıl bir bozukluktur bu nasıl bir Şeref yoksunluğudur demek ki neymiş halife olmayınca eclis bile itin köpeğin yuvası olmuş
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23