• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

CNN Türk’te büyük hareketlilik! İşçilerin binaya girişi yasaklandı

Demirören Medya Grubu'nun haber kanalı CNN Türk'ün, haber merkezinde çalışan 16 muhabir ve kameramanın, koronovirüs önlemleri kapsamında binaya girişleri yasaklandığı öne sürüldü.

2020-03-22 16:11:00 - 2020-03-22 16:28:28
CNN Türk’te büyük hareketlilik! İşçilerin binaya girişi yasaklandı

Dünyayı etkisi altına alan ölümcül koronavirüs salgını için, ülkemizde de birçok kurum önlem almaya devam ediyor.

Demirören Medya Grubu'nun haber kanalı CNN Türk'ün, haber merkezinde çalışan 16 muhabir ve kameramanın binaya girişleri yasaklandığı iddia edildi.

Binanın dışındaki otoparka kurulan konteynerda çalışmaları istenen muhabirlerin tuvalet ve yemekhane gibi ihtiyaçlarını karşılamaları için dahi binaya girişlerine izin verilmediği öne sürüldü.

Medya Radar'ın haberine göre; sokaklarda haber bulmaları istenen muhabirlere CNN Türk yöneticilerinin "Sizin etkileşim alanınızı kısıtlıyoruz" dedikleri öğrenildi. Demirören Medya Grubu'nun diğer medya kuruluşlarında muhabirlerin sokağa çıkmaları yasaklanırken, CNN Türk'ün seçtiği bu yol muhabirlerin tepkisini çekti.

10 gündür Coronavirus ile mücadele eden Türkiye'de CNN Türk sokakta haber takibi yapan muhabirlerine maske ve dezenfektan spreyi ise daha dün verdiği öğrenildi.

Gazeteci Serkan Ocak tepki gösterdi

Gazeteci Serkan Ocak, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda CNN Türk'e tepki gösterdi.

Ocak, paylaşımında, "Bu barakalar CNN Türk'te çalışan muhabir ve kameramanlar için hazırlanmış. Binaya girmeleri yasaklanmış. Diğer tüm çalışanlar binaya girip çıkabiliyorken kameramanlar ve muhabirlere bu muamele uygun görülmüş. Hıyarlıkta sınır yok nasılsa!!!" ifadelerini kullandı.

 
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

fetösavar

aslanım hıyar sensin. ananın oğluna mesafeli durduğu bu zamanı anlamak için önce bir beyine ihtiyacın var ki sonra da anlayasın bu tecrit senin ileride o binaya girmeni sağlayacak. sen milletle temas et. herkes enfekte olsun. tv kapansın. sen de boş binada ateş yakıp kafayı çekersin yoksa...
 • Yanıtla

Ulvi Ungay

Yahu şaka gibi!! Bu önlem karşısında gülmekten yıkıldım.Ama ne yazıkki bu muameleye reva görülenler için hüngür hüngür ağlanacak bir durum.Çalışanlar bu denyoluklarla muhatap oldukça çalıştıkları yerden nefret ederler.Eğer patron yönetme işinden biraz anlıyorsa,bu kararı alan sorumlu müdürü yada yöneticiyi derhal aldığı kararlarla şirkete zarar veremeyeceği bir göreve transfer etmelidir.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı