• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

CHP’li belediyeden skandal! Eşcinselliği normalleştirmek istiyorlar

Yeniakit Publisher
2020-01-03 22:54:00 -
CHP’li belediyeden skandal! Eşcinselliği normalleştirmek istiyorlar

CHP’li belediyelerin skandallarının ardı arkası kesilmiyor. CHP yönetiminde olan Avcılar Belediyesi bir eşcinseli işe almayı övünç sebebi yaptı. Bununla reklam yapmaya çalışan belediye eşcinselliği normalleştirme çabasına girdi.

CHP’li belediyelerin skandallarının ardı arkası kesilmiyor. Türk toplumunun yapısı ile zıt düşen değerlere sarılmayı görev bilen CHP’liler yeni bir skandala daha imza attı.

CHP’de bulunan Avcılar Belediyesi bir eşcinseli şoför olarak işe aldı, toplumda bu gibi tutumların normal olduğu algısı oluşturmaya çalıştı.

Eşcinsel şahsı işe almayı büyük övünç haline getiren Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli bu kişiyle bir de fotoğraf çekildi.

Fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınlayan eşicinsel şahıs “Merhaba Çok Mutlu ve Sevinçliyim Çok İstemek le Alakalı Belki Ve Tabiki Birazda Karşı Tarafın da İnsiyatifi Arzusu İle Olan Bir Şey Ve Gene Türkiye’de Ve Chp Çatısı Altında Bir İlk Ve Bu İlki Gerçekleştiren Belediye Başkanımız Syn Turan Hançerli ye de Çok Teşekkür Ediyorum Bir İlk Onunda Sayesinde Avcılarda ve Avcılar Belediyesinde Yaşanıyor Artık Şöför Olarak İşe Başlamış Bulunmaktayım Destek Olan Herkese Çok Ama Çok Teşekkür Ediyorum Gene Bir İlki Başarmak Ayrıca Çok Güzel Açık Kimlikli Bir TransKadın ve TransKadın Şöför Olarak Başkanımıza ve Belediyemize Çok Teşekkürler” ifadelerini kullandı.

 
ÖNE ÇIKAN VİDEO

 

Bir çok Kemalist medya da durumdan vazife çıkararak büyük bir mutlulukla haberi duyurmayı tercih etti.

 

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Ömer

O belediye başkanının da seninde 

hizipsavar

şimdi bunlara oy veren sağ seçmenler de ......mi oluy 
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23