• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

CHP’li Battal İlgezdi'den vatandaşa küfür! Hadsiz şerefsiz

Yeniakit Publisher
2024-02-28 14:35:00 -

Ataşehir Belediye Başkanlığı için CHP'den tekrar aday gösterilmeyen Battal İlgezdi, katıldığı bir etkinlikte kendisini eleştiren vatandaş "Sen kimsin lan, hadsiz şerefsiz" diye bağırdı.

Yerel seçimler gelmeden en çok konuşulan parti: CHP.

CHP'de de en çok konuşulan isimlerden biri Battal İlgezdi.

Ataşehir'de 2009'dan bu yana Belediye Başkanlığı yapan Battal İlgezdi. 31 Mart 2024 seçimleri için aday gösterilmedi ve partisinden istifa etti.

Ekrem İmamoğlu'nu ise "Partiden Kürt-Alevi tasfiyesi yapılıyor" diye suçladı.

Yaşananlara bakılınca son günlerde oldukça gergin olan İlgezdi'nin bu hali sözlerine hatta vatandaşlarla diyaloğuna da yansıdı.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Katıldığı bir etkinlikte kendisini eleştiren vatandaşla arasında şu diyalog gelişti:

Vatandaş: Peşkeş çekiyorsunuz. Haksız yere mağdur ediyorsunuz.

 

Battal İlgezdi: Sana kaç para verdiler lan? Konuşturuyorlar, hadsiz adam. Kim kime peşkeş çekti? Kim peşkeş çekiyorsa şerefiz oğlu şerefsizdir. Seni buraya getiren de şerefsizdir. Ahlaksız herif, haddini bil. Sen kimsin lan? Hadsiz herif. Hadsiz. Hadsiz adam. Şerefsiz, seni kimin gönderdiğini biliyorum. O senin patronun var ya burada hanımlar var, küfür ederdim. Şerefsiz, ahlaksız herif. Burada oturmuyor. Yenisahra Barbaros'ta oturuyor. Burada bağırıyor. Şerefsiz oğlu şerefsiz. Sen kimsin lan? Ben 15 senedir bu halka hizmet ediyorum. Haddini bil. İşine bak.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Okur

Chp zihniyeti raydan çıktı zaten. İbb Ekrem nedim beye hakaret ediyor şaban sevinç trolü tv de küfür ediyor belediye başkanı seçmene küfür ediyor bu neyin kafası yahu.

Millet

Parti başkanı çıkar 15 temmuzu aşağılar itibarsızlaştırır belediye başkanı çıkar Osmanlıya saldırır hakaretler eder diğer belediye başkanı çıkar türbeye tekme atar Bi başka belediye başkanı adayı çıkar küçücük çocuklara ırkçılık yapar. Chp milletin değerlerine saldırmaktan vazgeçmeli. Vatandaş olarak endişeliyiz.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23