Canlı yayında ABD Başkanı Trump'a kin kustu: Allah onu kahretsin!

Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, artan döviz kurundan dolayı transfer yapmakta zorlandıklarını belirterek, ABD Başkanı Donald Trump'a beddua etti.

12 Ağustos 2018 Pazar 12:44
Canlı yayında ABD Başkanı Trump'a kin kustu: Allah onu kahretsin!

Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, CNN Türk'te yayınlanan programda transfer açıklamalarında bulundu. Albayrak, ABD Başkanı Trump yüzünden döviz kurunun yükseldiğini ve oyuncu almalarının zorlaştığını belirtti.

Abdurrahim Albayrak'ın açıklamaları şu şekilde:

TRUMP BİZİ MAHVETTİ

"Amerika'da bir adam var ya... Allah onu kahretsin, bizi mahvetti. Trump'tan bahsediyorum. Allah'ın cezası bizi mahvetti. Uçak indirdim lafları yok. Ne uçak indirebilirsiniz ne de kaldırabilirsiniz çünkü borcumuz bir günde yüzde 25 çoğaldı."

KULÜPLER ALMAYA YANAŞMIYOR

"Bütün kulüpler oyuncu satmak için çaba sarfedecek. Kolay satamıyoruz. Zamanında çok büyük paralar verilmiş. Satmaya kalktığımızda, vereceğimiz kulüpler bu paraların verilmesine yanaşmıyor. Böyle olunca da oyuncuyu elden çıkaramıyorsunuz. İnşallah bütün kulüpler bu sıkıntıdan kurtulur."

DENAYER SORUSUNA YANIT

"İsim veremem ama başkan, yönetim ve hocayla beraber çok titiz bir çalışma içerisindeyiz. Artık cicim ayları geçti. Hesabımızı çok iyi yapacağız. Bir lira fazla verecek paramız yok. Sabahtan akşama kadar futbolcuların maçlarını izliyoruz. Bakmadan, etmeden oyuncu alma dönemi geçmiştir. Bu, bütün kulüpler için geçerlidir."

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Ağustos 2018 Pazar 12:44

YORUM YAZ

 • hüs coşhüs coş8 ay önce
  şimdiye kadar futbolcu adı altında yabancılara milyonlarca dolar ödediler.yerli futbolcular dururken yabancı futbolcu telaşına düştüler. kimekarşı bu oyuncuları getiriyorlar. Türk takımları birbirlerine karşı. ülkenin en büyük fazla gideri olan ithalatı futbolcu thalatı. yazıklar olsun çıkıp birdeoyucu ithal edemedik diye yakınıyorlar
 • İskenderİskender8 ay önce
  Rabbim,Adaletten,İnsan hakları ilkesinden yoksun ve sahip olduğu makama hıyanet eden ve bunları destekleyenleri kahretsin.Amin.SedekAllahulAzim.
 • Faruk GencFaruk Genc8 ay önce
  Adam haklı abiTransfer yapamıyor. Dolarönümüzdeki hafta7.000 lirayı bulunca ne yapacak.Hükümetin tek yapacagı Papazı derhal serbest bırakmak.Yoksa işimiz zor.
 • Huseyn CiftciHuseyn Ciftci8 ay önce
  millet kan ağllıyor, onun derdi gücü futbol takımının transferi. hakikaten yazıklar olsun

Günün Özeti

Günün Karikatürü

26 Nisan 2019