'Canım, aşkım, birtanem, nurum' diyordu... Gözaltını duyunca tanımadı!

Serap Akıncıoğlu isimli sözde "kedicik" sosyal medya paylaşımlarında Adnan Oktar'a yalakalık yapıyordu. Akıncıoğlu'nun gözaltını duyunca firar ettiği, arkasına bile bakmadan kaçtığı ortaya çıktı.

11 Temmuz 2018 Çarşamba 14:44
'Canım, aşkım, birtanem, nurum' diyordu... Gözaltını duyunca tanımadı!

Adnan Oktar ve "suç örgütüne" yönelik operasyonda Serap Akıncıoğlu firar etti. Operasyonu haber alınca kaçan "kediciklerden" Serap Akıncıoğlu, Adnan Oktar'ın başı kapalı nadir kediciklerinden biri. A9 kanalında program yapan Akıncıoğlu, Adnan Oktar'ın meşhur ziyafetlerinde de yanı başında yer alıyordu.

Serap Akıncıoğlu Adnan Oktar için Instagram hesabında 'ilan-ı aşk'lar edip şunları paylaşmış:

"Allah Senden razı olsun Seni Allah için çok ama kelimelere sığmayacak kadar çok seviyorum. Allah beni dünyada da ahirette de Seninle yaşatsın inşaAllah"

ŞİRKE VARACAK KADAR HADSİZ SÖZLER: ALLAH AŞKI İLE AŞIK OLDUĞUM...

Diğer sosyal medya hesaplarından da yalakalığa devam eden Akıncıoğlu'nun bazı paylaşımları:

"Canım, Allah aşkı ile aşık olduğum birtanem, nurum... 24 yıldır yanında olmaktan onur duyuyorum ve güzel Allah'ıma hergün şükrediyorum, senin yanında böyle şerefli bir hayat yaşattığı için. Dünya ahiret hep yanında olacağım İnşallah"

 

İBRETLİK İRONİ

Serap Akıncıoğlu'nun 'senden hiç ayrılmayayım' dediği Adnan Oktar gözaltına alınırken kaçması hayli ironik oldu.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 11 Temmuz 2018 Çarşamba 14:44

YORUM YAZ

 • mehmet şahinmehmet şahin9 ay önce
  ne olacak şimdi bu kedilere kim mama verecek cok yazık olmuş
 • yavuzyavuz9 ay önce
  Kediler için söylenen bir laf vardı ama bu lafı hiç sevmezdim .HEYHAT bu laf adnan ınkedicikleri içindoğruymuş ozaman bizde bu kedicik için' NANKÖR KEDİ 'NOLUCAK DİYORUZ
 • GÖKHANGÖKHAN9 ay önce
  Boş haberler yapılmıyordur inşallah. Bildigim kadarıyla cezai ehliyeti yok diyecekler sizofren diyecekler ki bana gore oyle degil. Insallah devlet bırakmaz ve isin ciddiyeti anlaşılır. Yoksa şov dan oteye gitmez bu is. Hatta adamin reklami yapilmis olur tum Turkiye ye karşı zafer kazanmis olur.
 • vedatvedat9 ay önce
  nezarete kedi maması götürülsün.
 • Bize de amin demek düşerBize de amin demek düşer9 ay önce
  “Dünya ahiret hep yanında olacağım İnşallah"
 • kocareiskocareis9 ay önce
  Bu kedicikleri sahiplenmek lazım... el birliğiyle sahiplendirelim yazıktır.
 • GorilGoril9 ay önce
  Bu adnan oktar denen ibneyi ve oktar babuna denen yalama olmuş oğlanı gorilleri bol bir ormana bırakmalı. Ancak onları ve kediciklerini erkek goriller tatmin ederler.
 • hercaihercai9 ay önce
  Islamla dalga geciyorlardi ama 'Yeni Turkiye' nin ise basladigini unutmuslardi.
 • egeege9 ay önce
  gemi yi ilk önce fareler terk edermiş.:)
 • utkuutku9 ay önce
  ya alayınızdan tiksindim, kimsiniz ulan siz....fetoş, kuytul, süleymancılar, adnan, haydar baş....Ya bi defolun gidin...Devletin bunları yaşatmaması lazım. Bunların yaptığı dini faaliyet filan değil...AJANLIK
 • AbdrhmanAbdrhman9 ay önce
  Yalanmış meğer. Hep para lo hep parrrra aşkta neymiş hep parraa
 • maraşlımaraşlı9 ay önce
  Bu kadın ya salak yada çok uyanık , böyle müptezel içi geçmiş hıyar tipli birine bu kadar yağ çekiyorsa durup düşünmek lazım. gemiyi ilk önce sıçanlar terkedermiş. demekki bu kadar yağ çekmesi menfaati içinmiş. Allah cc sizleri cehennemde beraber haşreylesin , münafıklar. Bakalım daha ne pislikleriniz ortaya çıkacak ,fetöcülerün pabucunu dama attırabilecekmisiniz.
 • İsfendiyarHalil EralpİsfendiyarHalil Eralp9 ay önce
  Mıcize adam ; ona mucize dayak gerek !

Günün Özeti

Günün Karikatürü

26 Nisan 2019