• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Çalık: Eğitim için çakılacak her çivi, ülkemiz için aydınlık gelecek demek

Serik Belediyesi, Serik Kız Teknik ve Meslek Lisesi bahçesinde çevre düzenlemesi yaparak sıcak asfaltla kapladı. Yapılan çalışma için okulda tören düzenlendi. Başkan Çalık, “Eğitim için çakılacak her çivi, ülkemiz için aydınlık gelecek demek. Çocuklarımız yeter ki okusunlar vatanımıza ve milletimize hayırlı işler yapsınlar” dedi

Yeniakit Publisher
2017-09-26 21:07:37 -
Çalık: Eğitim için çakılacak her çivi, ülkemiz için aydınlık gelecek demek

Serik Kız Teknik ve Meslek Lisesinin bahçesine sıcak asfalt dökülmesi için okul yönetimi tarafından tören düzenlendi. Törene Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık, İlçe Milli Eğitim Müdürü İkram Ekiz, Meclis Üyeleri, Başkan Yardımcıları, okul müdürü, birim amirleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Öğrencilerin daha iyi şartlarda eğitim- öğretim görebilmeleri için deste vermeye devam edeceklerini belirten Başkan Çalık, “Geldiğimiz günden bu güne her zaman olduğu gibi bu yılda okullarımıza, öğrencilerimizin daha iyi şartlarda eğitim- öğretim görebilmeleri için desteğimiz sürüyor. Geçtiğimiz eğitim öğretim yılında toplam da 65 okulumuzun çeşitli ihtiyaçlarını giderdik. Daha önceki dönemlerde de okulumuzun sorunları dile getirilmiş fakat çözüm bulunamamış. Hamdolsun halkımıza hizmet etme konusunda ve sorunların çözümü konusunda yaradan yardım ediyor. Bizlerde hizmet etmek için gayret gösteriyoruz. Eğitim için çakılacak her çivi ülkemiz için aydınlık gelecek demek. Çocuklarımız yeter ki okusunlar ve her biri başarılı bireyler olup, vatanımıza ve milletimize hayırlı işler yapsınlar. Bir Belediye Başkanı olarak tüm öğrencilerimizin sorumluluğunu üzerimde hissediyorum ve bu bilinçle çalışıyorum. Öğretmenlerimize ve öğrencilerimize hayırlı olsun” dedi.

AYDIN: “ 20 YILDIR YAPILMAYAN YAPILDI”

Serik Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdürü Mümine Aydın ise okul bahçesindeki düzenlemeden oldukça memnun olduğunu dile getirerek, “20Yıldır yapılması için müracaatlarım olmuştu fakat yapılmamıştı. Belediye Başkanımızın eğitime verdiği destek herkesin malumu. Başkanımızın Kendisi de eğitimci olunca sağ olsun her isteğimizi karşılıyor. Başta Belediye Başkanımıza ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi. (ST)

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23