Seçim 2019 Sayfası

Beyaz Saray'dan Erdoğan-Trump görüşmesine ilişkin ilk açıklama

Beyaz Saray, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Trump'ın yaptığı telefon görüşmesine ilişkin açıklama yaptı.

14 Ocak 2019 Pazartesi 22:01
Beyaz Saray'dan Erdoğan-Trump görüşmesine ilişkin ilk açıklama

Beyaz Saray'dan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump'ın yaptığı telefon görüşmesine ilişkin açıklama yapıldı.

Açıklamada şu ifadeler yer verildi:

Başkan (Trump), Suriye'nin kuzeydoğusuna dair Türkiye'nin güvenlik endişelerinin ele alınmasında birlikte çalışma arzusunu dile getirdi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Ocak 2019 Pazartesi 22:01

YORUM YAZ

  • SelimSelim3 ay önce
    Neden metnin tamamını yayınlamıyorsunuz? Gazetecilik bu mu? Bırakın atık milleti kandırmaya çalışmayı. White House: Trump expressed to Erdogan his rejection of Turkey's mistreatment of Kurds
  • aliali3 ay önce
    yani diyor ki yapacaklarını bana danışacaksın ve iznim kadarını yapacaksın,kendi başına hareket etmek yok.yeteri kadar güveence verdiğin takdirde bunu belki yalnız da yaparsın ama gözüm üzerinde...
  • Şeref KazanŞeref Kazan3 ay önce
    Dünya lideri yaklaşımı acaba

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Nisan 2019