Barış Pınarı Harekatı'na katılan komandolardan Türk milletine mesaj

Suriye'nin kuzeyinde başlatılan Barış Pınarı Harekatı'na katılan komandolar, Türkiye ile anne ve babalarına operasyon bölgesinden mesaj gönderdi.

12 Ekim 2019 Cumartesi 13:29

Milli Savunma Bakanlığınca, Barış Pınarı Harekatı'na katılan komandoların, Türk milletine gönderdikleri mesajların yer aldığı video görüntüleri paylaşıldı.

Milli Savunma Bakanlığı, Twitter hesabından, "Barış Pınarı harekatına katılan kahraman komandolarımızdan asil milletimize mesaj var." ifadeleriyle yaptığı paylaşımda, harekata katılan Mehmetçiklerin, Türk Milleti ile anne ve babalarına gönderdikleri mesajların görüntülerini yayımladı.

"Ölürsek şehit, kalırsak gaziyiz"

Görüntülerde bir komando, "Ölürsem şehit, kalırsam gazi anlayışıyla tüm terörist unsurlarını bölgeden temizleyeceğiz. Buradan aileme selam söylüyorum. Bizi hiç düşünmesinler, devletimizin imkanları milletimizin duası ile moral motivasyonumuz çok yüksek. Dualarını bizden hiç eksik etmesinler." mesajını verdi.

"Bütün milletimizden Allah razı olsun"

Bir başka komando da ailesine kendisini yetiştirdikleri ve devlete hizmetleri için teşekkür ederek, "Biz buraya ölürsek şehit, kalırsak gazi anlayışıyla giriyoruz. Bütün milletimizden Allah razı olsun, annemden ve babamdan Allah razı olsun." ifadesini kullandı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Ekim 2019 Cumartesi 13:29

YORUM YAZ

 • Yüreği yaralı bir Anne.Yüreği yaralı bir Anne.5 gün önce
  Guzularım evlatlarım Allah sizden razı olsun.Rabbim sizi korusun yar veyardıcınız olsun inşallah nurundan var ettiği melekleri arkadaşınız yoldaşınız olsun. Biz dört kız kardeşiz vatani görevini yapan Askere giden Erkek kardeşim olmadı oğlum oldu zihin engelliydi bir seneyi geçti vefat etti guzum mekanı cennet olsun. Askerleri çok severdi bir asker görsün hemen selama durardı guzum.çok duygalnırdım vatanıma milletime bir Asker evlat gönderemedim içim yaralı çok dertliyim.Oparasyon başladığından beri hiç uyuyamıyom hep dua ediyom hepside bizim evlatlarımız.Allahım aziz milletimizi vatanımızı Devltimizi CumhurBşkanımızı korusun.Kafir düşmana karşı muzaffer eylsin.Mehmetciklerimizi sağ salim muzaffer ile Ailelerine kavuşmayı nasip eylesin inşallah.Dualarmız her zaman her an sizinle evlatlarım ayağınıza taş değmesin inşallah.Allahımın selamı selameti üzerinize olsun inşallah.
 • YENİ TÜRKİYE*LİYENİ TÜRKİYE*Lİ5 gün önce
  Ölürsek ŞEHİT, kalırsak GAZİYİZ. bizde bu mübarek inanç oldukça, bizim karşımızda kimse duramaz. ALLAH*ım yar ve yardımcınız olsun. Amin.
 • VatanseverVatansever5 gün önce
  Allah sizi esirgesin ülkemin yüz akı yiğitler
 • Ayhan sırma Ayhan sırma 5 gün önce
  Allah razı olsunAyağınıza taş değmesin
 • DuaDua6 gün önce
  Allah sizden razı olsun .
 • Bir huzunBir huzun6 gün önce
  Her harekatta tarifsiz bir huzun kaplar benligimiAglarim, bir tek o zaman yaş gelir kuru gozlerimden. Uzulurum geride birakilmis kucuk bir cocuk gibi. Sevdiklerim bayram eder ben seyrederim el gibiAgla nasipsiz gonul agla, bari, asger icin dua kat gozyasina sel gibi

Günün Özeti

Günün Karikatürü

17 Ekim 2019