Seçim 2019 Sayfası

Bahçeli'den flaş 'idam' açıklaması: Adım atılacaksa MHP bu konuda var!

NTV-Star TV canlı yayınında Nazlı Çelik'in sorularını yanıtlayan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli önemli açıklamalarda bulundu.

19 Mart 2019 Salı 23:27
Bahçeli'den flaş 'idam' açıklaması: Adım atılacaksa MHP bu konuda var!

MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin konuşmasından satır başları:

Türkiye'de bir beka meselesi vardır. Türkiye'de bir süreç yaşanıyor, iyi analiz edilmeli. 15 Temmuz büyük bir tahribattır, beka sorunu yaratmıştır. 

Cumhur ittifakı sonuç ne olursa olsun devam edecek

Cumhurbaşkanı'nı çalışamaz hale getirme gayreti içindeler. Cumhur İttifakı sonuç ne olursa olsun devam edecek. Türkiye üzerinde oynanan oyunlar çok farklı bir boyutta. 

Bugün muhalefet tarihi bir hata yapmaktadır. Ekonomik karamsarlık yaratmaya çalışıyorlar.

Beklenen netice olmazsa kimse endişe etmesin. İki parti artık kanka olmuştur.

Cumhur ittifakı sonuç ne olursa olsun devam edecek

10 Mart iddiaları

"Bu söylemler yanlıştır. Bunu denemek isteyenler varsa ortaya çıksınlar. Türk milleti 15 Temmuz'daki verdiği cevabı kat kat verecektir."

İdam açıklaması

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Eğer idamla ilgili adım atılacaksa MHP bu konuda var."

Mansur Yavaş hakkındaki iddialar

"Bu şahıs CHP adaylığından çekilmelidir. Bunu getirmiş olan Kemal Kılıçdaroğlu 'Siz buradan ayrılın' demesini de bilmelidir. Neyi bekliyor Kılıçdaroğlu? CHP'de çok değerli siyasetçiler var."

Kılıçdaroğlu'nun Yeni Zelanda sözleri

"Siz de kalkıyorsunuz, artık ağzından mı kaçtı, şuurlu bir şekilde mi söyledi, 'İslam'dan kaynaklanıyor terör' diyorsunuz. Bu ne büyük bir talihsizlik." dedi.

Bahçeli'den EYT açıklaması

"Şu an için bunun çıkması mümkün değil. Hele hele seçime 10 gün kala böyle popülist bir politika da uygulanmaz. Ama seçim sonuçları belirlenir, cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi kalıcı istikrar sağlayıcı güçle yoluna devam ederse bu konuyu da çözmesi için tavsiyelerde bulunulabilinir."

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 19 Mart 2019 Salı 23:27

YORUM YAZ

 • sarısarı1 ay önce
  sen önce EYT ye verdigin sözü yerine getir herif gibi söz verdin
 • meyyidmeyyid1 ay önce
  şeriatta devlete karşı terörde ceza olarak idamı destekler.en doğrusunu yaradan bilir yaradanda bu işin cezası idam demiş.daha ne bekliyorsunuz sayın siyasetçiler..
 • Erhak Erhak 1 ay önce
  Erdoğan da Bahçeli de tiyatro kursuna yazılmışlar sanırım.Oyun prova ediyorlar.Ayasofyayı ibadete açmamayı şart koşan AB nin egemenliğindeki iktidar yine AB UYUM YASALARI çerçevesinde İDAMI kaldırmıştı.Çok kötü oyuncular.Bunlara Afife Jale ödülü gelmez.Tüm inandırıcılıklarını yitirmiş durumdalar.ARTIK BİZİ AB den ve ABD den bağımsızlaştıracak BİR LİDERİN GELMESİNİ BEKLİYORUZ.Bunlardan hayır gelmeyeceğini anladık.Elbet bir gün o da olur.
 • Yunus 16 Yunus 16 1 ay önce
  İDAM I BU TBMM DEN ÇIKARAMAZSINIZ!! İDAM GELİRSE YARDIM VE YATAKLIK EDENLERİN CEZASI DA ARTAR, YANİ FETÖ DEN PKK DAN ÜÇ BEŞ YIL CEZA ALIP YIRTANLAR! YIRTAMAZ. İDAM GELİRSE 15 TEMMUZ İKTİDARININ AK PARTİ ESKİLERİ VE CHP YÖNETİMİNDEKİ FETÖ CÜLER PAÇAYI KURTARAMAZ!! DOLAYISIYLA BU TBMM DEN İDAM GEÇMEZ! REFERANDUM OLURSA BÜYÜK TÜRK MİLLETİ % 70 LE İDAMI GETİRİR. TERÖRÜ İDAM GELMEDEN BİTİREMEYİZ.
 • komünistkomünist1 ay önce
  mhp bu konuda varsa idam için yasa teklifi versin, akp teklif verecek ben destekleyeceğim, akp senden daha akıllı bahçeli, bu arada ne akp ne mhp ile hiç bir ilişkim yok
 • KerimKerim1 ay önce
  Kaybedilme korkusuyla partiler nasıl çirkefleşir, onu görüyoruz. Eski bir Ak Parti destekçisi ve koyu eski bir Akit okuyucusu olarak oyum Mansur kardeşime. Hepiniz tarihin derinliklerine bir kara leke olarak yazılacaksınız insanları kandırdığınız için. Allah sizi ıslah etsin.
 • asımasım1 ay önce
  henüz ortağın talimat vermedi.ilk adımı sanamı attırır yoksa kendi partisimi adım atar belli olmaz.ama dışarıya karşı belki söyleyecek sözü olsun diye alk adımı sana attırabilir.m vekilleride grup kararı almaz idam cezası yasalaşır.belki.
 • Kemal Kemal 1 ay önce
  Her secim öncesi hep aynı laf !Bu numaralar sökmüyor gayrı !
 • ALİ HAYDARALİ HAYDAR1 ay önce
  HAK EDENE HAKKINI VERMEK ADALETİN GEREĞİ DEĞİL Mİ?
 • ABDiABDi1 ay önce
  Bence iyi fikir değil,bize zarar verebilir,üstümüze insan hakları yaygarasıylagelmek için fırsat kollayanlar yok mu?i . Imajımızada zararlı olur,ömür boyu yatmak ölmekten beterdir,ha her cezaevinde özeĺ koğuşlar oluyor tacizci,tecavüzcülere vs.her koğuşa birkaç tane,sevinsin garipler.
 • gerçekgerçek1 ay önce
  bu idam adımını iktidarda olan akp-mhp, olmasına rağmen bunu unutup, muhalefet partilerinden bekliyorlar galiba.millete yine seçim GAZI
 • Fatih KARA Fatih KARA 1 ay önce
  Dönek hangi sözünde durdun EYT red ettin utanmadan konuşuyorsun bir arada hesap sormazsam namerdim diyordu hırsızlığı belgeli ayetle alay eden makara yapan TÜRK düşmanı PAPA çocuklarına baston oldun
 • Okur Okur 1 ay önce
  İdaaamm isteriiiz
 • SerhatSerhat1 ay önce
  Biz artık sana inan miyik........ by by eyttt
 • ismime luzum yokismime luzum yok1 ay önce
  devlet beyin kafasi karisik bi idam diyor bi af diyor eyt kanunu geliyor meclise olmaz diyor simdi secimden sonra olabilir diyor muhalefetin ankara adayi cekilmelidir diyor iftira tutmadi anketler iyi gelmiyor ellam
 • AbdullahAbdullah1 ay önce
  Boşuna ümitlenmeyin, idam gelecek olsaydı 15 temmuz sonrası reisin bir emriyle gelirdi. Reis ol derse 2 saat içinde çıkar bu kanun. Ayasofya gibi seçimden seçime meclise gelirse onaylarım diyor.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

25 Nisan 2019