AYD’den Alan’a çirkin saldırıya tepki

Anadolu Yayıncılar Derneği, Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan’ın İstanbul’da dün evinin önünde uğradığı bıçaklı ve beyzbol sopalı saldırıda ağır yaralanmasına, sert bir mesajla tepki gösterdi.

14 Haziran 2019 Cuma 17:29
AYD’den Alan’a çirkin saldırıya tepki

 Yeni Akit  Ankara  

Anadolu Yayıncılar Derneği, (AYD) Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan’ın İstanbul’da dün evinin önünde uğradığı bıçaklı ve beyzbol sopalı saldırıda ağır yaralanmasına, gönderdiği bir mesajla tepki gösterdi.

AYD Başkanı Sinan Burhan imzasıyla gönderilen mesajda, “Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan Bey’e maalesef talihsiz bir saldırı olmuştur. Hiçbir gazeteci düşüncelerinden dolayı şiddete maruz kalmamalıdır. Daha önce Sabahattin Önkibar’a, Yavuz Selim Demirağ’a yapılan saldırıları kınamıştık. Bu çerçevede Yeni Akit Gazetesi Yazarı Sayın Murat Alan’a yapılan saldırıyı Anadolu Yayıncılar Derneği olarak kınıyoruz. Suçlular adalet önüne çıkartılmalıdır” ifadelerine yer verildi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Haziran 2019 Cuma 17:29

YORUM YAZ

 • Ahmet smrcAhmet smrc4 gün önce
  Allah şifa versin.yaptıranların başına gelsin
 • tarıktarık4 gün önce
  .. allah şifa versin.
 • Süleyman Sırrı DinçerSüleyman Sırrı Dinçer4 gün önce
  Çok..üzüldük..Murat..Alan..Yalnız..değildir..Saldıran..eller..kırılsın.
 • Doğrucu DavutDoğrucu Davut4 gün önce
  Gazeteci, iftira, küfür, hakaret etmez. Haber verir. Görüş bildirir. Tespit yapar. Ederse de ama bugün ama yarın bu şekilde fotoğraf verir...Geçmiş olsun!
 • 4 gün önce
 • Copperagejewellery@hotmail.com[email protected]4 gün önce
  Keser doner,sap doner..terbiyesizlik yapmayacaksin. Agzindan cikana dikkat edeceksin
 • Serdar Şimşek Serdar Şimşek 4 gün önce
  Murat AlANA uzanan elleri kırarız,bu ülkeyi, müslümanlarısahipsiz sanmasınlar.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Haziran 2019