"Ateist olduğunu açıklayan Sagopa neden çarpıldı?" sorusuna vatandaş böyle cevap verdi: "Tüm ateistler çarpılsa..."

Akit Soruyor ekibi bugün İstanbullulara; "Ateist olduğunu açıklayan Sagopa Kajmer, sizce neden çarpıldı?" sorusunu yöneltti.

13 Ekim 2018 Cumartesi 20:52

 Taha Emre Özdemir  yeniakit.com.tr 

Sosyal Medya üzerinden bir takipçisine cevap verirken ateist olduğunu açıklayan rap şarkıcısı Sagopa Kajmer, bu açıklamalarından bir hafta sonra konser verdiği sırada monitörlerden birinin kısa devre yapması sonucu elektrik akımına kapılarak çarpıldı.

Akit Soruyor ekibi yaşanan bu olaydan sonra İstanbullulara; "Ateist olduğunu açıklayan Sagopa Kajmer, sizce neden çarpıldı?" sorusunu yöneltti.

Aldığımız cevaplardan farklı görüşleri derlediğimiz röportajımızda; mikrofon uzattıklarımızdan bazıları Sagopa Kajmer'in çarpılmasının ateist olduğunu açıklaması ile bir ilişkisi olmadığını ifade etti. Bir diğer görüşe göre de ateistliğini açıklayan Kajmer, bu nedenle çarpıldı.

Sagopa Kajmer geçmişte de dini değerleri gündem olmak için kullanmıştı

Sagopa Kajmer, geçtiğimiz dönemde çıktığı bir televizyon programında "Yoga yapacağınıza namaz kılın'' diyerek ibadetin özüne saygısızlık yapmış ve eleştirilerin hedefi olmuştu.

Dini değerleri gündem olmak amacıyla kullanmaktan kaçınmayan Sagopa Kajmer, önceki hafta konser verdiği sırada monitörlerden birinin kısa devre yapması sonucu elektrik akımına kapıldı.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 13 Ekim 2018 Cumartesi 20:52

YORUM YAZ

  • Mustafa MankaloğluMustafa Mankaloğlu5 ay önce
    Birde şu dini kendi amaçları için kullananlar da çarpılsa.
  • ZOMBİZOMBİ5 ay önce
    ATEİSTLER ÇARPILSA TÜM JAPONYA ŞU AN ÇARPILMIŞTI SANIRIM..
  • RizaRiza5 ay önce
    adamin dininden size ne, adam inanir inanmaz , bu yaradan ve kulun arasindaki birseydir. Osmanlilar bile inancsizlara baski yapmazdi siz adami iyiceme paylaco yaptiniz.Ama keske inansa.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Mart 2019