Atakan Çelik kimdir nerelidir? Atakan Çelik Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyunuları

Atakan Çelik Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin geri döneceği açıklandıktan sonra yeni sezon kadrosunda kimlerin olacağı merak ediliyordu. Atakan Çelik Çok Güzel Hareketler Bunlar’a katılacağının açıklanmasından sonra Atakan Çelik'in kim olduğu merak edilmeye başlandı. 2015 yılında BKM Mutfak çatısı altına giren Atakan Çelik, İktisat bölümünden mezunudur. Peki Atakan Çelik kimdir, nerelidir? Atakan Çelik görev aldığı yapımlar neler? Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncuları kimler?

11 Şubat 2019 Pazartesi 13:57
Atakan Çelik kimdir nerelidir? Atakan Çelik Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyunuları

Atakan Çelik Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin geri döneceği açıklandıktan sonra yeni sezon kadrosunda kimlerin olacağı merak ediliyordu. Atakan Çelik Çok Güzel Hareketler Bunlar’a katılacağının açıklanmasından sonra Atakan Çelik'in kim olduğu merak edilmeye başlandı. 2015 yılında BKM Mutfak çatısı altına giren Atakan Çelik, İktisat bölümünden mezunudur. Peki Atakan Çelik kimdir, nerelidir? Atakan Çelik görev aldığı yapımlar neler? Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncuları kimler?

Atakan Çelik kimdir?

3 şubat 1990 tarihinde İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde dünyaya gelen Atakan Çelik, 1.83 boya sahiptir. İktisat bölümünden mezun olan Atakan Çelik, çocukluk hayalinin oyunculuk olduğunu ifade ediyor. Tiyatro ve oyunculuk konusunda her zaman hevesinin olduğunu, her milli bayram ve müsamerelerde mutlaka sahnede yer aldığını ifade eden Atakan Çelik, annesinin 'sigortalı işin olsun' ısrarı üzerine bir müddet sahnelerden uzaklaşmıştır.

Çok Güzel Hareketler 2’de aşağıdaki isimler yer alacak…

Ahmet Hilmi Deler 

Atakan Çelik

Ayşegül Yılmaz

Batuhan Soyaslan

Begüm Çağla Taşkın

Cemile Canyurt

Cihan Talay

Ecem Bayır

Eda Nur Hancı

Engin Demircioğlu

Evliya Aykan

Ezgi Özyürekoğlu

Fatih Öztürk

Fatma Tezcan

Gözde Şencan

Gürhan Altundaşar

Hamza Yazıcı

Metin Pihlis

Ozan Yiğit

Safa Sarı

Hilmi Deler 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 11 Şubat 2019 Pazartesi 13:57

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    24 Ekim 2019