AP'de rapor öncesi Kati Piri'den alçak propaganda!

Türkiye düşmanı Kati Piri, skandal raporun oylaması öncesinde Dilek Öcalan ve bir grup PKK yanlısı ile bir araya geldi.

14 Mart 2019 Perşembe 22:41
AP'de rapor öncesi Kati Piri'den alçak propaganda!

Hazırladığı sözde raporla Türkiye karşıtlığını bir kez daha ortaya koyan Avrupa Parlamentosu'nun Türkiye raportörü Kati Piri, oylama öncesinde terör destekçisi HDP'nin Şanlıurfa eski milletvekili Dilek Öcalan ve bir grup terör örgütü PKK destekçisi ile bir araya geldi.

Parlamentoya gelen destekçilerden bazılarının PKK'nın terörist başı Abdullah Öcalan baskılı yelek giymesi de dikkatlerden kaçmadı.

109 oy verildi

Kati Piri'nin, Türkiye hakkında hazırladığı AB müzakerelerinin askıya alınması önerisi, meclis üyelerine sunuldu; 370'e karşı 109 oyla durdurulmasına karar verildi.

Kati Piri yazdığı raporda, Türkiye'nin FETÖ operasyonları karşısında "üzüntü duyduğunu" belirterek, Türkiye'nin Suriye'nin kuzeyine gerçekleştirdiği terör operasyonlarını da "endişe verici" olarak nitelendirdi.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Mart 2019 Perşembe 22:41

YORUM YAZ

 • halil ibohalil ibo9 gün önce
  Bırakacaksın AB sini pkk ile muhattap olsun bu ülkeye sokmayacak atacaksın vatandaşlıktan hepsini bu yurda kahpelik yapan kimse sokmayacaksın
 • ANTİ EMPERYALANTİ EMPERYAL9 gün önce
  Girmek isteyen de yok zaten , ama viyana kapılarında dolaşmakta fayda var.Gösterdikleri olumsuzluğun cevabı olarak, şu halkı en rahatsız eden ( bize uymadığı anlaşılmış )maddeler iptal edilirse çok yerinde olur.Geri adıma geri adım.
 • KültigenKültigen9 gün önce
  Avrupa Birligi denilen kurulus zaten Hiristiyanlik degerleri üzerine kurulmus, Selcuklu ve Osmanli zamanindan beri Müslümanlari özellikle biz Müslüman Türkleri düsman olarak görmüs HACLILARIN günümüze modern bir sekilde uyarlanmasidir. Onun icindirkionlardan her türlü kötülügü beklemek ona göre tavir almamiz gerekir, Rahmetli Erbakan hocamizin dedigi gibi bizde ona karsi Müslümanlar olarak birlesmeli ve bir Müslüman ülkeler Ittifakini kurmaliyiz ayrica INSALLAH BIR GÜN AYASOFYA daeskisi gibi namaz kilariz, da bu MÜZE kepazeligide bir an önce biter vesselam.
 • MisafirMisafir9 gün önce
  Katı Piri bu tür provokasyon lar için görevlendirilmiş militan.burokratik görevi falan yok.
 • ........9 gün önce
  ilk is lütfen ab sapik aile düsmani yasalari kaldirin, lgtbp(edofil) terrör örgütünü yasaklayin, ayasofyati acin ve göcmenlerin önünü acin hatta saglam botlar tedarik edilmsin.
 • SelimSelim9 gün önce
  suratına tükürdüğümün or...uları.
 • AkitAkit9 gün önce
  Desenize attığımız havayı fişekler yaptığımız gövde gösterileri bosa gitti....bu milleti hem hayallerle olamamaktan nezaman vaz geçeceksiniz Allah bu milleti kurtaricilardan kurtarsın Amin....
 • Adsız Adsız 9 gün önce
  Kadın inkar etmiyor bunlar bizim cocuklarimiz diyor
 • GurbetciGurbetci9 gün önce
  Eeee bu pislikleri Devletimizde değerlendirirde şu Avrupa sevdamızdan vaz geçeriz , zaten girmesi bir dert çıkması daha bir dert .

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Mart 2019