• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Ali Koç'tan flaş koronavirüs mesajı

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını sebebiyle kulüp personeline mesaj gönderdi.

Yeniakit Publisher
2020-03-26 10:07:00 -
Ali Koç'tan flaş koronavirüs mesajı

Fenerbahçe Beko'da sporcu, teknik kadro ve idari kadrodan toplamda 6 kişide koronavirüs bulguları olduğunu ifade ederek, sonuçların beklendiğini dile getirdi. Sağlık Bakanlığı ile tüm sağlık personellerine şükranlarını ileten Ali Koç, devletin koyduğu kurallara riayet edilmesi gerektiğini vurguladı. Ali Koç, koronavirüs salgını sebebiyle personellerin maaşlarında ve yıllık izinlerinde hiçbir kayıp yaşanmayacağını bildirdi.

Koronavirüs salgını nedeniyle zor anlar yaşandığını dile getiren Ali Koç, "Bizlerin hayatı için kendi hayatlarını riske eden başta Sağlık Bakanlığımız ve tüm sağlık personeline şükranlarımı iletiyorum. Bu süreçte Allah onlara sağlık ve sabır versin. Bununla beraber onların verdiği mücadeleyi daha da zorlaştırmamak adına devletimizin koyduğu kurallara riayet etmeyi, ortaya koyduğu önerilere de harfiyen uymaya azami dikkat gösterelim. Bu doğrultuda evlerden çıkmayalım, evde kal çağrısına destek olalım. Bu süreçte dayanışma ruhu çok önemli. Etrafınızda bulunan 65 yaş üstü ve büyüklerimize yardımcı olabilmek için onların ihtiyaçlarını karşılayabilmek için elimizden ne geliyorsa lütfen yapalım. Zor günler bizi bekliyor. Görünen o ki bu zor günler bir mühlet daha devam edecek. Konuyla ilgili sosyal medyadan pek çok şey öğreniyoruz. Ortaya atılan felaket senaryoları doğal olarak toplumun psikolojisini etkiliyor. Sizlerden ricam kaygı ve korkularınızın hayatınızı yönetmesine müsaade etmeyin. Hem fiziksel hem ruhsal sağlığınızı korumaya azami gayret gösterin" dedi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Zübeyir

Tüm Haberlere Baktım. Kimse yazmamış. bunu bilen varsa yazsın ya. ölenlerin kaçı son nefeste imanlı gitti ebedi hayatını kurtardı kaçı kurtaramadı imansız gitti. evet ya biz bu dünyaya niye gelmiştik?. nerden? nereye? necisin? in cevabını kaçı buldu öylece şu misafirhane-i dünyadan ebedi iftirak ile ayrıldı. sonuçta sonsuz bir hayat bizi bekliyor. ya narına ya nurunu gideceğiz. vesselam
 • Yanıtla

Hasan Güzel

Gezipark olaylarında teröristlere bedava maske dağıtan, otelinde teröristlere bedava sığınak ve tedavi imkanı sağlayan Ali KOÇ ... Yine geziparkın olduğu yerde, bedava maske dağıtmaya, yine aynı otelinde teröristlere sağlamış olduğun aynı imkanları bu Yüce Millete sağla da görelim vatan millet sevgini...
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23