Alçaklıkta sınır tanımıyorlar! Şimdi de bunu yaptılar

Türkiye'nin güney sınırında kurulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzur getirmek amacıyla başlattığı Barış Pınarı Harekatı'na karşı terör yandaşları sosyal medyada yalan haberlerine hız verdi. Terör yandaşları Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) envanterinde bulunmayan tankların görüntülerini harekat sırasında çekilmiş gibi paylaştı.

12 Ekim 2019 Cumartesi 21:11
Alçaklıkta sınır tanımıyorlar! Şimdi de bunu yaptılar

Barış Pınarı Harekatı'nın ilerlemesiyle terör örgütü yanlılarının sosyal medyada, başka olaylarda ve zamanlarda çekilmiş fotoğrafları, videoları, manipülasyon ve dezenformasyon için kullanma çabaları aynı hızıyla devam ediyor.

Terör örgütü yanlısı bir hesap, Suriye iç savaşı sırasında 2012 yılında Esed Rejimi ordusuna ait Rus yapımı T-72 tanklarının patlatıldığı görüntüleri kullanarak harekat sırasında çekilmiş gibi çarpıtmak istedi. Bununla birlikte Rus yapımı T-72 tipi tankların TSK'nın envanterinde bulunmadığı bildirildi.

Örgüt destekçilerinin, Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı harekatları sırasında da dünya genelinden savaş ve katliam fotoğraflarını sosyal medyada manipülasyon ve dezenformasyon amacıyla kullandığı, AA tarafından gözler önüne serilmişti.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Ekim 2019 Cumartesi 21:11

YORUM YAZ

 • HizipSavarHizipSavar2 gün önce
  nerde bizim çocukalr timler. indirm şu siteleri koyun türk bayrağını 24 saat verin istiklal marşını
 • DavudiDavudi2 gün önce
  .......ları, utansalar Cenab-ı الله a verdikleri sözü hatırlardılarda. Gavur değil müslüman olurlardı. Bunlardan herşey beklenşr. Zaten yaptılarda! Her türlü pisliği.
 • EKOLL EKOLL 2 gün önce
  Bunlara hem alçak diyorsunuz hem de dürüstlük bekliyorsunuz. Bir terslik yok mu? Bunlar esfeli safilindir.
 • abdrhmnabdrhmn2 gün önce
  ıvırsalarda kıvırsalarda bu iş bitecek

Günün Özeti

Günün Karikatürü

15 Ekim 2019